60 pravd o ženách

Po dlouhé době jsem na internetu narazil zase jednou na kvalitní souhrn materiálu o ženách, na kterém je opravdu vidět, že vychází z dlouhodobých zkušeností, a je v něm na rovinu řečeno, jak to vlastně se ženami je, a jak se má k těmto křehkým bytostem přistupovat.

Jakou holku hledáš?

Našel jsem ho v popisu této Facebookové skupiny, odkud ho jsem si ho dovolil přebrat přímo sem, a přepsat abych nenarušil jazykovou jednotu tohoto webu do češtiny (text je původně ve slovenštině, ale vzhledem k blízkosti obou jazyků se nic mezi řádky neztratilo a všechno je až na několik slovíček k nerozeznání od originálu). Autorovi tohoto hluboce filozofického textu tedy můžete vyjádřit podporu tak, že se do oné skupiny přidáte, ostatně jak jsem se díval, je v ní i dost holek, což jen potvrzuje, že většina věcí opravdu sedí.. !

Dokonce bych možná doporučil se tento souhrn naučit nazpaměť, a vždycky když se objeví v souvislosti s vaší partnerkou nějaká krizová situace, celý si ho v duchu projít, a zjistit který z bodů to způsobil tentokrát 😀

A tady je tedy těch slibovaných 60 pravd:

