Holka ze školy

Ahoj, chodim na učiliště a strašně se mi líbí jedna holka a nemužu na ní přestat myslet.

Jakou holku hledáš?

Jenže sám nevím jestli už někoho má, protože ona už je na škole druhý rok (dříve se učila na kadeřnici, ale to jí nebavilo), sám nevím jestli by mě vůbec chtěla, hlavně se bojím toho věkového rozdílu (jí je šestnact a mě je patnact), četl jsem totiž, že muž má být vždy starší než žen. Nikdy před tím jsem holku neměl i když se mi líbila jedna na základce (spolužák si s ní domluvil rande a její kluk je načapal a zlomil mu ruku) tak jsem se bál. Prosím Vás o rady: Jak jí pozvat na rande, o čem se s ní bavit, co na rande přinést jako pozornost, kam s ní jít, čeho se vyvarovat. Myslíte, že bych se s ní mohl zblížit kdybych pro ní jezdil než půjdeme do školy a po škole jí vozil domů??? Děkuju za rady Doom

Holka ze školy

2 komentáře: „Holka ze školy

 1. Ričrd napsal:

  1 věc. Nebud vlezlý a nedolejzej. Když bude chtít,sama si tě pozve někam. Dej jí najevo,že existuješ. Řekni jí třeba,jestli nechce konečně změnit prostředí a podívat se taky ven,než jen ve škole s tebou. Když kývne,máš napůl vyhráno.
  2.věc-venku se s ní bav o ní,o sobě ne. Bud tajemný a hlavně jistý. V některých tématech s ní v něčem nesouhlas a hlavně musíš vědět,kdy říct ne. Takové razantní gesto je,když budete venku a zeptáš se jí,jestli nemá žízen,že si můžete sednotu v restauraci. Když dojde k placení,tak jí nech zaplatit svojí část. At ví,že se jen tak nenecháš a že má o co stát.
  3.věc,hlavně at mezi vámi probíhají dotyky. Sem tam jí chytni,ale at to vypadá,že to děláš běžně u všech holek. Na rozloučení jí dej pusu,sám uvidíš jak se bude tvářit. Hlavně se jí neptej,jestli jí můžeš dát pusu,prostě to udělej.

 2. Na jménu nezáleží... napsal:

  Pokud se holce líbíš, stejně k tobě nepůjde a neřekne: „Miluju tě.“ Ale spíš po tobě sem tam hodí pohledem, dá se s tebou do nevinné řeči. Musíš na ní pomalu, nejlepší bude, když spolu půjdete se někam projít. Rozhodně jí hned nevoz domů a pokud se s ní budeš loučit, tak by ji trochu mohlo šokovat, kdybys jí hned dal pusu. Na to si počkej až spolu budete chodit. A jinak jestli má kluka, na to se jí můžeš klidně zeptat. Povídejte si hlavně o společných zájmech atd. Jinak holka si tě taky musí objevit, takže něco o sobě trochu taky musíš říct.
  Jinak na věku tolik nezáleží, je to jen malý rozdíl.