Jak být víc než kamarád

Ahojte, mám menší, nebo spíš opravdu veliký problém..


Nebudu to nějak okecávat a skočím rovnou k věci- Je mi 15 let, chodím do třídy s jednou, nejen pohlednou slečnou, mohl bych tu povídat jak je dokonalá, ale spíš potřebuju pomoct. Mít holku, balit holky, na to si člověk po chvíli zvykne ale to co cítím k ní mě totálně mění, nevím si už rady.. Znám ji dobrých 6 let ale až teď mi k ní propukli takový city. Jeden čas se mě dokonce sama ptala, zda s ní nepůjdu do kina, sama mě pozvala na předtancování( pro 9. roč. nacvicujeme pul roku nejaky ty tance a pak predtancujem nake plesy ^^), vše s radostí příjmám, často se spolu bavíme a píšeme si.. Čím dál víc zjištuju, jak je boží, od vzhledu, přes charakter až po to co poslouchá, nebo co jí baví.. Kolik toho má společnýho. A však když začínám něco naznačovat, o tom že by sme někam zašli, přijde mi že až zbrkle ucukne a dá mi najevo, že nejspíš nemá zájem,že jsme dobří kamarádi. O to víc mi to ztěžuje, kdybych se ptal přímo tak tvrdě narazím a teď okolo sebe jen trapně chodíme, a to rozhodně nechci, kdo by jo. Nedokážu si to představit, odchodit zbyle měsíce vedle ní do školy, a co po tom když se hlásí na stejnou střední.. Nejspíš bych to neskousl. Tak a teď raďte a rozhodně nechci vidět komentář typu že nemám šanci, vždy se nějaká najde.. Vážně prosím ..

Jakou holku hledáš?

Jak být víc než kamarád

12 komentářů: „Jak být víc než kamarád

 1. Dude napsal:

  Cukani sem, cukani tam, proste se zeptej a kdyz odmitne, vis na cem jsi. Bolestiva jistota je lepsi nez vecny otazky.

 2. patrol napsal:

  uděláš nejlíp když se jí prostě zeptáš ale z očí do očí bud te odmítne a budeš si muset srovnat s tím že prostě jen kamarád mebo s tebou bude, já sem to taky měl ale neřekl jsem jí to do očí což sem udělal chybu podle mě nebo je tu 2 možnost přitvrd ale bude to pomalejší, ale zase lepší se jí zeptat než doufat a nechat se tim níčit, věř mi já sem se chtěl řezat kvuli tomu ale neudělal jsem to protože tim se nic nevyžeší jen pohorší…. vyber si sám co chceš jestli se jí zeptat nebo přitvrdit a čekat 😉

 3. Další Anonym napsal:

  Šanci máš, o tom žádná. Jen asi trochu tlačíš na pilu. Pokud půjdete do stejné školy, tak nevím, co řešíš, Budeš na to mít ještě pár let. Zeptat se jí přímo je výrazné a riskuješ 70% neúspěch. Jak tu totiž všude můžeš číst, tak většina takovýchto otázek dopadá velmi zvláštním rozchodem a bohužel ti kluci po těch holkách touží pořád. Tohle se stalo mému dobrému kamarádovi a naprosto ho to zlomilo. Pokud na to máš ještě pár let, tak se jen musíš starat, abys byl nejvýše na žebříčku kluků v jejím okolí a máš vystaráno. Postupně se to rozvine a musela by se hodně snažit, aby jste se nedali dohromady.

 4. Pozvi ji ven a až bude večer a půjde domů, jestli tě vyprovodí – dej jí pusu a zmizni za dveře XD. Sice je to jen rada, ale můj kluk mě na to vážně sbalil :-). A neboj ten „debil“ co tady píše ty komentáře je vážně debil a VELKEJ ;-).

 5. michy.shady napsal:

  Mám to uplně stejně… bohužel řekla jen kamarádi i když alespoň mám jistotu, že jsem kamarádi OPRAVDOVÍ, což se moc nestává. Většinou věta jen kamarádi znamená jdi do prdele ale tak aby to neranilo 🙁

 6. Ahoj mám úplne to stejné jednou mi rekne ze me chce a jednou zas ne!!
  Napiš ji to ….. Nejlépe ale z oči do oči
  Jsi zamilovany/a tak to řekni 🙂 možna rekne já tky možna já do tebe ne 🙁
  Ale za pokus to stojí 😉