E darling seznamka – přihlášení

V současné době plné technologií a širokému užívání internetu, spousta lidí přes internet rovněž hledá přátele, milence i životní partnery. Většina z nás raději komunikuje skrze online seznamky nebo chaty, kde zachováváme určitou anonymitu, a není pro nás náročné odmítnout potenciálního nápadníka. Osobně se často stydíme cizího člověka, k němuž chováme určité sympatie oslovit, nebo jsme zkrátka zatím tváří v tvář nepotkali nikoho, kdo by za oslovení a náš čas stál. Právě v takové situaci pak hledáme partnery přes internet, kde je na výběr stovky, tisíce ba i miliony možných partnerů. Můžeme tak vybírat na základě různých kritérií a před osobním setkáním se s dotyčným seznámit alespoň vzdáleně, neformálně skrze vyspělé technologie, které nám umožňují s druhou osobou prohodit pár slov alespoň písemnou formou – ať víme, do čeho jdeme! A vůbec, věděli jste, že každý 3. člověk v České republice se seznámí přes online seznamku? Tento trend se v současné době stává běžným, což dokazují i statistiky.

SEZNAMKA EDARLING

Jakou holku hledáš?

Online seznamovací agentura eDarling aneb seznamka pro náročné, vám umožní nejen poznávat vskutku přijatelné partnery, ale rovněž lokalizovat hledání tak, aby ten, koho hledáte, bydlel co nejblíže u vás a tím jste měli větší šanci na brzké osobní setkání (chcete-li rande). Agentura eDarling nepůsobí jen v České republice, ale v mnoha dalších zemích ve třech kontinentech, kde se stala velmi úspěšnou a oblíbenou. V Čechách funguje již pátým rokem. Máte-li zájem o vážné seznámení přes internet, eDarling je to pravé, neboť se drží pravidla, že vztah s někým, kdo má podobný životní styl, cíle a hodnoty je jedním ze základních předpokladů dlouhodobého štěstí.

Součástí seznamky je i poradna, kde můžete narazit například na téma, které vás zajímá, nebo vás obohatí pro budoucí život, a to v rubrikách Žít jako single, Vztahy, Rodina, Psychologie, Sexualita nebo Plán úspěchu.

REGISTRACE

Zaregistrování do eDarling je velice snadné a stačí, aby vám bylo minimálně 18 let. Při otevření webové stránky www.edarling.cz se ihned ukáže formulář pro zaregistrování, kde vyplníte požadované údaje – své pohlaví, koho hledáte a svůj e-mail. Následně budete vyzváni pro zadání hesla a postupujete k osobnostnímu testu. Osobnostní test vytvořili odborníci, kteří se zabývají psychologií mezilidských vztahů, a zkoumá 29 dimenzí vaší osobnosti. Po jeho vyplnění vám eDarling může nabídnout potenciální partnery, které by se k vaší osobnosti hodili nejvíce. Vyplnění testu je zhruba na 20 až 30 minut, což vzhledem k budoucím důsledkům (vyhledání spřízněné duše) je zanedbatelných pár minut. V prvních částech vyplníte své osobní údaje – pohlaví, koho hledáte, datum narození, rodinný stav, nejvyšší dosažené vzdělání, vaše dosavadní zaměstnání, výšku, etnickou skupinu, jaké náboženství vyznáváte, označíte své vlastnosti vyznačující vaši osobnost (těch je na výběr desítky), zmíníte své názory, zkušenosti a postoje, co naopak očekáváte a vyžadujete u partnera aj. V této dotazníkové části doporučujeme vyplňovat údaje co nejpřesněji a hlavně pravdivě. Lživými a zkreslenými informacemi o sobě byste si uškodili sami tím, že by byl vybrán partner, který vám nemusí úplně sedět. Dotazník u konce nabízí i možnost vybrat si, z jaké obce žádáte, aby byl partner – skvělé je, že jsou v seznamu i malé obce, takže jistě najdete i svou vesnici nebo město, kde byste se chtěli s partnerem seznámit.

