Holka z klubu

Ahojte mám takový menší problém. Líbí se mi strašně jedna holka kterou znám tak trošku z klubu.

Jakou holku hledáš?

No jednou jsem s ni tančil a pak se mi začla libit přidal sem si ji na fb a psal si s ní.Jenže stylem že ja see ji ptal a ona odpovídala takže asi velky zajem nemá. Já bych s ní rád šel ven ale když s ní pujdu ven tak s holkama to moc neumím .

Tak nevím o čem si s ni mam povídam nebo na co se ji ptát když sama nezačne .. Proste jestli byste mi mohli poradit o čem bych se s ní měl bavit jak na ni zapůsobit či dál .díky za odpovědi 🙂

Micero

Holka z klubu

5 komentářů: „Holka z klubu

 1. čau Micero, podle toho co píšeš, tak se jí ani s tebou ven chtít nebude.

  Je dost možný, že si prošla rozchodem a tak si díky tobě stanovovala svou cenu na trhu.
  Pokud se ti ale přece jen podaří ji ven dostat, je dobré jen tak mimochodem využít toho, co ti o sobě řekla. vždycky se přes to dá konverzace rozvést.
  joei

 2. :-) napsal:

  Začni se s ní bavit o šmínkách,obchodech a především slevách… hlavně vynech klučičí témata a když už narazíš na něco co by ta holka „nemusela“ pochopit tak z toho rychle vybrusli…. Nevyjmenovávej jí své záliby.. jen řekni co máš a nemluv o tom… stejně tak jako vyprávět své příběhy… Holka sice bude dělat, že to žere přitom se bude každou chvilkou koukat na mobil kolik je a při pohledu na tebe bude vymejšlet výmluvu proč musí pryč…. Pokud nejsi komik tak jí to nebude zajímat…. Potom, když už spolu budete dýl tak už to bude v poho to už pro ní i ona pro tebe nebude jen nějakej ehm… a je to cajk… ale hlavně na prvnim rande kecej jen body a nevykládej dlouhé řeči… pokud ta holka dokáže mluvit sama nebo se s tebou aspon o něčim má snahu bavit nebo naopak dokáže pobavit tak je to v pohodě… Důležitej je oční kontakt a sledování druhé osoby a vyhodnotit situace….

 3. Ja bych to udělal tak:
  udělej sem tam nějaké srandy dej kytky a musíš byt simpatický,pozorní.Už ti víc nikdo neporadí musíš najít svou taktiku

 4. Vaska napsal:

  čau
  jestli se ti tak libí tak jediné co ti poradim je buď sám sebou nic nepředstirej, jestli se ti do opravdy libí tak ty slova přídou sami