Holka ze školy

Zdravím, rád bych se s váma podělil o životní zkušenost.

Jakou holku hledáš?

Bylo mi asi 12 když jsem nastoupil na gympl. Samí kočky, ale já jsem byl looser (dlouhý nemytý vlasy, hadry na hovno, bál jsem se s nějakou jenom promluvit) Takhle to šlo nějakou dobu, až jsem jednou poslouchal jednu písničku (Skillet – Monster) a donutilo mě to změnit. Podle vzoru zpěváka jsem se nechal ostříhat na číro. A hned jsem si víc věřil.. ale né dost. Takhle to šlo dál. Asi po roce jsem se zaposlouchal do další písničky (Skillet – Comatose) a hodil jsem na sebe „jenom“ bílou košili – jinak žádná jiná změna, hned mi pár holek řeklo že vypadám fakt dobře… je to tak týden zpátky. Tak jsem se na všechnu minulost vysral. Nový hadry (tmavý džíny, bílá košile, drahá voňavka, kožená bunda a zapamatoval jsem si ten výraz holek, když mi říkaly, jak mi to sluší) a takhle jsem vyrazil s kámošem do města. Chce to taky trochu tréning, ale není problém sbalit holku, pokud nemá kluka.

Teď chci pomoct mýmu jinýmu kámošovi, protože on je teď stejnej looser, jako jsem byl já před pár lety. Proto bych byl taky rád, pokud byste mi mohli v praze doporučit nějakou dobrou kadeřnici (chci holku, mladší co rozumí módě – protože najít na něj dobrej účes je skoro nemožný) A ta přilba(z vlasů – pro ty co nechápou;)), co má na hlavě se moc holkám nelíbí 😀 (proč asi :D)

Tím vám chci poradit… na každým vypadá sexy něco jinýho (u mě je to bílá košile s límcema nahoře) Najděte co vypadá nejlíp na vás (trochu experimentujte) a uvidíte, že když vám to několik holek ze třídy/ kamarádky pochválí, máte to. Pak doporučuju samozřejmě účes, co se k tomu hodí a nějakou dobrou voňavku, co se k vám hodí (s tím může poradit kamarádka) a pak se jen nebát nabrat nějaké ty zkušenosti. 😉

Přeju hodně štěstí a úspěchů 🙂 doufám, že jsem poradil, nebo alespoň inspiroval..

Scawe

Holka ze školy

1 komentář: „Holka ze školy