Ach ty ženy…

Určitě se vám stalo, že jste potkali nějakého svého známého s nějakou krásnou dívkou a v duchu jste mu jen tiše záviděli. Tenhle problém potkává zhruba polovinu mužů (kluků). Ted jen otázka jak na to, abyste jen tiše nezáviděli, ale stali se tím klukem.

Jakou holku hledáš?

Zkusme na to jít pěkně od začátku, co opravdu ženy chtějí? Tohle si pokládá snad každý muž a ještě nikdo na to nedokázal odpovědět. Každá žena chce totiž

Day One Thirty Four

něco jiného. Tak co teď, jak se stát úspěšným mužem, aby měl každou slečnu či dámu?

Určitě byste neměli postrádat sebevědomí, muž bez sebevědomí má asi takovou pravděpodobnost, že uchvátí holku, jako že Klaus přestane krást pera. Pozor, nepleťte si sebevědomí s arogancí a pokrytectvím. To vás ženy brzy odkopnou. Buďte vtipný. Nezapomínejte na rozdíly mezi srandou a trapností, jak budete opakovat pouhé fráze dokolečka, jen jí budete nudit a ani se nebude smát. Asi si říkáte, že když nejste zrovna žádní „fešáčci“, tak už nemáte šanci, blbost, odvaha a odhodlání může porazit nějakého svalovce a krasavce dohromady.

Možná by nebylo na škodu pořídit si deodorant a nějaký ten parfém. Zápach s pusy ještě žádnou nedostal dál než za první metu. Žena je křehká bytost, tak ať vás ani nenapadne vypustit z pusy nějakou tu vulgaritu. Nikdo po vás nechce, abyste mluvil jako z čítanky, ale sami si někdy nevidíme do papuly. Asi ta nejdůležitější rada, buďte sami sebou, nějaké přetvářky vám možná ženu získají na nějaký čas, ale k čemu vám budou takové to intriky a fikce, když vás nebude mít ráda za to, jací jste? Poslední věc co bych vám rád poradil a zaručeně vás nezklame, vyčistěte si své dělo, jinak se může stát, že některé rozhodnutí nepůjdou od hlavy, ale zespoda a to byste určitě nechtěli.

Sečteno potrženo. Návodů jak na ženy (holky) je spousta, určitě mně chybí spousta rad, ale snad ty na hlavní jsem nezapomněl. Sto lidí sto chutí, každý má své triky a tipy.

Děkuji za komentáře, příjemné počtení 😉

Ach ty ženy…