Co dělat po odmítnutí

Čau,takže zkusím Vám tady sepsat,jak se chovat a jak ne,když nechcete,aby Vám bylo ještě hůř.
Po odmítnutí se cítíte ztracení,zrazení a bezcení,teda jsem se tak cejtil alespoň já
Takže tady pár tipů:

1) Nelitujte se,protože když si budete říkat,že je to na ho*no,že Vás odmítl/a budete v sobě akorát víc a víc prohlubovat pocit beznaděje a to že stoíte za houby
2) Neposlouchejte žádné smutné písničky se zamilovanými texty a tak,protože to Vám bude pouze připomínat to,co se odehrálo (myslím interprety tipu Adele atd.) a raději si poslechněte něco pozitivního,něco pořádně odvázanýho… třeba Ego ft. R.B. Žijeme len raz apod.
3) Nesnažte se na ni/něj zapomenout,ale naopak myslete na jeho krásu,na zážitky které jste spolu prožily jako kamarádi,kde ste se seznámili a tak 🙂
4) Snažte se o ni/něj dál,snažte se a pokračujte…
5) Pozitivní myšlení,myslete na to,že to klapne a že budete spolu,naplánujte si na tenhle okamžik něco,kdyby to klaplo atd.
6)Pokud Vás on/ona vyfakovala opravdu nehorázným způsobem tipu „Jdi do pr*ele nechci tě už nikdy vidět,zmiz mi z očí“ tak je ten pravý čas se na niňěj vykašlat,protože takovéhle chování,uznejte by jste v eventuelnim vztahu zažívat nechtěli a jestli Vám něco podobného dotyčná osoba řekla,pomyslete si že je to hlupák a zvysoka se na ni/něj vy..kašlete..už jste poznali jaká ta osoba je..Vím že není lehké přestat milovat ze vteřiny na vteřinu,ale chce to čas (show less)

Co dělat po odmítnutí

1 komentář: „Co dělat po odmítnutí