MOŽNOST ČLENSTVÍ ZA POPLATEK ANEB VÍCE MOŽNOSTÍ SE SEZNÁMIT

Členství zdarma

Při registraci bez placeného členství budete mít omezené možnosti – k dispozici budou návrhy vhodných partnerů a vědecky podložený profil osobnosti. Pokud chcete zůstat u základní registrace bez poplatku, stránku s platebními metodami a informacemi přeskočte a pokračujte na eDarling. Důležitou informací je, že pokud si založíte nejprve základní profil bez placeného členství, na placené členství a jeho výhody můžete kdykoliv přejít a naopak.

eDarling-logo

Placené členství = více možností

Za vedení eDarling, abyste se mohli seznamovat naplno a bez omezení, se platí určité sumy. Obecně platí – na čím déle si seznamku předplatíte, tím levněji vás registrace vyjde. Pokud zvolíte členství na 1 měsíc, zaplatíte 499 Kč. Pokud si však zvolíte roční členství, měsíční poplatek vyjde na pouhých 169 Kč. A to za to, že potkáte svou životní lásku, přece stojí. Platba se provádí online. Díky placenému členství budete mít kompletní přístup do profilů osob registrovaných na eDarling, tzn., že si budete moci prohlížet všechny fotografie, neomezeně posílat zprávy ostatním uživatelům, budete mít přehled, kdo váš profil navštěvuje, váš profil bude častěji navrhován jiným uživatelům, budete ověřeným uživatelem, můžete si stáhnout podrobný osobnostní profil, obdržíte potvrzení o přečtení odeslaných zpráv apod.

U placeného členství čtěte pozorně všeobecné podmínky – ty najdete pod TÍMTO odkazem, úplně na konci (dole) na stránkách eDarling, nebo vám přijdou na email spolu s potvrzujícím e-mailem, kde jsou sepsány především podmínky provedení platby. Placené členství můžete zrušit v nastavení účtu. Podstatné je, že každé placené členství se automaticky prodlužuje o stejnou již dříve smluvně sjednanou dobu trvání, pokud členství nevypovíte během výpovědní lhůty před uplynutím smluvní doby placeného členství. Automatické prodloužení smlouvy slouží k tomu, abyste mohli využívat služeb eDarling bez nutnosti činit jakékoliv formální kroky, které by mohly omezit jeho nepřetržitý přístup k placeným službám. Po ukončení placeného členství se automaticky vracíte k neplacenému, základnímu členství a s ním spojeným omezeným rozsahem možností užívat služeb seznamky eDarling.

PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA EDARLING.CZ

  • Profily, u nichž se objevuje protizákonně, vulgární nebo jinak urážlivé výrazy v přihlašovacích údajích, nebudou registrovány. Rovněž je zakázána registrace pod více uživatelskými konty.
  • Vaše úvodní, profilová fotografie, musí zobrazovat pouze vás a musíte na ní být dobře rozpoznatelní, zatímco ostatní fotografie na svém profilu mohou vyobrazovat např. i vaše přátele a další objekty. Na fotkách je zakázán je pornografický obsah, obnaženost a násilí, rasistické motivy, fotografie v rozporu s dobrými mravy nebo obsahující reklamu a firemní loga.
  • Nelžete o své osobnosti. Sdělujte o sobě pravdivé informace, sdělujte skutečnost.
  • Psaní zpráv potenciálnímu partnerovi hraje významnou roli. Zamyslete se před jejím odeslání nad jejím obsahem a jaký může zpráva na příjemci zanechat dojem? Zkontrolujte si pravopis, vyhněte se přílišnému výskytu smajlíků, snažte se ho mile nebo nejlépe jménem oslovit, vynechte vulgarity a pište obecně s rozvahou.
  • Nepřehánějte to s city, mohli byste budoucího partnera vystrašit.
  • Nad zasíláním intimních a soukromých fotografií a informací se nejprve zamyslete, než je poskytnete cizímu člověku po internetu.
  • Jestliže vám osoba nevyhovuje, dejte jí to najevo, ale zdvořile a ne vulgárně. Stačí slušně naznačit nebo na přímo sdělit upřímný názor, než jej trápit ignoracíJ Na druhou stranu respektujte odmítnutí i směřující k vám.
  • Hledání partnerů za účelem sexuálních kontaktů a jiné nežádoucí aktivity jsou přísně zakázány.

