Já a láska (prosba o radu)

Ahoj lidi potřeboval bych radu…

Jakou holku hledáš?

Nejdřív vám řeknu jakej sem. No jsem takovej ten tip kluka co se hrozně stydí když se na něj koukne nějaká holka tak zrudne jk rajče a nemá slov a krve by se ve mě nikdo nedořezal…Byl sem těžce vychován už od dětstvý od mých 3 let mě týrali, Táta mě opustil v 5 letech a to se na mě taky podepsalo tím že nevydržím u jedné holky dost dlouho. No dalších 5 let sem byl rodina já, máma a bratr. Poté si máma našla nového přítele. U něho sem bydlel dalších 5 let a zase mě týrali. Teď je mi 16 a bydlím u svého pravého otce. Ten se mezi tím znovu oženil a pořídil si další 2 děti. SSamozřejmě celých těch 15 let se na mě podespalo.
O holky sem se začal zajímat až když mi bylo 15 to to na mě nějak přišlo… Našel sem si holku na netu a úplně sem se do ní zamiloval ( mymochodem moje první holka) a zaslepen láskou sem neviděl že ona ze mě má jen hračku s kterou si může hrát. Už to nepočítám ale asi 8 mi zlomila srdce a to se na mě podepsalo tím že už sem žádnou jinou holku nemiloval tak jako tu první. No jak šel čas tak sem si našel jinou holku chodila semnou do třídy a celkem sme si obá padli do oka no nechybělo dlouho a už sme spolu chodili. Vždycky když sem byl sní tak mi bylo fajn měl sem dobrou náladu. No ale týden našeho chození a dala mi kopčky prej kvůli své ségře že mě taky miluje a že j nechce bránit. No a od tý doby to šlo semnou z kopce. Chodil sem od jedné holky druhej a střídal sem to jak ponošky jak se to říká…. A nikdy sem se s holkou nedostal dál než pusa nic víc. A tak sem pak byl nějakou dobu sám a nejlepší bylo že sem neměl žádné zkušenosti (100% nezkušený). A samozřejmě skoro každá holka chce mýt skušenýho kluka….

No a tak sem prostě hledal holku dál… Až najednou sem se seznámil s Lenkou. Nejdřív sme si jen psali. Tak různě sme si psali zážitky ze života atd… No ona pak po mě vijela ale smůla byla ta že sem byl zrovna v tu chvilí dost na dně a vožralej a tak sem jí odmítl. A tak sse na mě nasrala a skoro měsíc sme si nenapsali ani čárku. Až pak sem se odhodlal jí napsat a skoušel sem si to u ní vyžehlit. To semi nakonec povedlo. No a tak sme si domluvili rande no jenže co se mohlo stát náhodou tam byl i můj nej kámoš no a teď se knám okamžitě přidal a dělal nám tam křena 🙁 TAkže sem mu to tak nějak zdělil že chcem být sami atd… No a on se zbalil a odešel takže už to bylo v cajku. No a s Lenkou sme se pak ještě víc zblížili pořád sme si povídali. A pak ani nwm jak sme se začali líbat. Bylo to moje první líbání a tak sem byl hrozně nrvozní a úplně zrudnul a byl totálně nemožnej. Lenka je sice o 2 měsíce mladší ale je 100 krát zkušenější než já. Samozřejmě to na mě poznala a snažila se mě uklidnit a tak sem se jí svěřil ani si nedovedete představit jak trapně mi bylo. No Lenka se na mě jen usmála a řekla mi že mě to naučí jestli budu chtít. Samozřejmě to už sem se do ní totálne zamiloval. A ona do mě. Byly sme spolu takhle pár týdnů když na mě začla trochu tlačit s prvním sexem to ona však nevěděla že jsem ještě panic.

