4 druhy žen

Tento článek vznikl na námět pravidelného čtenáře tohoto webu, vystupujícího na internetu pod nickem Nixon.sk. Letitými zkušenostmi zjistil, že ženy se skupují do 4 skupin, a to sice následujících:

Ošklivé a hloupé

Tak tady asi není co řešit, zde platí jediné: dál od nich. Naštěstí, dají se identifikovat nejjednodušeji, už jednak podle vzhledu a pak když promluví tak člověk okamžitě ví, na čem je a že by si je rozhodně neměl pustit k tělu.

Jakou holku hledáš?

Ošklivé a chytré

Sem spadají ženy, které přírody neobdařila sice nějakými extrémními křivkami, zato mají cosi co by se dalo nazvat osobním kouzlem, nebo jsou prostě takové vtipné a člověk je s nimi tak nějak rád. Není na škodu s některou z nich navázat bližší přátelský kontakt, protože leckdy se mohou stát cenným zdrojem rad nejen při pokusech o pochopení způsobu ženského uvažování.

Hezké a hloupé

Velmi riziková skupina. Více než na cokoliv jiného, přesně na ně platí, že není všechno zlato, co se třpytí, a i exkluzivní bloncka může být přihlouplou husičkou která se při jakémkoliv tématu přesahujícím její obzor nezmůže na nic než přihlouplé usmívání a jednoslovné odpovědi. Na druhou stranu, pro krátkodobější akce (několik málo dní, nejvýše týdnů) se dají se zatnutými zuby jejich nad inteligenčními nedostatky této skupiny holek přimhouřit oči a využít oblasti, ve které jsou na tom lépe, tj. jejich těla a na něm si ukojit nedostatky mozkové činnosti.

Hezké a chytré

Vzácná a úzká to skupinka. Co dodat. Když takovou najdeš, na nic se neohlížej kolem a jdi za ní, jdi po ní, intenzivně a dlouhodobě, a když už jí dostaneš, nepouštěj se jí, a když se jí snad pustíš tak si nech pořád pootevřená vrátka a neopouštěj ji ve zlém, protože tyto ženy se v některých částech světa doslova vyvažují zlatem (v zaostalejších zemích pak směňují za rozsáhlá stáda tučných kusů dobytka), takže mít tuto ženu je vlastně aktivem pro budoucnost a peníze do ní investované na rozdíl od skupin výše vyjmenovaných nemizí v (černé) díře, ale postupně se v různé hmotné i nehmotné podobě s každým dnem stráveným s takovouto holkou vrací.

4 druhy žen

15 komentářů: „4 druhy žen

 1. GaD napsal:

  s tím nesouhlasím, že chytré a hezké zeny jsou nejlepsi…myslim ,ze musime soudit podle charakteru

