Balící chyby kluků

Ačkoliv jsem mladá žena, rozhodla jsem se napsat něco o tom, jaké dělají kluci či chlapi chyby při balení na netu. Poslední dobou se mi zdá, že ani neumíte balit jinak než: „Nechceš jít se mnou do postele?“….

Jakou holku hledáš?

1. Co máš na sobě? 
Tak tohle je pánové pro nás trochu slušnější ženy signál tomu, že vám o vážný vztah jde asi tolik, co Hitlerovi o dobro Židů. Chápejte 90% těch, co jsem měla čest potkat, začalo náš rozhovor touhle větou a následovně si už žádali moje fotky, na kterých jsem nahá nebo zvali k sobě domů na sex.

2. Jsi moc pěkná, sluší tě to… 
Může se to jevit jako nevinný kompliment, ale opak je pravdou. Já osobně jsem na to už alergická a pokud mi tohle někdo řekne, vím téměř jistě, že dotyčnej hledá jen sex na jednu noc.

3. Hledám vážnej vztah…

Tohle mnoho z nás vidí na profilech mužů, kterým vlastně o ten vztah ve skutečnosti nejde. Pánové, pokud u vás shlédáme slovní spojení „vážný vztah“ je to pro nás signál k tomu, že dotyčnej bude chtít svatbu a děti. Takže si to tam nedávejte, jestli to neplánujete. Spoustu nás tím jen urazíte a v kombinaci s předchozíma bodama, je vaše tvrzení o tom, že chcete někoho, kdo by vás miloval asi tak důvěryhodné jako volební sliby našich politiků při volbách.

Spousta z vás jaksi přestala používat mozek a myslí tím dole neboť chlap, kterému řeknu hezky na tvrdo: „Požaduji po tobě svatbu, dítě a lásku,“ mě začne vyprávět o tom, co spolu posteli budem provádět, mi příjde jako neuražte se, ale nesmírně blbej a sexuální loudil. To fakt pánové, nemůžete pochopit, že ten sex budete mít? To fakt musíte hned začít s postelí, víte jak je to odporné? Pak má člověk pocit, že vám jaksi o lásku, absolutně nejde a až vypadnem, tak zítra si tam stěhujete Veroniku a po zítří Michalu. Bohužel tohle, je asi vaše nová balící technika. No nedivte se, pokud vás ženy odmítaj. Upřímně poslední dobou jsem si moc nepopovídala, všechni chtěli jen sex….

Balící chyby kluků

6 komentářů: „Balící chyby kluků

 1. Matt napsal:

  Tak to asi narazim pokazdy na pravej opak tebe. Ja si vzdy s holkou jen povidal a pri seznamovani (dal to nikdy ani nedoslo) jsem nikdy nepouzil slovo sex nebo postel a podobny kecy. Chtel jsem ji jen normalne poznat co ma rada co ji bavi apod. ale stejne to nedoslo nikdy dal nez k 2 mailum a pak prestala proste psat. Nemam s tim sice zadny zkusenosti a nikdy asi mit nebudu protoze takovej proste nejsem, ale asi spis zabiraj na holky ty metody typu: nechces se se mnou vyspat?

 2. Michael napsal:

  Autorka má zajimavé názory 🙂 nicméně nejsou nijak překvapivé. Pokud narazíš na profesionálního „sexuálního loudila“ tak si tipnu, že to na něm ani nepoznáš, nicméně svého itak dosáhne. Ženský většinou ani sami nevěděj co chtěj… 🙂

 3. dan napsal:

  kdyz na chlapa vybalis svatbu, dite, lasku, tak je to pro nej stejne odporny, jako pro tebe ten sexualni navrh. chlap si k tomu musi uzrt a dojit sam az zjisti, ze ta zenska je neco vic nez jen obal na vaginu. ma to priroda nejak blbe zarizeny..

 4. ten hlavní napsal:

  Jsi jen ubohá smutná žena, co si musí stěžovat na to, že všichni
  kluci chtějí hlavně sex. Když to nedokážeš
  přijmout, tak zůstaň i nadále osamělá.