JAK SE SEZNÁMIT

Díky vámi vyplněnému dotazníku během registrace vám bude eDarling představovat jen vybrané uživatele na základě vašeho osobnostního profilu a preferencí. Výběr partnerů probíhá každý den a individuálně, na míru vaší osobnosti. Jednotlivé uživatele můžete oslovit různě – nejprve si otestujte jejich zájem např. zasláním úsměvu nebo okomentováním fotky. Pokud se nestydíte a nebojíte se neúspěchů, pošlete druhé osobě rovnou zprávu! Je skvělé, že svůj profil můžete kdykoliv upravit, nahrát nové fotografie nebo naopak přidat další fotky, kterými budoucího partnera zaujmete.

KDO SE KE MNĚ HODÍ?

Díky registraci na eDarling vám budou denně, i několikrát, chodit do e-mailu nabídky potenciálních partnerů, kteří se k vám hodí, chtějí se seznámit, žádají například o fotografii nebo upřesnění nějaké charakterové vlastnosti, zasílají vám zprávu a podobně. Tato služba funguje ať máte placené členství, i jestliže máte základní profil bez poplatku. Pak už je snadné se s někým seznámit, flirtovat nebo domluvit si schůzku a rozvíjet budoucí nejen partnerský vztah. Pokud vás hledání partnera přestane bavit nebo snad už na nějakého narazíte, a nebudete již chtít dostávat nabídky na další možné partnery, není nic snadnějšího než si v nastavení svého eDarling profilu vypnout návrhy nových ctitelů, které můžete kdykoliv opět zaktivovat.

CHCI SMAZAT SVŮJ PROFIL, JAK NA TO?

Pokud už jste našli spřízněnou duši a nechcete být dál na seznamce eDarling registrováni, můžete svůj profil natrvalo smazat a tím deaktivovat pro další nabídky partnerů. Jak na to? V horní části stránky klikněte na „ozubuené kolečko“, které charakterizuje ikonku nastavení účtu. Po otevření této složky se nalevo objeví další možnosti – zvolte „Členství“, kde je na konci stránky volba „Chci smazat svůj profil“. Uvedete důvod zrušení svého profilu, zadáte znovu své přihlašovací údaje a máte hotovo.

ALTERNATIVY SEZNAMKY EDARLING

Alternativami zmíněné seznamky jsou rovněž portály www.seznamte.se, www.elitedate.cz nebo například www.badoo.com. Na stránkách Seznamte se je zaregistrováno téměř čtvrt milionu lidí, kteří hledají své spřízněné duše.  Při registraci můžete vyplnit vědecký seznamovací dotazník, který by vám měl hledání druhé osoby usnadnit. Mimo to vás tento portál obohatí radami a tipy na to, jak se úspěšně seznámit nebo jak navázat známost v reálu. Elitedate je neobvyklá seznamka, která vám na základě psychometrického testu doporučí partnery, které mají stejné hodnoty jako vy, a kteří se k vám tím pádem hodí. Profily uživatelů mají vždy alespoň 2 fotky, takže víte, s kým chatujete a zároveň jsou ověřené, takže by se nemělo jednat o profily falešné, ale o reálné potenciální partnery a kamarády. Badoo nabízí možnost seznámit se, chatovat a flirtovat se stovkami milionů lidí po celém světě! Je ve všech zemích velice rozšířený a oblíbený. Navíc, všude jsou zpravidla registrace zdarma, což je další plus internetového seznamování.

E darling seznamka – přihlášení