 2. Jacck napsal:

  Pro Abeba.XXX a všechny ostatní dívky, co sem zavítají: 😛 Musí to být úžasné, sledovat, jak se kluci baví o tom, jak a kdy kterou zbalili, nebo jak si radí, jak kterou zbalit, v domění že jsou tu sami „CHLAPI SOBĚ“, aniž by si většina z nich uvědomovala, že to není až tak osobní, ale že je to téma, které na 90% zajímá i to něžnější pohlaví, ať už za účelem pobavení :D, nebo jednoduše proto, aby nebyly tak snadnou kořistí a dokázali se proti často velmi nechutným taktikám kluků včas bránit.
  Docela vás za to obdivuji. 😉
  Holky, které ani trochu nezajímá, jak kluci uvažují, když chtěj s holkou chodit, nebo ji ve většině případů jen dostat do postele, to buď v hlavě nemají úplně v pořádku (protože kluci jsou prasata, co bychom si nalhávali), jsou namyšlený a přesvědčeny o tom, že je žádnej takovej nikdy nedostane (chyba lávky) -> Protože právě ti dobře vypadající navonění elegánové, kteří u holek dostanou šanci spíš než nesmělý mladík, jsou právě ti největší hajzlové, co zastávaj fakt (Proč mít jednu holku, když můžu mít všechny) -> A holky takovým podléhají nejčastěji.
  A nebo ty dotyčné samy netouží po lásce ale jen po SEXu (i takových pár znám [bohužel]).
  Takže co dodat, 🙂 jen tak dál, a hodně zábavy.
  A hlavně bacha, nemáte ani tušení, čeho jsou kluci schopni, když si chtěj jen zapíchat. A pak ti slušní ostrouhaj, protože po pár nepodařených pokusech je nahážete do jednoho pytle.
  Částečně souhlasím se ‚Starmanek‘ v tom, že vzhled nehraje příliš roli, ačkoli je jistě důležitej. Takže když u baru mezi klukama v riflích narazíte na týpka v saku, tak se buď jedná o zazobaného frajírka, nebo o kluka, který si myslí, že když bude jako jedinnej vypadat dobře, holky o něj budou mít větší zájem (což mu většinou vyjde) a jelikož v tom je zběhlej, protože to dělá často a pravidelně, tak už i ví, co má dělat a říkat, aby s ním ta dotyčná do postele vlezla (což mu taky vyjde), no a další den už ji jednoduše nezná.
  A mezitím někde v koutku baru sedí osamělý kluk v odřených džínsách se skleničkou Kofoly, který, kdyby od vás dostal šanci, by vás nejen miloval, ale i chránil před takovými jako z prvého příkladu.
  RADA: Nesuďte NIKDY podle zevnějšku, je sice důležitý, aby ten dotyčný byl trochu komunikativní (aby s ním nebyla úplně nuda), ale nedejte na první dojem a klidně vyzvídejte. Přisedněte si k tomu klukovi v rohu, když se k tomu nemá, tak mu pomožte, třeba se rozpovídá a vy si po pár letech nádherného vztahu řeknete: „Ještě že jsem nešla za tím FRAJÍRKEM.“
  A když už nic, tak můžete mít radost, že jste nedaly nějakýmu hajzlovi.
  Ženy všeobecně jsou velmi inteligentní bytosti, často se ale na to spoléhají a nechají se snadno nachytat.
  Je docela pravděpodobné, že zamlklej kluk, co se zakoktá už jen při pohledu na dívku, nebude jeden z těch parchantů. Může se sice jednat i o nějakého zabržděnce, co mentálně není na úrovni schopné navazovat vztah, ale také může jít i o člověka, který ví co chce, dokáže milovat a učinit dívku (ženu) šťastnou (a to na dýl, než jen 6 minut -> pokud je dlouhá předehra :D), jen prostě neví, jak dívku oslovit. Jste velmi komunikativní stvoření, tak tomu dotyčnému s tou konverzací pomozte.
  Kluci jsou od přírody machýrci, co se uměj jen vytahovat, nedokážou se tak ponížit, aby si hráli na nesmělého, a pokud se o to snad jen pokusí, tak to velice snadno a rychle zjistíte tím, že jak o ně projevíte zájem, tak se rozpovídají, čímž sklouznou do starých kolejí a od takových, holky, rychle pryč.
  To by snad pro dnešek stačilo, už tak jsem se tu rozpovídal až, až, a to jseště proti srsti tomu, o čem tato diskuse jedná. 😀
  SORRY KLUCI, KTERÝM JSEM TÍMTO ZPŮSOBEM ZKAZIL ŠANCI SI ZAPÍCHAT JEN PROTO, ŽE SI NĚJAKÁ DÍVKA PŘEČETLA A VZALA NA VĚDOMÍ MŮJ „ROMÁN“ 😀
  Jistě mi to ale nebudou zazlívat ti kluci, co od dívek očekávají více, než jen SEX.
  Vím že to příjde, a už se kluci moc těším na vaši kritiku!

  PS: Vzhledem k rozsahu mého příspěvku, si nemůžu dovolit, aby zůstal nepovšimnut, proto ho jistě najdete i na jiných diskusních fórech na toto téma. Včetně odkazů na tomto serveru. 😛

 3. Don napsal:

  vzhled nejak neresi hodne se divam do postavu u holky….taky musi mit aspon trochu hezkej oblicej ale na kazdy holce je neco krasnyho osklivkam se smejete a kdyby vam roztahla tak by ste si hned zaskakali protoze ZA NEHEZKOU TVARI HEZKA PI*A ZARI!

 4. anitka napsal:

  to don: hej tak s tím posledním tvrzením naprosto souhlasím!!!! 😀 …to vidím furt 😀

 5. Blackrose napsal:

  Podle mě je nejlepší skupina Hezká a chytra. Samozřejmě musíme brát v potaz také charakter, školu (ve které je chytrá) a také její sebestřednost a využívavost.
  Právě proto že je hezká bude přitahovat kluky/muže a pak je využívat…
  A může mít nosík taky pěkně nahoru, takže snob není moc dobrý.
  Ostatně pokud vám to vyhovuje…

 6. jenda napsal:

  Jacck máš pravdu,kvůli takovým debilům se holky i uzavíraj,a už si ani nevšimnou normálního kluka který to myslí vážně,jen nemá ŠANCI!A jestli se chce kluk jen vyspat s holkou,štětek běhá po světě dost a to nemlubím o bordelech.

 7. jirka napsal:

  ošklive a hloupé mám každý den jednu. bacha kluci. Takových holek se pak hodně těžko zbavuje, jedna mi dokonce nabízela dítě pokud se vrátím. Takže používejte jiné číslo pro hloupé a ošklive a jiné pro ty hezké a hloupé. Ale na jednu věc bacha. Narazil jsem na jednu krásnou a hloupou. Nakonec jsem se do ni zamiloval a zjistil že vůbec nebyla tak blba jak to hrála. Doteď mě boli srdce. Obcas se nevyplatí si z láskou zahrávat.