Copak neexistuje žádná, co by mě chtěla?

Ahoj, je mi 18 a jmenuji se Pavel,mám rád klasickou hudbu a rád chodím na procházky se psem.Mezi má nejoblíbenější jídla patří Rajská.

Jakou holku hledáš?

To byla jen krátká charakteristika mé osoby a teď k mému problému. Na to kolik mi je,nemám ještě moc zkušeností(respektive žádnou zkušenost)Na své první líbání stále čekám.Vždy jsem si myslel,že najít si holku pro mě nebude žádný problém,do svých 16 let jsem hrál hokej a na žádné randění jsem neměl čas.Přišlo zranení a na hokej jsem mohl zapomenout.Kvůli hokeji jsem také 2 krát propadl,protože jsem neměl čas na učení.Nyní však nedostatkem volného času netrpím , a proto jsem se před bezmála 2 lety rozhodl najít si nějakou holku.Není to až tak jednoduché,jak jsem si myslel. Chodím na střední školu a kluci se o tom pořád baví. Bojim se, že mě žádná nechce a nikdy chtít nebude, že jsem na ně příliš ošklivý. Ale po pravdě si myslím, že jsem celkem pohledný. Asi se ani k holkám neumím chovat. Vždy když se s nima bavím, tak se rozkoktám a poklopec se mi zvedá před očima, nechápu to …Proto jsem se rozhodl zkusit si sehnat dívku touto internetovou formou.Prosím slečny,které by měli případně zájem o svalnatého,intelgentního, kluka,který nemá problém navázat kontak ,nebo snad přijet za vámi přes půl republiky,neboť jsem opravdu zoufalý.

Copak neexistuje žádná, co by mě chtěla?

15 komentářů: „Copak neexistuje žádná, co by mě chtěla?

 1. Další Anonym napsal:

  Asi opravdu budeš zoufalý. Myslím, že by sis měl pustit porno. Maraton porna. prostě si shlédni asi tak 2 hodiny materiálu a budeš mít pokoj od „zvedajících se kalhot“. A že že se žádné holce nelíbíš? Blbost. Aspoň 2 holkám z 5 se líbíš. Spíše je dobrou otázkou, jak vystupuješ. Rozkoktávání je problém, ale podívej ta holka je fyzicky slabší, většinou menší a přesto se při mluvě s tebou nezasekne (pokud si nevybereš nějakou kulturistku). Nikdy. Nauč se nebo měj charisma (naučit se mluvit, třeba před zrcadlem). A mimochodem napsal jsi to na stránku, kde je podobných rad hodně.

 2. Dave napsal:

  Pokud říkáš, že jsi pohledný, inteligentní, svalnatý atd. (prostě všechny věci co na holky letí) tak bys s tím neměl být problém.

  Když ti tvoji kámoši se o tom baví, o holkách atd, tak zkus chodit s něma někam ven, do klubů atd. A seznamuj se. Na začátku ti fakt stačí, když jsi v klubu, tak se seznámíš s holkou a prohodíš par slov. I jen malý pokec ti zvýší sebedůvěru. A věř mi, že v klubu, nejlépe s troškou alkoholu v krvi je to vše snadnější, než když se domluvíš s holkou na venek atd. Takže moje rada. Seznamuj se, choď se bavit a ven s klukama, kteří bývají často s holkama, a prostě příjde to samo! 🙂

 3. Miluji jednu holku ze trídy.Je moc krásná (nejhezčí co znám).Znám ji 8 let ale moc sem se o ni nezajímal.Ale tejd se nejak změnila je hezčí,zábavnější a moc kamarádská. a já jsem pořád stejný. Tichí, smutný, Jako bych byl na světě sám.skoro jako (emo boy) ale nejsem emo.Zatim.
  Co mám delat Email: superman26@seznam.cz

 4. Peta napsal:

  Jak začít? Rozhodně je nutné vzít iniciativu. Říkat si, že je člověk takovej nebo makovej tě k cíli nedovede. Kandidátek je taky určitě spousta, a proto není třeba být hned nešťastný při prvním či druhém či třetím ne. Neříkám, že to nebolí, když je člověk zamilovaný, jenže to je jen nutné vydržet. I zamilovanost přejde, přestože to chvilku trvá. Je sice pravda, že člověk může být pohledný, ale bez správné komunikace to nebude fungovat. Jít do vztahu je těžká záležitost. Proč? Protože se jde do něčeho nejistého, protože se investuje s pomalým odhalováním vlastností, které člověk vědomě nechce uveřejnit z úzkosti, že se druhému nezalíbí. Prostota a otevřenost je tedy velice důležitá, a vyhraje na celé čáře proti vychloubačnosti a předstírání. A nezapomeň, že děvčata hrajou úplně stejně. Tak se spíš obhlídni po nějaké, která ti připadne upřímná, jednoduchá, nepřetvařující se. Na ošklivost zapomeň a neprobírej se do nekonečna. Nemá vůbec cenu říkat si, že jsi nějakým způsobem nedostačující. Prostě jdi do toho, a vyzvi nějakou, která se ti líbí! Hodně štěstí!

