Balení na táboře

Ahoj lidi,
už dva roky jezdim na stejný tábor jako jedna nádherná holka, se kterou bych to strašně moc chtěl dát dohromady, ale ona mě nevnímá.

Jakou holku hledáš?

Rád bych na ni promluvil, ale když už se na ni podívám, ztratim odvahu, a jenom „jako projdu“.
Navíc ani nevím co jí říct. Nevim jestli má kluka, ale opravdu s ní chci chodit. Jestli máte jak poradit, tak prosím napište.
Čus, Maty

Balení na táboře

3 komentáře: „Balení na táboře

 1. Bender napsal:

  Čau Maty. Z toho co jsi tu napsal usuzuji že se vůbec neznáte takže asi budeš muset sebrat odvahu a jít za ní v nějaký vhodný moment… třeba když bude sama. Je těžký překonat ten strach ale mě to taky dělalo problémy. A co jí řekneš je čistě na tobě ale nejlepší bude asi něco jako „Ahoj, jak se jmenuješ?“ a dál se ptát třeba třeba odkud je, jestli se jí líbí na tom táboře atd.

  Doufám že nepíšu moc pozdě… hodně štěstí a když budeš chtít poradit tak napiš na corbius@email.cz

 2. Carlos napsal:

  Cau, hele ja to znam ale tady de o to ze k ni proste prid a rekni, ahoj ona odpovi zeptej sr ji jak sr vlastne menujes a behem toho se usmej pna odpovi a zepta se taky a potom si nejk zacnete povidat např. kde bydli atd. 😉

 3. Petr napsal:

  Ahoj, mam stejny problem akorat sem s ni kamaradil, a doufal ze to nejak zacne samo, pote sem se s ni rok nevidel a ted kdyz jsme na tom tabore zase tak si mne ted uz vubec nevsima, jak se zase zkamaradit a jak kdyztak vytvorit nejakou Jiskricku