Co mě štve na klucích (rady od holky)

Ahoj, nedá mi to, prostě musím napsat své k věcem, které mě na klucích štvou a které by (pokud se mnou chtějí chodit) měli dle mého názoru

omezit.

Jakou holku hledáš?

1. MĚJ SVŮJ NÁZOR! 
Tím myslím to, že se ti nemusí líbit stejná hudba jako tvojí holce, nemusíš mít stejné zájmy a hlavně – když se snažíš nějakou sbalit – se vyhni konverzacím, jako:
Holka: A jaká je tvoje oblíbená hud. skupina?
Kluk: A jaká tvoje?
Holka: např. Metallica
Klik: To moje taky!
Jasně, pokud máš taky rád Metallicu, tak je to fajn, můžete spolu zajít na koncert. Ale nemusíte s holkou souhlasit za každou cenu, zvlášť pokud to nemyslíte vážně.Everlast

2. NEPTEJ SE „LÍBÍ SE TI TO?“ 
To vás možná trochu překvapí. Když už zajdete trochu dál k nějaké intimnější části vztahu, neptejte se každých pět vteřin „líbí se ti to?“ Hele, jsi chlap. Holka v tobě bude hledat sebevědomou a silnou osobnost, která ji ochrání, o kterou se může opřít a kterou svým způsobem může obdivovat. Když se ptáte příliš často na takovou otázku, vypadá to, že nevíte, co děláte. Když se to holce líbí, dá vám to najevo. Pokud nedá, taky neví co dělá, najděte si jinou.

3. NEPTEJ SE „MŮŽU..?“ 
To asi většina nedělá, nicméně jsem narazila na několik, kteří natáhli ruku dopředu směrem k… hrudníku, tam zastavili a zeptali se: „Můžu?“ To nedělej. Působí to jako že si nevěříš a většina holek ti odpoví ne, fuj, nebo ti dá facku. Pokud už jste nějakou dobu ve vztahu, můžeš nějak opatrně zkusit začít. Prostě to zkus, v nejhorším se ti dostane odmítnutí a poznámky, že na to ještě není připravená. Zkus to o něco později (a tím nemyslím, že když jsi to zkusil ve tři odpoledne, zkusíš to v deset). A ještě jedna věc, když už tě holka odmítne, nezkoušej to dál. Jen ji to otráví.

Další rady přidám, až zase narazím na někoho ulítlého 🙂
Tak přeju hodně štěstí!
Ell

Co mě štve na klucích (rady od holky)

2 komentáře: „Co mě štve na klucích (rady od holky)

  1. Ondra napsal:

    Problém je,že každá holka to cítí jinak.Všechny holky nejsou stejný a každá má ráda něco jiného.