Co dělat, když se stydím?

oh the shame, the shamephoto © 2006 Tinou Bao | more inf

„Ahoj kluci, mám asi dva zásadní problémy,“ píše Martin a rozebírá dvě věci, nad kterými je záhodno se pozastavit a rozberat je ze všech stran. Týkají se totiž každého z vás!

Jakou holku hledáš?

První je ten,  že nevím jak holku oslovit. Vždy, když holku nějak oslovím: ať už jakkoliv, tak mi přijde ta dotyčná hrozně arogantní.

No a pak je tu druhý problém: nevím jak se sní bavit, nebo spíš co jí říct… O čem si sní povídat. Je to celkem síla, povídat si z někým kdo se mi libí, ale v životě jsem ho neviděl!

Martin F.

Co dělat, když se stydím?

8 komentářů: „Co dělat, když se stydím?

 1. 1xxx napsal:

  🙂 když nevíte o čem s ní mluvit.. tak nechte mluvit ji.. bavte se o tom co má ráda atd.. 😀 noma problema.. na to že je arogantní to nemužu posoudit.. 😀 neznam ji.. muže se tak chovat třeba jen v okruhu známích..

 2. M. napsal:

  Taky to znám, ale nejlepší taktika(když se k ní odhodláš) je bavit a chovat se k ní jako by jste už byli nějákou dobu přátelé, já vím zní to zvláštně, ale toho člověka s kterým mluvíte to opravdu ovlivní, tak jak potřebujete 😉 P.S.: Nechci být kritický, ale pokud se s ní potkáte někde řekněme na ulici a vy ji oslovíte tak bych nepředpokládal, že bude ona ze začátku mluvit, až pak jak ji do té své hry „vtáhnete“ tak to bude fungovat.
  Nějáká témata:
  Oblíbený seriál
  Semafory, které svítí(zelená) asi 10 vteřin 😀
  Její mobil
  Co odvážného jste někdy udělal
  A vlastně všechno co je buď úplně obecné(různé zajímavosti ze světa), zrovna se týká jí a nebo vás(ale musí jí to bavit, né že to na ni zkusíte s tím kdo dal v neděli gól)

 3. Filip napsal:

  (když nevíte o čem s ní mluvit.. tak nechte mluvit ji.. bavte se o tom co má ráda atd.) – a co když ona nebude taky vědět o čem se bavit a nebude nic říkat

 4. Paer napsal:

  taky znám … njn dobře mám nechat mluvit holku (to snad zvládnu) 😀 ale když se stane že i jí dojde řeč tak nastane trapné ticho a pak si ta holka bude myslet že jsem neschopný a že neumím balit holky tudíž je to i předpoklad že mě nebuce chtít …

 5. Ondíísek napsal:

  Jo jo myslím že to zná skoro každý 😀 Tak jí pozvěte někam do kina pak nemusíte mluvit 😀 A pokud dete po ulici nebo tak tak se jí začněte na něco ptát ona se rozřeční a zeptá se na něco taky (alepsoň vetšinou) a pak pokračujte v konverzaci 🙂 Opravdu vím jaké to je chodil jsem s holkou (chodím) a nevěděl jsem kam jí pozvat a měl strach aby mě neopustila :o)

 6. michal napsal:

  Hele jestli chceš rychle holku tak si vezmi extázi a běž na ulici. Ale následky můžou být na celý život, protože můžeš třeba zbalit chlapa 😀 nebo taky ošklivku… . No prostě to může být hustý ale taky příšerný xD