Facebook jako nejlepší seznamka všech dob

Pohled na Facebook jako ultimátní pomůcku každého baliče.. Přátelé, uvědomme si jednu věc: je to server, kde jsou neustále tisíce žen online a stačí jen trocha šikovnosti, abyste je z Facebooku dostali někam ven!

Jakou holku hledáš?

O Facebooku už toho bylo napsáno až moc. Zajímavé, že málokdo se zamyslel nad tím, jak se ho dá využít k balení holek! Nenajdete tu tentokrát žádný konkrétní návod, ale spíš ukázku několika funkcí Facebooku, které se s trochou štěstí a vynalézavosti dají využít k navazování nových kontatků, protože jak si teď ukážeme, je to silná zbraň, která tu nikdy předtím nebyla a opravdu se s ní dají dělat věci nečekané..!

Známý známého je můj známý

Nikdy nebylo jednodušší najít konexe a nějakou spolující osobu mezi dvěma lidmi, kteří se vlastně vůbec neznají. Stačí si prostě oťuknout tu dotyčnou, najít si její profil a už je jasné, kdo by tě s ní mohl seznámit a jak to navléct. Pak už není nic jednoduššího, než to s ním (opět přes FB) vykorespondovat a jde se na věc! Šlo by něco takového mimo Facebookové končiny?

S kým chodí a jak to mají

Otázka, kterou by člověk musel z holek složitě páčit a vyptávat se.. A na FB si jí vyplní dobrovolně a ještě zpravidla s různými podrobnostmi! Jestli je to vážné, nebo jen tak, jak dlouho to přibližně trvá.. Stačí jeden klik a víš o ní všechno!

O co se zajímá a co má ráda

Zase jsme u toho, než tohle člověk dříve zjistil, musel to složitě různě zkoušet, než náhodou konečně přišel na to, čímže tato dívčina žije a v čem se vyzná. Dneska? Stačí se podívat na Facebook, čeho je fanouškem a co o sobě píše v profilu a víš o ní všechno! No přátelé, může to snad být ještě jednodušší?

Události a seznam hostů

Takovou klasikou před každou větší akcí je zvaní se na ně, a posílání na zeď to, jestli jdu, nejdu, nebo možná půjdu. To je taková ta funkce, kterou používá většina lidí. Já bych se však podíval na trochu jinou stránku věci: Předpokládejme, že akce proběhne a s nějakou holku se dostaneš do řeči, prostě známe to. Za starých předfacebookových časů za předpokladu, že pak ona nebo ty jsi se vytratil a nestačil sis vyžádat číslo, prostě všechno končilo. Co ovšem dnes? Stačí se podívat na seznam hostů, co tam vlastně byli, najít jí tam, a napsat… Co chtít víc!

Závěrem

Opravdu, tohle samozřejmě bylo jen několik málo věcí, které Facebook poskytuje, a které se využít dají, nemluvili jsme tu třeba o Facebook chatu nebo o komunikaci v rámci skupin, do kterých se lidi na něm sdružují. Nicméně myslím, že směr, kterým byste měli nastartovat svojí činnost na FB už  tušíte a při nejbližší příležitosti ho využijete!

Facebook jako nejlepší seznamka všech dob

14 komentářů: „Facebook jako nejlepší seznamka všech dob

 1. trent napsal:

  Když to vezmu jako vtipně laděnou slohovku, dobrý.
  Zajímalo by mě, kolik autor tohoto textu již takto sbalil děvčat?

 2. zkuste do ní šťouchnout nebo napsat zprávu osobně to dělám tak že jednou dvakrát šťouchnu a pak navážu konverzaci ono pak už to jde celkem samo :))

 3. Já jsem sbalil holku přez FB. Jsem s ní půl roku ale nedoporučuji seznamovat se s holkou přez FB teď toho lituji nevěděl jsem o ní všechno náš vztah se rozpadá a nyní vím že chci holku která je inteligentní natolik že si kravinu jako je FB nezaloží. Jen-že kde takovou najít. Nejlepší je s holkou se normálně spřátelit. A nějaký čas pro ní být nejlepší kamarád tak to teď mám já nedávám na ostatní navíc já se kamarádím jenom s holky je s nima lepší řeč než s kamarády od těch se dozvím jenom jak někde chlastali tak tyhle story fakt nerad poslouchám … A přez chat psát co nejméně potom komunikace vázne.

 4. Anis napsal:

  Souhlasím , i já jsem se seznámila přes net a nedopadlo to zrovna nejlíp ,když jsme se potkali nazvájem jsme se lekli , protože ve skutečnosti byl uplně jiný , nejen ,že byl o 2 hlavy vyšší než já ,ale hlavně sme si neměli co říct , on kouřil , zjistila jsem , že je to takovej buránek . Prostě to co se stalo (bylo toho víc ,nebudu to sem psat) je hrozný nerada na to vzpomínam .Už žádný seznamování přes net

 5. Anis napsal:

  ee , prominte neznám vas asi si mě pletete 🙂 , ale věřím , že to muselo byt opravdu něco

 6. Baruš napsal:

  Anis: ty ses blba 😀 hej kluci, fakt to bylo strasny, ode me byl vyssi jen o hlavu, ale bylo to na mrtvicu 😀

 7. Ellie napsal:

  Já bych se teda přes facebook sbalit nenechala ani náhodou (i kdybych ho měla). Vždyť takovouhle metodu používají úchylové a holka, která na to naletí se taky může dostat do pořádných problémů, až zrovna „nepotká“ normálního kluka, ale nějakýho psychopata!