 1. Ženy se stále nad něčím trápí a vždy si najdou nějaký problém. Nejčastěji jsme to my. Kromě toho je v kuse sužuje zdraví – mají migrény, mykózy, PMS, blbý tlak … Ať to vypadá jakkoli špatně, buď klidný. Statisticky nás s jistotou přežijí.
 2. Na prvním rande si žena nikdy neobjedná to, na co má opravdu chuť. Dá si malý Caesar salát bez pečiva, ale bude omdlévat závistí nad tvým medium stejkem s hranolky.
 3. Pokud s tebou partnerka mluví o problémech v práci, s rodiči, s kámoškou, s čímkoliv.. Většinou nečeká, že jí poradíš řešení. Celkem stačí, když ji vyslechneš. Úleva?
 4. Pusu jí dej nejpozději na druhém rande. Jinak si bude myslet, že nemáš zájem a ocitneš se v kategorii kámoš, nebo homosexuál.
 5. Když v nějakém podniku odejdete na toaletu oba, na 100% tam bude třikrát déle než ty. Máš pár minut k dobru na veselý flirt s číšnicí. (Pozn.: s druhou polovinou rady se osobně neztotožňuji)
 6. Na záchodové prkénko si opravdu sedne jen doma nebo v 5ti-hvězdičkovém hotelu. Všude jinde levituje ve sjezdařském postoji.
 7. Pokaždé sní zhruba polovinu rtěnky či lesku, co si nanese na rty. Za rok tak zbaští průměrně dvě balení nepoživatelné barevné směsi.
 8. Dvě ze tří žen si pravidelně barví vlasy. Často téměř identickou barvou, jakou mají od přírody. Neptej se proč …
 9. Poprvé se s tebou pomiluje až poté, co si důkladně oholí nohy a „bobra“ vydepiluje na malého úhledného „plcha“. Pro jistotu to téměř každá dělá už před prvním rande, i když většina ti dá až po třetím.
 10. Krátce na to, co ty před ní začneš pouštět větry, přestane být s holením před sexem tolik důsledná.
 11. Každá žena nabeton změní účes a nakoupí si kopu nových hadrů, hned jak se rozejdete.
 12. Někde v kýčovité krabičce nebo hrací skříňce má odložené všechny fotky, dopisy a jiné upomínky na své bývalé.
 13. Některé jednou za čas –  jiné pravidelně – provětrají všechny tvoje kapsy, šuplíky, mobil nebo počítač a hledají stopy po jiných ženách. Ne vždycky je žene podezření, často je to jen nepotlačitelná ženská zvědavost.
 14. Pokud má fakt podezření, že ji podvádíš, je schopna tě špehovat, vyptávat se nenápadně tvých přátel, lézt ti do pošty. Ty zazobanejší na tebe možná pošlou soukromé očko.
 15. Alespoň jedna její kamarádka by se s tebou chtěla vyspat.
 16. I ty máš aspoň jednoho kamoše, se kterým by si dala říct. Tak bacha …
 17. Pěkná baba chodí s ošklivou kamarádkou, aby si připadala ještě atraktivnější. Škaredá baba chodí s pěknou kamarádkou, aby posbírala, co zůstane.
 18. Pozor na ženské, které nemají žádné kamarádky. Jsou divné a po čase nesnesitelné.
 19. Pokud si chceš být jistý, že večer bude sex, jen tak mimochodem jí vyprávěj, jak s tebou dnes flirtovala nějaká atraktivní kozatá číča z práce. U 68% to zabírá.
 20. Když si vyrazíš někam bez ní, zavolej kolem desáté (dříve než začne být ona nervózní a ty opilý), a řekni jí, že ti chybí. Ona usne jako batole a ty to můžeš klidně roztočit. Když se pak nad ránem připlazíš domů, nikdo tě nebude čekat s výrazem pitbulla a rukama v bok.
 21. Každá rozumná žena ti potvrdí, že upřímnost a pravdomluvnost není vždy nejlepší volba.
 22. To, že máš velký penis neznamená, že se můžeš vykašlat na předehru.
 23. Šířka je důležitější než délka.
 24. S erotogenními zónami opatrně! Klitoris není žvýkačka a bradavky nejsou špunty od vína.
 25. Nikdy přesně nezjistíš, kolik mužů měla před tebou. Většina řekne, že pět. Průměrně to znamená, že dvanáct.
 26. Když ženy ovulují, dávají přednost drsným machům a příležitostnému sexu.
 27. Riziko nechtěného těhotenství je při sexu na jednu noc mnohem vyšší, neboť ženy jsou na něj náchylné právě ve dnech, kdy jsou nejplodnější.
 28. Víš co žena v posteli opravdu potřebuje? Dobrou přikrývka. V noci je jim zima více než nám. (Proto se tak těsně přitulují, a bolí nás pak z toho za krkem.)
 29. Na jednoho muže, kterého miluje, průměrně využije deset jiných. Pokud si jí už nainstaloval systém do počítače, zařídil opravu auta, vynesl klavír do šestého patro a stále jste se nedostali do ložnice, jsi jen jeden z těch deseti.
 30. Každá tvrdí, že ji nejvíce potěší malé romantické drobnosti. Každou opravdu potěší šperk nebo kožich.
 31. Ženy mají rády překvapení (květiny, večeře při svíčkách, rekonstrukční práce v domácnosti, šperk nebo kožich). Většina z nich přirozeně očekává, že je překvapíme jednou za měsíc, jinak jsou z toho rozčarované, mrzuté a ty netušíš proč, protože jsi nic neudělal. Tak právě proto.
 32. Nikdy ti neřekne pravdu, kolik ve skutečnosti stály ty nádherné kozačky a kolik dává měsíčně na záhadná mazadla, kterých má plnou koupelnu. K tomu co řekne, si přičti 40-100% a jsi blízko skutečnosti.
 33. Jsi na blondýnky? Tak si rychle užívej. Podle všeho do 200 let pravé blondýnky vyhynou. (pozn.: Tak tohle nás asi zas tak trápit nemusí..:)
 34. Průměrně dvě její nejlepší kamarádky vědí o tobě úplně všechno. I to, jakou polohu máš nejraději, nebo jestli byl její orgasmus včera pravý a jestli ti smrdí nohy.
 35. Mokrá podlaha v koupelně, vlhký ručník na zemi, chlupy ve vaně a záchodové prkénko nahoru vytočí každou ženu do nepříčetnosti.
 36. Pokud ji necháš vyhrát v nějaké nenáročné sportovní disciplíně, téměř určitě si večer užiješ skvělý sex.
 37. Nedělej si zbytečné naděje. Přenosy z play off extraligy pro ni nikdy nebudou zajímavé. I když během hokejového mistrovství světa nosí tričko s v národních barvách a fandí jako divá.
 38. Alespoň jednou za čas ji nech vybrat film, na který se spolu podíváte a zdrž se následných komentářů. Nezabije tě to. (Což ovšem při vkusu mnohých dívek vyžaduje opravdu velké sebezapření!)
 39. Vždycky bude chtít, aby jsi řídil ty. I když pojedete jejím autem.
 40. Vždycky chce věřit, že to co jí říkáš, je pravda.
 41. Vždycky když jí oklameš, přijde na to.
 42. Vždycky, když před ní něco tajíš, provalí se to.
 43. Vždycky uvěří, že teď jsi se změnil a že se to už nestane. Jsou až zázračně nepoučitelné.
 44. Většina žen potřebuje k životu latentní napětí. Čas od času se prostě potřebuje pohádat, vyštěkat nebo vykřičet a ty nikdy nebudeš vědět, kdy si naběhneš rovnou na vidle. Bude tě buzerovat za něco, čím jsi ji naštval před 100 lety, za to, co jsi udělal, za to, co jsi neudělal, za to, co se chystáš udělat, i za to, o čem si myslím, že se chystáš udělat.
 45. Ať se pohádáte jakkoliv a pro cokoliv, vždycky bude od tebe čekat, že TY se omluvíš.
 46. Nejjednodušší způsob, jak mít svatý klid, je dát jí vždycky zapravdu.
 47. Sem tam dones láhev lepšího vína a tvář se, že romantický večer a hloubavé rozhovory s ní tě strašně berou. Aspoň na pár dní přestane mít ten trpitelský výraz a nebude si na nic stěžovat.
 48. Pokud náhodou potkáš takovou, co tvrdí, že i jí jde pouze o sex a pobavení, vezmi jed na to, že dříve či později se do tebe zamiluje a začne dělat scény.
 49. Každá čtvrtá sní o milování s jinou ženou. Tvoje šance, že to jednou i provede a vyzve tě k tomu, jsou však mizivé.
 50. Když se s tebou nechce milovat, není to vždy proto, že nemá chuť. Často je to proto, že si připadá tlustá, málo atraktivní nebo nemá oholené nohy.
 51. Každá chce, aby byl muž voňavý, dobře oblečený, citlivý, něžný a chápavý. A aby neměl problém dát někomu do držky na obranu její cti.
 52. Používej antiperspirant, hol se, používej hydratační krém, ale nikdy nebuď v koupelně před zrcadlem víc času než ona.
 53. Likvidace hmyzu, plašení hlodavců, zakládání ohně a práce s příklepovou vrtačkou budou vždy patřit do tvé kompetence.
 54. Měl by jsi zvládat valčík i latino a umět ji vést. Ženy jsou přesvědčeny, že dobrý tanečník je i dobrý milenec.
 55. Nepodceňuj líbání. Je pro ně mimořádně důležité. Pomalu a něžně, drsně i vášnivě … sleduj atmosféru a řeč jejího těla.
 56. O svých bývalých mluv minimálně, vždy s respektem, nikdy vulgárně a nikdy na ně nevzpomínej v souvislosti se sexem.
 57. Po prvním sexu chce 18% žen slyšet „Byla jsi skvělá.“ 82% žen chce slyšet „Kdy tě zas uvidím?“
 58. Všechny bojují za rovnost šancí a chtějí vydělávat tolik jako my. Téměř všechny ovšem čekají, že budeš na prvním, druhém i dvacátém třetím rande platit ty.
 59. Sériové vražedkyně nejčastěji ujíždějí na otravě jedem.
 60. Ostatní vraždí většinou náhle v afektu a většinou kuchyňským náčiním. Nožem, pánví, sekáčkem na led … Jestlis to s něčím fakt přestřelil, nezůstávej s ní o samotě v kuchyni.

