Dva roky jsem čekal.. A nakonec pešek!

Před dvěma lety jsem se účastnil jednoho seznamovacího kurzu jako lektor a to je prostě seznamovací kancelář a první holka kterou jsem tam potkal mi strašně padla do oka – obrovská chemie a tak jsem si řekl že ji sbalím.

Jakou holku hledáš?

Jenže po sléze jsem se dozvěděl že má práci v televizi a motají se kolem ní muži kterým student 2. ročníku ,,nemůže,, konkurovat.
Ve škole jsem ji nepotkával zato v televizi ano. Tak jsem usoudil, že to nechám zatím být a počkám na vhodnější chvíli až nebude tolik zaneprázdněná.
No a před týdnem se sen stal zkutečností. Na fb. sháněla někoho do kina. Tak jsem se hned nabídl že jdu na Muže v Naději že můžem jít spolu. Vyrazli jsme do kina.Lístky jsem koupil předem vše probíhalo super snad krom otázky zda chce něco k pití a ona zdvořile odmítla tak jsemkoupil jedno velké s dvěma brčky ale jinak jsme si skvěle rozuměli, po kině jsem šli na kafe a dokonce jsem byl asi hodinu u ní doma. Nezahálel jsem a hned jsem se snažil si domluvit další schůzku.
No a o co jde prostě jsem to nezvládl a zbytečně naléhal. A její odpověď formou sms přicházela vždy mnohem déle než má. Nějak se mi podařilo domluvit se na pondělí ale věděl jsem že bych jí mohl vidět už v neděli kdybych přeorganizoval rodinný výlet do Německa což se mi tedy podařilo. Ale stálo to strašně moc úsilí. No Ona je přez týden v Praze a já 100 KM JINDE ALE jezdí sem na výkendy.
Na schůzce mě trošku zarazilo že nemá vypnutý telefon ale nebylo to rande bylo to kino. Bylo to vlastně naše první pořádné setkání.
Dále jsem tedy čekal v Praze na pokoji mého kamaráda až se ozve nechtěl jsem již více naléhat a doprošovat se. Řekl jsem si že se dobře připravím: nakou pil jsem nové oblečení vybral restauraci a čekal na sms. Kolem 20. hodin jsem už tušil že to nedopadne. Čekal jsem do 20.00 a pak zavolal, zrovna telefonovala tak jsem čekal že se ozve a to už jsem byl opravdu naštvanej tak jsem jí napsal: Ahoj ……, chápu, že toho máš moc, ale v tomhle nejsi sama. A aby aspoň jeden z nás měl lepší den stačilo aby jeden z nás – nechám na tobě kdo, napsal tomu druhemu aspoň základní časové údaje či i zrušení schůzky. Já to považuji za slušnost ahoj ……..
Tak se vás táži pánové, kolegové co stím. Pokud to není moc troufale mylsím, že jsem Jí na té 1. schůzce zaujal a u žen mám vcelku úspěch, ale jak se jedná o nějakou srdcovku tak jsem téměř bezradný.

Co myslíte jak dál? Nepřišel jsem neuspět.
Ještě je možná dobré zmínit že ta slečna má dost vysoký sociální status a i se solventností je natom patrně lépe než já.
Ale máme dost společného co se týče sportu a i informací ohledně školy a kolegů. A občas se vidím s její kamarádkou.

Díky za každou radu!

Dva roky jsem čekal.. A nakonec pešek!

3 komentáře: „Dva roky jsem čekal.. A nakonec pešek!

 1. Reine napsal:

  Na srdcovky se vyser 😉 pak te to bude bolet jeste vic kdyz s tebou nebude chtit mit nic.Když vidim krásnou kundičku někde v praze když jdu tak si řeknu jak jí chci…najednou se otočim a na rohu stojí ještě lepší 🙂 Na srdcovky nehraj :))) je spousta hezčích kočiček 😉 A jestli jí fakt chceš a ale nemůžeš tem druhejm konkurovat tak je to jedine dobre,ona se mezi tebou a nima nebude rzhodovat takže ti na férovku řekne ano – ne .Jinak bych nasadil mód co nejrychlejc přeskočit první kroky…aby byla co nejrychlejc tvoje 🙂 prostě se nesrat s první pusou s ní atd 😀 snad chápeš dostat jí trochu dál.Jinak vim no,lehce se kecá špatně se koná 😀

  Chci vidět výsledky 😀

 2. Petr napsal:

  Hm, pokud pro Tebe nebyl problém přeorganizovat si výlet do Německa, abys mohl být s ní, zkus si na ní teď někde počíhat a jakoby náhodou ji potkat, tak budete mít příležitost si chvíli popovídat a nebude Ti moct utéct. S holkama je to těžký, někdy právě takovýhle praštěný chování z její strany může znamenat, že tě chce, ale z nějakýho neznámýho důvodu to prostě tenkrát nešlo.. nebo Tě prostě nechce a nemá cenu se tím dál zaobírat i když je to třeba těžký.. ale pokud se ti ona sama neozve (což jak znám holky asi fakt neozve), tak jedinej způsob jak zjistit jak to s ní je je právě to zkusit jí někde osobně potkat a uvidíš..držím palce!

 3. Scawe napsal:

  Si děláš prdel? 😀
  Takhle na holku naléhat? To téměř každá uteče. Vím, že se ti líbí, vím, že je to srdcovka. ALE MUSÍŠ jí dát volnost. Když se vrátí, je tvoje, když ne, najdeš si jinou. Ale v tvém případě myslím, že je pozdě, pokud se ti úmyslně vyhýbá! tak už nemáš šanci, a i tak by to moc dlouho nevydrželo, protože tím „pronásledováním“ jsi u ní klesnul s osobností dost dolů. Už tě asi nepovažuje za někoho vyjímečného, možná zoufalého bývalého…

  I tak přeju hodně štěstí ale radím, najdi si jinou.