Badoo – lidé v okolí (recenze)

Hledáte životního partnera nebo jen někoho s kým si můžete popovídat a sdílet své zážitky? Pak je tu pro vás web www.badoo.com. Nejvíce jej ale asi využívají lidé, kteří hledají vhodný protějšek. Kromě klasického hledání partnera pomocí zadání různých parametrů, ať už jde o bydliště či zájmy, nabízí web i seznamovací hry.

Jednou z nich je hodnocení fotografií, kde jiní uživatelé hodnotí vaši fotografii, ale zároveň vy musíte ohodnotit stejným způsobem 50 uživatelů, abyste sami věděli, jak jste na tom. Tato hra se nám úplně zcela nelíbí, protože přeci jen budete muset asi strávit trochu delší čas na webu, než ohodnotíte 50 uživatelů. Do té doby se vám totiž nebude ukazovat vaše skóre.

Jakou holku hledáš?

Badoo nabízí další hru setkání, při které se vám zobrazují uživatelé podle společných zájmů a z blízkosti vašeho okolí. Těm dáváte ano, možná či ne, podle toho jak moc byste se s nimi chtěli seznámit. Nevýhodou je, že pokud nemáte aktivovaný účet tzv. super uživatele, neuvidíte, kdo vás chce poznat. V případě že ale oba vyjádříte své vzájemné sympatie, můžete si uživatele najít v záložcevzájemná přitažlivost.

Jak již bylo zmíněno, lze uživatele vyhledávat také podle lokality a následně jej kontaktovat přímo do zpráv. Jako na nejrůznějších sociálních sítí, i zde můžete uživatele přidávat mezi své přátele či si je alespoň přidat do seznamu oblíbených uživatelů.

Registrace je velmi jednoduchá a bezplatná. Vyplníte pouze své křestní jméno, datum narození, pohlaví a emailovou adresu, která se nebude nikomu jinému zobrazovat. Po dokončení této úvodní registrace, můžete přidávat své přátele, kteří již Badoo používají-z gmailu, klasického emailu či outlooku. V dalším kroku nahrajte svou fotografii ve formátu PDF či PNG. Fotografie můžete nahrávat i přímo z vašeho Facebooku či Instagramu. Nyní jste u konce, registrace je dokončena a vy nyní musíte potvrdit registrační email, který najdete v emailové schránce, jež jste uvedli v úvodu registrace.

Badoo: funkce "setkání"

Po můžete začít hrát seznamovací hry a hledat vhodného partnera. Doporučujeme vyplnit váš profil pokud možno kompletně. Šance na nalezení toho pravého/té pravé se tak zvětší. Vyplňte své záliby, orientaci, koho vlastně na Badoo hledáte, apod. Můžete si také nechat ověřit svůj profil, abyste byli důvěryhodnější. To uděláte jednoduše nahráním fotografie, přidáním telefonního čísla či profilu na facebooku. Nechat se ověřit ale také můžete přes Instagram či Twitter.

Po registraci získáte na 3 dny tzv. supermoc, která je jinak placená. Díky ní můžete prohlížet profily ostatních, aniž by o vaší návštěvě věděli. Také můžete odvolat vaši zápornou odpověď v setkání a zprávy, které napíšete, budou uživateli zobrazeny jako první. Navíc uvidíte, kdo si vás přidal mezi oblíbené uživatele a také komu se líbíte.

Chci se registrovat na Badoo

Pokud budete chtít svůj profil zviditelnit, je možné si za pár korun dobít kredit a ten následně využít buď k posunutí vašeho profilu tzv. na špici, což znamená, že se lidem ve vašem okolí bude váš profil zobrazovat častěji. Nebo kredit můžete využít při hře setkání, kde se opět budete objevovat častěji. V případě, že byste rádi obojí, lze toto aktivovat zároveň za zvýhodněné kredity.

Badoo: zprávy

Máte také možnost aktivace VIP členství, díky němuž se vám ve hře setkání budou zobrazovat pouze nejpopulárnější uživatelé. Vždy budete na prvních příčkách v této hře a uvidí vás tak více potencionálních partnerů. Uživatelům z blízkého okolí se budete zobrazovat mnohem častěji a navíc toto členství zahrnuje i tzv. supermoc, o které jsme se již zmiňovali.

Badoo je dle našeho názoru seznamka, která zatím nemá konkurenta. Vše je velmi jednoduché, přehledné a navíc i zábavné. Některé zvýhodněné funkce jsou určitě k dobru a možná vás bude seznamka díky nim více bavit, ale nejsou nutné k užívání. Pravdou však je, že kredity nestojí svět a pokud opravdu hledáte partnera, tak se určitě vyplatí ,,zainventovat“, ačkoli jako investici bychom to určitě nenazvali. Skvělé je, že můžete svůj profil několika způsoby ověřit, a tak získat určitou důvěryhodnost.

Rádoby konkurenčních seznamek je určitě mnoho, ale dle našeho názoru není žádná tak kvalitní. Za inzerátovými seznamkami nemáte ani jistotu, kdo za inzerátem stojí. Ověřit jakýsi profil je téměř nemožné, a tak se může stát, že pro vás bude první setkáním nemilým překvapením. Za zmínku možná stojí seznamka www.edarling.cz, kde jsou uživatelé ručně ověřovaní, takže jistota pravosti profilu zde je. Základní členství je sice zdarma, ale téměř nic a nikoho nemůžete kontaktovat, respektive pouze ve velmi malé míře. Nutností je tedy určitě VIP členství, za které ale měsíčně zaplatíte necelých 1000 Kč, což nám ve srovnání s Badoo přijde hodně přemrštěné.

 

Hodně štěstí při hledání partnera, ať najdete toho nejvhodnějšího!

Badoo – lidé v okolí (recenze)