60 pravd o ženách

32 komentářů: „60 pravd o ženách

 1. Rator napsal:

  Set: jo mladej, je vidět že ještě ženský vůbec neznáš, jinak bys neříkal, že je to blbost!!!

 2. Po prvním sexu chce 18% žen slyšet “Byla jsi skvělá.” 82% žen chce slyšet “Kdy tě zas uvidím?”

  Tohle mě vážně rozsekalo. Bezva článek. Se vším sice nesouhlasím, ale moc jsem se bavil.

 3. Lukyn napsal:

  Jo supr jsem se pobavil, ale několik bodů je nesmyslných – např. řízení. Znám hodně ženských, které řízení přímo milujou (a pár dalších). Taky si nemyslím, že žena vždy pozná lež 🙂

 4. Stouklly napsal:

  Hele nechci Vám do toho nějak kecat,ale tady těmahle 60 bodama jsme my ženský naprosto čitelný husy. Proč tu někde neni napsán bod 61. skoro každej chlap tam venku je šťastnej jak blecha, když si tu svou vytouženou slečnu sbalí a nějakejch 60. bodů ho nemůže rozhodit…A ten co mi bude tvrdit: ,, Tohle mě nehrozí, já jsem naprosto svobodomyslnej´´ ..Tak ten kecá (nejvíc sám sobě-což je asi nejsmutnější) a je to jeden z největších závisláku na partnerství vůbec….Kdo nesouhlasí beru. Ať klidně vyvolá diskuzi…Budu se těšit Stouklly

 5. Stouklly: Tak popravdě, některý body jsou tam spíš do počtu 😀 a ne všechny sedí vždycky, je to jen taková klasika, jako všechny články typu: 10 vět, které nikdy… 50 věcí co platí na.. atd.. zas tak vážně se to brát nedá

 6. týnka napsal:

  Dost jsem se u článku pobavila 😀 a i když samozřejmě na mě neplatí VŠECHNY body, s většinou souhlasím 😀 Jsme holt jiné, než chlapi a máme své nálady. Když to kluci respektují, máme pocit, že jim na nás přes to všechno trápení opravdu záleží 🙂

 7. TonikczA napsal:

  Hmmm, dobrý článek. Ale s pravdou 33 moc nesouhlasím, protože já mám slabost na blondýnky a mně by chyběli. 😀
  Jináč dobrý.

