Chci chodi s bývalou

Mám problém, známe se už 3 roky a už jsem s ni chodil ale zase jsme se rozvedli. Teď se ke mě chová jinak než k ostatním a za to jsem velmi rad. A ten problém je že nevím jestli se takhle chová protože mě zná, nebo že o mě stojí. Chová se ke mě tak jako mile a taky si ráda se mnou povídá. Taky mě štve, že nevím jestli má kluka nebo ne. Prosím poraďte někdo. 🙂

Chci chodi s bývalou

4 komentáře: „Chci chodi s bývalou

  1. Jimi napsal:

    Začni se před ňou prdelit s jinýma frndama a uvidíš… když bude žárlit tak ju prubni, když se tomu bude smát, tak ju taky prubni, a potom uvidíš moc dobře jak to s tebou myslí… A vem v potas důvod prvního rozchodu.

  2. Zeptej se ji nejdříve jestli tě má vůbec ráda a když se tváží jako vždi tak k tobě ještě něco cítí ale když se tváří otravně tak už má jinýho dost tvrdý co:3

  3. martin napsal:

    holky si rady hraji a rady chtej to co nemaj musis zjistit zdate nebere spis jako dobreho kamarada nebo nahrazku casu 🙂 pokud si dost pisete skus ji navest na tema ze se o tebe zajma pekna slecna nebo tak a poznas jestli zarli nebo jestli se zacne i ona snazit.Jsi chlap dokazes si poradit nanetu ti kazdej povi neco jineho ale kazda holka je jina a na to navod neni!

  4. Mám problém : chodil jsem se spolužačkou (nejhezčí holkou z obou tříd) , jenže jsme se jednou opravdu drsně pohádali a došlo to tak daleko že jsem jí dal kopačky . Byli jsme na sebe naštvaní, pomlouvali se navzájem . Asi po třech dnech jsem si ale uvědomil, že jí vlastně přád hrozně miluju . Nedával jsem to na sobě znát, jen jsem jí navrhl, že se spolu budeme normálně bavit a ona souhlasila . Já jí ale čím dál víc miloval a navíc z doby kdy jsme spolu chodili jsem seděl vedle ní na pár předmětech a když byla nudná látka (což bylo skoro pořád), vychutnával jsem si její krásu a zároveň trpěl, že takovou kočku já blbec opustil . Také jsem jí naznačil, že mě to moc mrzí a že ji stále miluju (nevím jestli to pochopila) . Prosím poraďte, jak ji mám získat zpět ! Háček je také v tom, že se kolem ní poslední dobou motá můj nejlepší kamarád a její bývalej a ona si s oběmi hodně rozumí . Z tohoto ohledu mám nejmenší šanci protože ten její bývalej už s ní chodil dávno a kamarád vůbec . Jak ji mám zaujmout a přesvědčit o tom, že já jsem z nich pro ni ten nejlepší ?! Prosím poraďte ! Předem děkuji ….