Začlo to tím že sme se pořád líbali a pak mi najednou dala ruko metzi nohy a já sem prostě spanikařil a dal jí tu ruku pryč . No a Lenka se totálně nasrala odešla hledal sem jí asi půl hodiny a když sem jí našel tak mi řekla že je konec že to takhle dál nejde. To mě totálně potopilo a chtěl sem skočit pod vlak shodou náhod sem sní byl na nádraží. Ale nwm proč nějak sem jí uškemral o ještě jednu šanci a dala mi jí. Tak sem se jí zase svěřil že jsem to ještě nezazžl poprvý. A ona to úplně pochopila a řekla že už tedy na mě nebude tlačit. No ale tlačila dál ale už o hodně míň. No jednou sme se ocitli u ní doma a nikdo nebyl doma takže se ke mě přitulila no prostě nádherný den. A začli sme se líbat až semě zeptala jestli to sní teda chci a já řeklk že nwm jestli nato jsem připravený. A zbytek dne byl prostě hrůza a tak sem se rozhodl že se sní teda vyspím i když se mi do toho moc nechtělo….No samozřjmě že sem ten svůj prví sex totálně zvoral…. Hrozně sme se kvůli tomu pohádali a já vím že to je moje vina….
S lenkou sme se teda snažily to vyřešit. A hledali sme pomoc úplně u všech známých lidí. Nakonec sme to skusili znovu ale tentokrát už sem nato byl připravenej a klaplo to byly sme stoho obá štastní. A žili sme spolu dál. Už to byl skoro měsíc co sme spolu. No a po mě vyjela nej kamarádka (pěkná holka) A já jako debil se sní vykousl porušil sem tím tak své pravidlo (být vždy věrný). A totálně sem si to u Lenky posral a rozešli sme se řekl sem si hm tak fajn no mám Wěru no ta je taky dobrá. Ale háček byl v tom že sem jí nemiloval pořád sem myslel na Lenku. No a začal sem hrát na dvě strany. Netrvalo to ani týden a už sem myslel že se mi rozkočí hlava. Obě na mě tlačili ať se rozhodnu pro jednu znich. A jako naschvál každá chtěla abych byl stou druhou takže mi vůbec nepomáhali…. No tak sem se rozhodl že se vrátím k Lence pořád sem na ní myslel.
A s Lenkou sme se dali zase dohromady teda je teď ten začátek docela krutej tak bych chtěl od vás nějakou radu jak si to u ní mám vyžehlit. Chtěl sem jí někam pozvat ale ona všechno odmíta tak sem jí chtěl koupit nějakej dárek ale ani to ne. A tak bych žádal nějakou radu moc vám děkuji.

PS: Nekoukejte na můj pravopis, já zato nemůžu.

Já a láska (prosba o radu)

6 komentářů: „Já a láska (prosba o radu)

 1. „No samozřjmě že sem ten svůj prví sex totálně zvoral…. Hrozně sme se kvůli tomu pohádali a já vím že to je moje vina….“

  To je blbost – to by tě chtěla jen kvůli sexu, a to asi pro tebe s málo zkušenostma není to pravý. Měl by sis najít holku, která to bude respektovat a bude s tebou trpělivá.

  Ahoj 😉

 2. Janďule napsal:

  Ahoj, hele jako jestli ti dala kopačky kvuli tomu sexu, tak to je docela divny ne?! A jako ja bejt kluk tak se na takovou holku vykašlu. Hele koukni se pořádně…Sundej si konečně ty „růžový brejle“.
  Ale jestli si myslíš, že je to ta pravá, tak ať vám to vydrží. Jinak udobřit si jí..skus se jí neptat na to jestli jí můžeš koupit nějakej dárek, nebo jestli jí můžeš někam pozvat. Prostě ji někam vytáhni a aniž by to věděla tak to zaplať…třeba..

 3. rohan131313 napsal:

  boze neurazejte ho jenom ze se na nej nasrala měli by jste se stydět a ty ně veš hlavu

 4. Nikdo napsal:

  V tom má Janďule úplnou pravdu, na nic se jí neptejte a něco hezkýho jí kup. Ale přijde mi, že máš nervy fakt na dranc a já se ti vůbec nedivím po tom, čím sis prošel. Ví o tom Lenka? A jestli ne, tak by ti asi moc pomohlo, kdybys jí to řekl a ona by tě spíš začala chápat. A pokud tě Lenka už nechce tak by ti to asi řekla ne? A pokud ne tak ti za to nestojí.