 8. Abeba.XXX napsal:

  Kéžby alespoň něco pravda nebyla… Většinou to sedí, ale některé tipy žen to nezahrnuje:) POZOR na to pánové.

 9. Pavlínka napsal:

  Super článek a pravdivý…! Pánové nemáte to s ženami vůbec jednoduché 😉
  Pěkný den ! 😀

 10. Danek napsal:

  Jestli se tohle naučím na spamět tak se sám sebe budu bát tak, že na žádnout holku už ani nepomyslím.

 11. Justin napsal:

  s vlastnich zkusenosti vim ze proste tohle je pravda tak z 90%.. nektere jsou tu spis do poctu, nebo zahrnujou jenom malou cast procenta ze vsech zen.. ale myslim si ze kdyby nejaka holka rekla ze je to naprosta blbost a ze to je kravina vsechno (tak by to na ni nejspis sedelo ze 100% a pripadala si tak obycejne ze ji nekdo prozrel ze 60 vet:D) nicmene je to supr clanek, konecne trosku inteligentne udelany.. thumbs up

 12. chicory napsal:

  Řekla bych, že jsou některý body dost vedle… Ten, kdo to vymyslel nevycházel z nějaké dlouholeté zkušenosti 😉

 13. garfield napsal:

  Zdar.Jak mám zbalit holku ze třídy,když asi má kluka.zatí zdar a předem dík :..(

 14. Radek napsal:

  Zdravim,
  hlavně chlapi Hygiena(hlavně čištění zubů!) to slyšim pořád a jednou ráno a jednou večer jí nestačí…
  dále slyšim dost často holení fousů(pravidelná údržba) a snažim se z toho pořád vyváznout(marně!), pořád se zabejvá padesáti pro mne nedůležitýma věcma na potkání, který jsem dávno zapomněl a vrací se k nim! Rada: nezlehčujte pro ni vážné okolnosti(a nedělejte si z nich srandu)! Probodne vás pohledem a ty horší ženský fakt možná tim kuchyňskym nožem! Od těch mírnějších dostanete několikaminutovou přednášku, proč byste to doopravdy dělat neměli.
  Z jinýho soudku: Erotogenní zóny jsou nejdůležitější část soulože, začněte s nima a pak si s ní už dělejte co chcete 🙂 Ženy se rády mazlí a tulí, jsou to přítulný zvířátka, který potřebujou pohladit a pochovat… je tam víc věcí… s většinou věcí nahoře souhlasim a jsou to věci, který se nezmění a nám nezbývá než to brát jako samozřejmost a snažit se… bral bych to jako sport a velkou výzvu a nakonec i pozitiva vztahu než řeči typu: je hrozná, když mi vyčítá tohle… ono nakonec na tom možná něco taky je a neměli bychom je odsuzovat tak rychle a jednoznačně někoho, kdo se z nás snaží dělat lepšího člověka(ač přez náš vytrvalý odpor :D) je to začarovanej kruh…

 15. Jenna napsal:

  Holky nejsou veda, ani nepotrebuji nejake kozichy 😀
  Predstavte si, ze jsou Vanoce, ja koupim priteli trenky a roztomily hrnicek na kavu a on mi da obrovsky balik za 20 000 a tam je KOZICH :D:D:D:D:D:D
  Radeji nejakou p*covinu ;-)))))
  S vetsinou nesouhlasim, clanek se mi nelibi a musim rict ze autor je STRASNY HLUPAK 😀

 16. anitka napsal:

  tak to je vtipný 😀 sedí naprosto všechno 😀 ….škoda jen, že to holky příliš primitizuje…bacha každá holka je něčím jiná a je třeba spíš jednat podle situace ;)……jinak tyhle pravdy, rady, tiky….(tady i na jiných webech) jsou dobrý a spousta z toho je fakt pravda, ale život není šablona a na nic neni zaručený recept, takže vždycky poznám kluka, který se těmi různými radami pevně řídí a opravdu v mých očích klesne……prostě holka není, jak robot, na terým zmáčkneš nějaký tlačítko a udělá přesnou reakci…čím víc se jí snažíte zjednodušit, tím míň jí chapete 😉 … ve fyzice taky, když znáte jen vzorec a dostanete čísla k dosazení, tak příklad nejspíše spočítáte správně, ale nikdy nepochopíte, jak to funguje a fakticky vám to nic nedá….good luck;)

