Já a holky (bacha na rovnátka!)

Ahoj,  chci se tu s vámi podělit o svoje příběhy a zkušenosti , svoje jméno zvěřejňovat nechci ,ale je mi 15. Jsem stejnej jako všichni kluci asi 😀 stydlivej a postrádám sebevědomí. Mám za sebou cca 5 vztahů , který končily max. vykousnutím. Mojí specializací jsou brunetky :D. Po všech těch vztazích musím říct ,že už nikdy nechci mladší holky a holky, který mají rovnátka , nikdyyy! 😀 Můj příběh je dlouhý ,ale napíšu vám tu něco nejčerstvějšího.


Vyhlídl jsem si na FB holku, začal si s ní psát. To je asi nejlepší místo ,kde se můžete seznámit. Nebyla zas tak moc hezká ,ale ušla a mě vztah bodnul , protože nevydržím být sám. Domluvili jsme se ,že půjdeme do kina. Šel jsem na jisto s tím že se něco stane , naznačovala mi to na FB a ,,lezla mi do zadku“ s kecama typu ; seš tak hezkej, máš pěkný oči , máš holku? Tak jsem si řekl , proč né ? 😀 Jenomže to jsem nevěděl co se stane. Na ten den jsem se připravoval víc než dost. Deodorant, voňavka , žvýkačka , kdyby náhodou (To prostě musí mít každej kluk , pokud nechcete aby utekla , pěkně jsem se oblíknul a šel na věc) Přijel autobus , ona vystoupila , první překvapení bylo , že je torchu větší ( né vyšší ,ale větší) ,řekl jsem si no co , třeba jí to dělaj ty džíny. Šli jsme teda do kina. Začal film , vybral jsem něco ,co by bylo kompromisem pro obě strany. Nudil jsem se upřímně 😀 .

Jakou holku hledáš?

Chytl jsem jí za ruku , ona se ke mě začala tulit , všechno šlo jak po másle , začala scéna ve filmu , při který jsem vyložil karty na stůl. Chytl jsem jí a chtěl jsem se s ní líbat. Blábláblá ona se ke mě natočila. Teď přichází ta pasáž , na kterou nikdy nezapomenu. Líbala mě takovým stylem , že mě chtěla sníst. Říkám si boooooože co to je ?!!! 😀 Nechal jsem toho , nenechám se poslintat a ještě se zaseknout do jejích rovnátek. Film skončil , řekl jsem si že to zkusím znovu. Šlo to už líp. S tou holkou , jsem od tý doby nikde nebyl a ani to neplánuju.

Od teď mám 3 pravidla:

  • Né Mladší
  • Lepší bez rovnátek
  • A pořádně si jí oťuknout

A teď momentální dilema. Potřebuju pomoct , spíš hlubší pomoc. Líbí se mi ve škole holka co je o rok výš , věkově sem s nima srovnatelnej ,takže tady asi problém nebude. Už dřív se mi líbila , tak sem jí napsal jestli nechce ven. Ona že nemá čas. Párkrát sem si s ní ještě psal a ona že né. Přešla teď na naší školu a vyklubala se zní ještě větší kočka než byla. Fakt , o přestávkách na chodbě na ní fakt čumim a je to fakt kus. Jenomže se bojím dalšího odmítnutí. Takže potřebuju vaší radu 🙂

Já a holky (bacha na rovnátka!)

3 komentáře: „Já a holky (bacha na rovnátka!)

  1. Kamo musiš se oni vic zajimat najit tema atd. Ale tez pottebuju pomoc stou holkou chodim ven ja fak krasna ale me asi nechce sem hodne stydlivej. Sorry za ty chyby pisu pres mobil