Holky a oslovení

Ahoj, mám problém, je to už pár případů co se mi s holkama stalo.
Vždy to začne tak na fb, bud si jí přidám já nebo ona mě.
1. holka – jezdili jsme spolu vlakem celý rok, jezdilo nás asi 5 a ona byla jediná holka, já jsem jí poprvé poznal ve vlaku. Já jsem jí jen minimálně oslovoval, ale když jsme jeli jen spolu tak jsme se rozpovídali a už to jelo, sms, fb,… chatovali jsme spolu hodiny, vždy jsem jí šel doprovodit z vlaku směrem domů. Chtěl jsem jí, ale neopovážil jsem jí to říct, jen jsem naznačoval, ale asi málo…Ale pak najednou, po pár měsících mě začala ignorovat, a každá moje zpráva či sms mě posílala dop*dele, atd,..
2. holka – seznámili jsme se na večírku, kecali jsme spolu snad celou noc. Ráno jsem koukl na fb a ona si mě přidala. Zase jsme kecali, psali sms,.. ale když jsem ji chtěl pozvat ven, tak řekla že dneska ne… Pokaždé co jsem jí chtěl někam pozvat, odpověděla „dneska ne, dneska něco mám.“ Bylo mi blbé jí psát každý den, tak jsem jí psal pak i jen jednou týdně. Stalo se párkrát¨, že mi neodepsala…. Zase nevím co se mezi námi stalo… Jen chci ještě dodat, že na začátku jsme si psali se smajlíkama, ale ted když ho nenapíšu já, tak v chatě není.
3.holka – je to kamarádka mojí kámošky, tak jsem si jí přidal na fb. JE hezká, občas jsem je viděl spolu venku. Řekl jsem si, že do ní pujdu, jako do ostatních 🙂 Zpátky k holce, zase jsme si psali, dokonce mi i jednou řekla, že už musí jít spát a at jí napíšu sms a že si budeme psát než usne, no není to nádhera 🙂 NE, netrvalo to ani měsíc a v dialocích se ztratili smajlíci a když jí napíšu, tak se mi zdá že jí otravuju.
Tak to bylo ono, slušnej problém, že… 🙂
ty holky mi vždy alespon jednou napsali ale vždy to skončilo, aniž by ještě něco začalo.
Díky za rady, zda se to taky někomu stalo, ví o čem mluvím, jinak se tomu alepon pěkně nasmějte 🙂

Holky a oslovení

4 komentáře: „Holky a oslovení

  1. Akan napsal:

    Asi se o tobě dozvěděly něco co je hodně odradilo, holky si o klucích co si s nimi píšou zjištují často hodně detailní věci přes kamarády FB apod…nebo si s kluky píší jen tak pro zábavu a pak když zjistí že chcete něco víc, ale ony ne tak vás začnou ignorovat.

  2. Michael napsal:

    „…a když jí napíšu, tak se mi zdá že jí otravuju.“ To je přesně ono, pravděpodobně jsi asi až moc otravnej, moc tlačíš na pilu. Mám podobnou zkušenost, ale obráceně, taky mi neustále píše jedna na FB a byla by nejradši, kdybychom si spolu stále psali, jenže nechápe, že mám i další věci na práci, než dřepět na netu a psát si s ní, takže to řeším ignorem.

  3. Michael napsal:

    Nemluvě o tom, že když už mi píše a já ji začnu odpovídat, tak se její odpovědi stanou jednoslovnými a útržkovitými, takže ona mi nejdřív píše a pak já musím udržovat konverzaci o kterou vlastně vůbec nestojím.