Jak balí profíci? – Czech Social Dynamics Konference 2010

Czech Social Dynamics vás zve ve dnech 24. a 25. dubna 2010 v Praze na již druhý ročník mezinárodní konference společenské dynamiky v České republice. Do centra metropole se sjedou mnohé světové celebrity jako Badboy, Roman Soshnikov, Neil Natura, SmoothDoc, Caspar a mnoho dalších, aby předali své vědomosti českým svůdcům. Za směšnou cenu máte možnost přijít do kontaktu s legendami pickupu.

Buďte úspěšní u žen

Smyslem této konference je naučit se být úspěšnější v životě – a to především u žen. Vystoupí zde hvězdy světového pickupu (pickup = umění balit ženy) a to ze všech oblastí této úžasné a zábavné části života. Svádění je velmi dynamická a proměnlivá disciplína a na pickup konferenci se budeme zabývat jak obecnými principy, jako je pozitivní a upřímný přístup k ženám, tak konkrétními technikami, jako je například svádění žen v klubech při tanci nebo internetové seznamování.

Jakou holku hledáš?

Tato konference je právě pro Vás

Dávno za námi jsou dny, kdy bylo svádění dominantou pouze některých. S rozvojem pickupu může každý z Vás změnit svůj život doslova naruby a získat neocenitelné znalosti od nejpovolanějších osob. Vězte, že svádění je možné se naučit a životní příběhy našich přednášejících jsou toho krásným příkladem. Poté, co dosáhli mnohých úspěchů, přijeli nyní do Prahy, aby předali svou zkušenost právě Vám.

Ohlasy z minulé konference:

Super akce, skvělá organizace a program. Holt organizátorům a GOOD WORK. Super hostesky 🙂

Mike, 23

Bylo to skvělý a úžasný! Skvělá organizace, dobrý poměr výkon & cena. Držím palce pro příště. Super hostesky.

Petr, 22

YOU GUYS ROCK! LOVELY HOSTESSES! HAD PROPS AND GREAT EXPERIENCE!

Max from Austria

Radical information, mind changing.

Pavel, 30

Zapište si do kalendáře

Konference se uskuteční v sobotu 24. a v neděli 25.dubna 2010 v Praze. To jsou dva dny, kdy si udělejte místo na zážitek, který Vám změní život. Veškerá akce bude v pražském centru – přednášecí prostory budou jen stovky metrů od Václavského náměstí. To Vám umožní si během přestávek, či hned po skončení každého dne vyzkoušet nově nabyté zkušenosti v praxi.

I don’t speak English – No problem

Kvůli nebývalému zájmu v loňském roce Vám letos přinášíme skvělý zlepšovák – simultánnítlumočení do češtiny. Znalost angličtiny tedy letos není nutná. Naopak, pokud chcete mít vždy při ruce okamžitý překlad přednášky v češtině, tak si tuto službu objednejte spolu se vstupenkou. Doporučujeme češtinu i pro všechny ostatní, kteří si nejsou svojí angličtinou stoprocentně jisti. Je to Vaše jistota, že si z celé akce odnesete naprosto vše.

Pro nováčky i loňské návštěvníky

Přípravu letošní konference jsme koncipovali na základě vašich připomínek. Vzali jsme ty nejlepší řečníky, vaše připomínky a vaše žádosti o témata přednášek. Všechno jsme dali dohromady a namíchali pro vás něco, co na českém trhu nemá obdobu. Proto stojí konference za návštěvu i pro všechny, kteří se jí zúčastnili loni. Díky našemu unikátnímu konceptu si můžete být jisti, že se nic nebude opakovat, ale zároveň bude vše opět velmi aktuální.

Nabídka k nezaplacení

Všechnu tuto slávu navíc získáte za nesrovnatelně nižší cenu oproti jiným mezinárodním setkáním. Za nízkou cenu tedy můžete (i v češtině) převzít to nejlepší od světových svůdců a posunout své poznání o významný skok dopředu. Proto neváhejte a kupte si lístek na konferenci Czech Social Dynamics 2010 ještě dnes!

Více informací najdete na http://czechsocialdynamics.cz

Pozn.: Ano přátelé, myslím že se jedná o unikátní akci, kde se můžete dozvědět věci, ke kterým byste se dostali jinak jen opravdu těžko nebo dlouhými lety zkušeností… Což je ostatně také jeden z důvodů, proč se jí účastním i já 🙂

Jak balí profíci? – Czech Social Dynamics Konference 2010

2 komentáře: „Jak balí profíci? – Czech Social Dynamics Konference 2010

  1. Jack napsal:

    A kolik to teda stoji? 🙂 a kolik s překladem? Jsou tam jen kluci nebo i tam choděj i holky? A jak dlouho že se tomu věnuješ? 😀 dost mě to zajímá četl jsem hru! A mystery má určitě nejlepší metodu 🙂