Co dělat po 7 letech?

Zdar všichni,
už nějakou dobu řeším jistý problém, který se sice netýká balení holek, ale přesto si myslím, že bych zde mohl najít alespoň částečné řešení. Mám holku, se kterou už nechci být. Jsem s ní asi čtyři měsíce a nějak mě ten vztah nenaplňuje, za prvé teď řeším poměrně dost věcí, takže na ní objektivně nemám čas, a za druhé začínám cítit, že bych měl asi na lepší, co si budeme povídat, vzhled je taky podstatnou záležitostí.

Jakou holku hledáš?

Problém je, že se s ní jednou týdně pokaždé vidím a nelze se tomu ani do budoucna vyhnout, navíc se oba známe s několika lidmi, na nichž mi docela záleží a nechci, aby si o mě vytvořili nějakou špatnou představu. Došel jsem tedy k závěru, že by bylo nejlepší ji přimět, aby se rozešla ona se mnou.

Ale i zde nastává problém, protože si nejsem jistý, jestli se mi to jakýmkoli způsobem podaří. Nikdy před tím totiž žádný pořádný vztah neměla a očekávám tedy, že se mě nebude chtít úplně jednoduše vzdát. Zkouším se vymlouvat, že mám moc věcí na práci, a celkově jí věnovat velmi málo času, ale ona to bere tak, že se to časem zlepší.

Prosím tedy o radu, jak se s ní rozejít tak, aby to nepoškodilo mojí reputaci u společných přátel (nepoznal jsem je přes ní), a aby to bylo pro obě strany únosné.

Díky M

Co dělat po 7 letech?

2 komentáře: „Co dělat po 7 letech?

  1. M napsal:

    Zajímalo by mě, kde se vzal nadpis, nic o 7 letech jsem tam zcela určitě nepsal 😀

  2. martin napsal:

    Spis by sis mel uvedomit ty co chces.Pokud ta holka ma o tebe zajem ma chut to zehlit a ty se snazis to rozbit aby se s tim smirila jsi vul.Mas jednu z mala a hledis na vzhled ted se s ni rozejdes najdes si nejakou barbinu ktera te za mesic na nejake zabave podvede a ten kdo bude na ocet budes ty protoze ta holka co o tebe mela zajem bude mit pohodovyho kluka bude jim to klapat a ty budes sedet na lavce houpat nohamaa rikat si cos mel.Jde videt ze ti jde hlavne o sebe o povest a o vzhled ale vzpomen si treba za rok a rekni si co mas a co jsi mel 😉