Co říct holce?

Čau jmenuju se Martin, nevim jestli to de zařadit tady do vašeho fora ale za pokus nic nedám.

Jakou holku hledáš?

Asi už půl roku jse mi líbí jedna holčina z házené ,kterou vidím každý čvrtek když jí končí trenink a mě začíná. Když jsem se sní tak teď tak to pár krát potkal oba jsme se na sebe furt nepřetržitě koukali já jsem si myslel osobně ,že se mi to jen asi zdá nebo si to jen přimlouvám ale vše vyvrcholilo na nedělnim plese mé základní školy a kde já jsem končil svou 9 třídu ona tam přišla na pozvání svých kamarádek z mé školy hned jak jsme se viděli tak jsme už po sobě koukali celý ples na mojí neschopnost jsem se obavou ,že mě odmítne neodvážil vyzvat k tanci. Problém je v tom ,že jsem se do ní trochu více zakoukal a chtěl bych se s ní více seznámit bohužel my dva jse vůbec neznám jen podle vidění. Teď nevim jak vám mam napsat co já po vás chci s tou holčinou jak píšu se chci seznámit její číslo mam ale je mi trapné jí psat když ona nezná mě a já jí.

Chtěl bych jí ňák třeba omylem potkat a dát se s ní do řeči ale nevím co říkat nebo myslíte ,že jí mam napsat já tedy vůbec nevím děkuji za jakékoliv rady. Rěkl bych ,že je to pro mě do cela výzva ,protože když jsem chtěl nějakou jinou holku tak to bylo lehké znali jsme se a pak sme si jen řekli a bylo ale teď vůbec nevim snad mi poradíte s pozdravem Zemi. :)))

Co říct holce?

12 komentářů: „Co říct holce?

 1. Zobas napsal:

  hele di na to takhle
  kdyz si rikal ze bys ji chtel nejak omylem setkat tak ji napis s internetu a delej ze si jeji kamoska a napis ji misto kde se mate sejit a az tam budes cihej na ni a az budes odchazet tak ji nahodně potkej a dej se do řeči 🙂

 2. ufík napsal:

  no nevim jestli by jí to nebylo podezdřelé já radim sebrat odvahu a zajít za ní,,,, a hodit sní řeč…

 3. Další Anonym napsal:

  muflone 35 ty jsi větší ubožák.
  Tohle je snad web, na kterém se o takových problémech mluví. Takže jestli to nemá psát sem, tak kam? No?
  Jinak asi jo. Je chyba žes ji nevyzval. Zkus ji zavolat omylem. že sis spletl číslo a pak říct „neznáme se?“ pokud to nebude rozvíjet zkus pokračovat.

  Hodně štěstí s jejím sbalením

 4. paja napsal:

  no hele normalne ji napiš nebo zavolej jestli nechce jit ven nebo ji pozvi nekam na kafe uvidiš že tvoje pozvani neodmitne jen stači sebrat odbahu a jit do toho hodne štestí

 5. Jan napsal:

  No, tak samozřejmě na plese sis to trochu podělal. Ale skus jí napsat a sejít se s ní, jestli chceš sbalit holku tak ti tohle co se týče strachu nesmí dělat problém! zkus to jinak už se nic nestane to mi věř.

 6. Hele cau vim jake to je a vim jak na to 😀 hele ja se taky bal a pak mi ji prebrali ale kdys sem ji rekl: Hele kdys chci chodit s holkou de mi to tezko a ty se mi fakt libis tak mi to kdyztak prosim te usnadni 😀 proste nak tak me to teda vyslo za pokus nic nedas :……. CAu Dan¨)