Dívka a dva problémy

Zamiloval jsem se do jedné dívky od nás ze školy vím co má ráda o co se zajímá ale je tu pár problémů…

1) je že je o rok starší a

Jakou holku hledáš?

2) chodí o třídu výš a bojím se jí oslovit, z toho důvodu, že se strachuju, že mě odmítne a pak se to rozkřikne a já budu po celé škole všem k smíchu

poradte pls

Dívka a dva problémy

5 komentářů: „Dívka a dva problémy

 1. martínek napsal:

  nějak se s ní musíš začít bavit 😀 není to těžký já se bavím i s o víc roků staršíma 😀

 2. Čus asi vím co právě prožíváš. Je mi 15 a uplně stejný jsem to měl s holkou o 2 roky starší. Chodím na gympl do kvarty( 9. třída)… a byl jsem strašně zabouchlej do holky ze druháku. Díky tomuže se se hodně znám ze staršíma holkama tak mě sní seznámila jedna moje super kámoška . PAk sme si začeli psát na na facebooku a začli sme se spolu hodně bavit, snad každou přestávku jsme byly spolu. Bylo to úžasný … asi po 3 týdnech sme byly spolu venku a když jsme sní čekal na autobus tak jsme se odhodlal. → a začli jsme spolu chodit .. Bylo to skvělí , byly jsme pořád spolu:/ ale bohužel to netrvalo dlouho asi po třech týdnech jsme se ze dne na den přestali bavit a od tý doby nevím co se vlastně stalo… :(.. už je to asi měsíc , můj kámoš to měl podobně a shodli jsme se na tom že vztah se starší holkou bývá většinou hodně krátký .

 3. Kuba napsal:

  Úplně to stejný jako Jirka , taky sem Kvartán ,ale pro změnu s holkou z prváku , taky potřebuju poradit 🙂 Ale myslím si že starší holky jsou o hodně vyspělejší a maj to v hlavě víc v pořádku.

 4. Mateo napsal:

  Zdar. Ten stejnej problém. Já v 8. ona v 9. ale je fakt ty v… nemůžu na ni zapomenout. Je to těžký. Jdu po škole a ona se na mě chectá a mává my ale prostě nechce mě. je to těžký, už jsem vyzkoušel vše. co mám dělat?

 5. Ahoj, stejný problém jako všichni z vás ale jen na to že já jsem na základce v 7. Třídě a ona v 9… -_- je to zlý ale je to tak… Uz se moc neuvidime co ona pujde na stredni.. Takže by jsem měl co nejrychlejš něco dělat protože ona kluka má a je to můj kámoš ze třídy…