 17. Hanny napsal:

  musím uznat, že většina bodů sedí to jo 😀 ale vážně každá holka není úplně stejná.. já si sama sebe například nedokážu představit, jak bych se někomu hrabala v smskách, jenom abych zjistila, jestli někoho ten můj má… To, že jsou holky přítulný a rády se mazlej je pravda, stejně tak jako, že nám je zima v noci :), ale my za to nemůžeme a hlavně neříkejte mi, že vám se to nelíbí, když se k vám někdo přitulí 🙂

 18. faight napsal:

  dobře jsem se pobavila 😀 na googlu jsem na tuhle stránku narazila čistě náhodou. číslo 59 a 60 mě fakt pobavilo 😀 a chlapi nebojte, zas tak strašné nejsme 😀 ale najdou se i výjimky…některé články co tu jsou vážně fungují..jako ženská musím uznat že některé věci by na mě opravdu platily…

 19. Scoott napsal:

  Clanek je perfektni,zdalo se mi obcas nejak nenormalny,pak jsem si rekl,“Ehhh,ta zenska logika“ 😀

 20. Lady M napsal:

  Táák,už když jsem tohle četla poprvé,přišlo mi to trochu z cesty,takže jsem si pár měsíců dělala takový malý průzkum a trochu bych to upravila a rozčlenila pro váš pohled :

  Skutečná pravda (i když někdy nepříjemná 😀 ) : – 2,3,4,9,12,15,16,18,19,21,24,25,34,40,41,42,44,49,50,56,57,58.

  Absolutní blbost – 6,7,8,11,13,20,26,27,28,30,33,36,39,43,47,48,54.

  Zbytek jsou velmi individuální věci a zdaleka neplatí na každou.

 21. Blackrose napsal:

  Ehm, je to dobrej článek 🙂 a to dost hodně.

  PS:mě by se to nechtělo psát 😉

 22. Lucie napsal:

  Sem asi muž a ne žena,…Miluju pivo kulečník fotbal střelbbu bordel?to znám:D Sem blondýna ale nesnášm ty mazadla a moj skřinku pln knžky a nahradn dly na pistole a dalš Voloviny:D

 23. Katka napsal:

  právě jsem to okomentovala mému pánu tvorstva – a výsledek? asi jsem fakt divná a vůbec mě to neštve,pobavili jsme se,ale po pravdě větší blbost jsem už dlouho nečetla 😀 nehledě na fakt že se nelíčím,v koupelně jsme dlouho jen proto že miluju horkou sprchu a dokud stačí bojler tak nevylezu, nelžu bo to stejně neumím a miluju sex a kvůli tomu fakt nebudu řešit oholené nohy nebo něčí větry potažmo hokej – ten je dost fajn,přestávky se dají perfektně využít ke zkoumání spolufandy:-D jediné co můžu podepsat je číslo myslím 56 – když je ex tak dokonalý/a proč se rozešli?fakt to nehodlám poslouchat:-D

 24. Pepa napsal:

  Když to tak čtu, je mi z lidí na blití. Samý sex a alkohol. I muži jsou citlivý.. a nemusím si na to hrát! Proto taky hledám citlivou a rozumnou holku a né krávu na sex. To už by mi i ruka a pornhub byly milejší. Je mi hnusně z téhle konzumní doby kdy je mladým cpáno takové hovno jako tenhle článek. Na nic z toho nehleďte. Každá holka i kluk jsou jiní.

 25. Ellie napsal:

  Celkem souhlasím s Pepou. Na mě většina neplatí (tedy těch, co můžu soudit – je mi 14) a nejvíce mě naštval bod 37. Že pro holky není hokej zajímavý? Nemám sice veřejné mínění, ale extraligu sleduju, fandím Plzni (kvůli Strakovi) a Slávii a večer do sebe naliju půl litru kofoly, abych sledovala od jedné do půl čtvrté do rána zápasy New Yorku Rangers! A jsem holka. Kluci, neblbněte, láska přece není žádná věda. Měli byste se víc řídit srdcem a ne články na internetu. Je fajn přečíst si nějaký tip, ale ne si podle něj zařídit život.

 26. Martin napsal:

  Docela mě zarazilo že to někoho urazilo!:D Samozřejmě je tu pár pravdivých a hodně nepravdivých bodů ale já si myslím že tohle mělo čtenáře hlavně ironicky pobavit!Byl to skvělí kamenák!!!:D