 5. Peta napsal:

  Jak začít? Rozhodně je nutné vzít iniciativu. Říkat si, že je člověk takovej nebo makovej tě k cíli nedovede. Kandidátek je taky určitě spousta, a proto není třeba být hned nešťastný při prvním či druhém či třetím ne. Neříkám, že to nebolí, když je člověk zamilovaný, jenže to je jen nutné vydržet. I zamilovanost přejde, přestože to chvilku trvá. Je sice pravda, že člověk může být pohledný, ale bez správné komunikace to nebude fungovat. Jít do vztahu je těžká záležitost. Proč? Protože se jde do něčeho nejistého, protože se investuje s pomalým odhalováním vlastností, které člověk vědomě nechce uveřejnit z úzkosti, že se druhému nezalíbí. Prostota a otevřenost je tedy velice důležitá, a vyhraje na celé čáře proti vychloubačnosti a předstírání. A nezapomeň, že děvčata hrajou úplně stejně. Prostě jdi do toho, a vyzvi nějakou, která se ti líbí! Hodně štěstí!

 6. Scawe napsal:

  Přeju hodně štěstí, ale musíš si věřit! Prostě na ulici nějakou oslov! (ostatní to teď dělají přes facebook a to už holky pomalu začíná štvát ;)) takže když se jí nebudeš bát oslovit na ulici, budeš u nich mít velkou šanci

 7. Richard napsal:

  Ahoj je mi 14 a nechodim ze zadnou preji ti to tobe moc protoze je mi to lito ani me nikdo nechce a tak nwm co stim :(( tak at to alespon tobe vijde ach ahc taka smula ;((

 8. Saaska napsal:

  Ahoj mam podobny problem miluji jednu holku z nasi třídy je tak napul emo za posledni dobu jsem usel velikej kus cesty.Jenze potreboval bych nejake rady jak na emo.Dokonce i pusu jsme si daly.Ale ta laska neni oboustranna. Ona me jednou privede k sebevrazde.

 9. jjaartraa napsal:

  Když máš problém s mluvenim máš třeba strach tak to zkus natrénovat ..
  S klukama ve třídě máme takovou zábavu ktere říkáme různě … jerkface jackass hecovaná atd … 😀
  prostě si to zkus takhle s dalšíma klukama nanečisto na holce která se ti třeba ani nelíbí 😀
  jednoduché vyberete jednoho člena vaší skupiny a nějakou holku a ber to jako zábavu a né jako něco důlužitého a když pak pudeš naostro (bez dvojsmyslů samozřejmě 😀 ) tak ti to už pude
  nebo se dokonce můžeš zamilovat při plnění hecu a při troše štěstí ti to omylem vyjde 😀

 10. Lucka napsal:

  Ahoj Pavle :). Mám dost podobnej problém. Sice sem fakt kočka, ale nějak pořád nemůžu najít toho pravýho a vždycky to nakonec nějak neklapne. Tak mě tak napadlo, jestli to nechceš zkusit dát dohromady ;). nechceš mi dát třeba číslo, abysme mohli pokecat? 🙂

 11. Libor napsal:

  Koukám že nejsem sám je mi 19 ale pořádně sem holku ještě nesbalil sem totiž plachej a nevím co stim. Neumim si snima povídat nevim totiž ani o čem. To co znám je letectví a bojová technika a na to žádnou neulovim. Navíc sem pro ně asi málo vtipnej nebo já nevim. Nezjistil sem čím je zaujmout.

 12. Lada napsal:

  No mně je 25 a zatím jsem dal holce jen pusu ( a to ještě holce, která se mi ani nelíbila). Nikdy jsem ještě neměl pohlavní styk. Jsem celkem pohledný, ale plachý a netuším čím je zaujmout. Nesnáším diskotéky a podobné věci, které jsou k seznamování určeny.