Holka z netu mě ignoruje!

Ahoj.Potřebuju poradit.Vyhlídl jsem si holku na internetu(Lide.cz).Zeptal jsem se jí jestli neche pokecat a ona řekla,že jo klidně.Tak na konec se mě zeptala na ICQ.

Jakou holku hledáš?

Chvíli jsem si psali a pak jsem se ji na něco zeptak a už neodpovídala a po chvilce byla offline.Druhý den to samé.Tak jsem to nechal asi dva dny být.Pak jsem si znovu napsal na ICQ ahoj.No a ona teď už vůbec neodpověděla nic.asi po týdnu jsem dal,že se sní chcci seznámit na lide.cz.Odpověděla ANO.Tak jsem jí psal vzkaz proč mi dala ano a jestli to myslí vážně.Neodpověděla nic tak jsem to zkusil i na ICQ a nic.Vůbec mi neodpovídá.Chtěl bych poradit jak na ní.Nevim jestli ji neotravuju nebo jestli je ráda,že ji píšu.Prostě nevim na čem sem,jestli ji nemam napsat uplně něco jiného,případně se na to uplně vykašlat a zapomenout na ni..Děkuji za rady.(Omluvte pravopis:))

Holka z netu mě ignoruje!

7 komentářů: „Holka z netu mě ignoruje!

 1. Ellie napsal:

  Třeba ti neodpověděla proto, že je to 100 kilovej plešatej dědek 😀
  Ne, vážně, zkus se seznámit s někým osobně, podle mě to je lepší, už jen proto, že dotyčnou vidíš:-)

 2. Scawe napsal:

  Právě sem si psal s jednou holkou, co životně nesnáší když se kluk BOJÍ JÍ KURWA POZVAT NA RANDE OFFLINE (in-real!) a myslím, že se to bude rozrůstat, až nakonec kluci budou zase muset zvát holky na rande naživo 😉 (jako já dneska např.) takže: NEHLEDEJ HOLKY PŘES INTERNET .. protože ti, co to dělají, jsou jenom LOOSEŘI a holky to vědí 😉

 3. Nikdo napsal:

  V podstatě souhlasím s Bramborákem a Scawem, holka přes internet by měl být už vážně jen nouzový plán a pokud se ti už neozývá tak buď má k tomu závažnější důvod a nebo se na tebe vykašlala a v tom případě ti za to nestojí. To asi nepoznáš a pokud by měla chuť tak se ti muže ozvat nebo ne? Na to aby ses jí doprošoval je pod tvou úroveň a navíc ty si jí nic neprovedl, nebo ano? Podle mě už na tom není co řešit.