Jak dostat holku do postele

Na rovinu se podíváme na to, co vás čeká když se s holkou chcete ocitnout v posteli a co dělat, aby k tomu došlo. Kolem tohoto tématu jsme tak nějak pořád chodili jako kolem horké kaše nevěnovali se mu, a přitom co je jedním ze základních pilířů každého vztahu? Přece kvalitní sexuální vyžití, nenalhávejme si, že ne! Ovšem jak na to?

Jakou holku hledáš?

Poprvé

Bod zlomu každého vztahu. První noc bok po boku, první ošahávačka pod peřinou.. Poprvé je to samozřejmě zároveň nejtěžší. Jak poznat, že ještě není moc brzo, a nebo kdy rozpoznat, že už by to teď bylo na čase a když to nebude zítra, nazná dívka naše vyvolená, že asi z toho nic nebude a do týdne nastane rozchod? Většinou platí, že u mladších holek není potřeba zbytečně spěchat, protože samy jsou ještě dosti nezkušené a leckterá vůbec netuší co ji vlastně čeká.

Jak to ale tak nějak šikovně navléct, že!

Zaprvé, je potřeba holku dostat na místo, kde by to šlo. To znamená, zpravidla u tebe doma, nebo u ní, pokud je léto tak se samozřejmě dá pracovat i s klidným venkovním prostorem, někde v polích, lukách, zapadlém parčíku či lesíku.. Romantika, prostě. Ale tak přeci jen většinu roku není u nás zas až tak hezky, takže budeme předpokládat, že se za vyvolené místo se vybralo u tebe doma.

Jako vhodná záminka může být například:

 • řešení nějakého problému (do školy, pomoc s počítačem, oprava něčeho, …)
 • koukání na film (vynikající na válení v posteli při sledování)
 • čtenářský kroužek (případně učící)
 • kafíčko na povzbuzení
 • gaming – počítačová pařba, nějaké kvalitní hry
 • pokouření vodní dýmky nebo podobné substance, domácký čajovenský posez
 • přednes – pokud jsi zapadlý spisovatel nebo umíš na něco zahrát, zkus zahrát na uměleckou strunu

.. a samozřejmě další a další záminky, nebo jednotlivé mezi sebou nakombinované. Jednoduše řečeno: pokud chce přijít, přijde, pokud opravdu ne, ani sebelepší záminka a dlouhé přemlouvání nepomůže.

Je tady. Co s ní?

Takže holka už je u tebe, nikde nikdo, klídek. To, kvůli čemu oficiálně přišla spolu právě řešíte v plném proudu. A najdednou.. co to.. lehký dotek, jste u sebe. Oba děláte jako že nic, a tak už tak u sebe těsně zůstáváte. Tu zase najednou
ruka náhodně padne tam, převalí se jeden.. A pořád nic, jakoby to bylo čistě náhodné. Tady se blížíme osudovému okamžiku, když už bude dusno neustále odepíraného aktu příliš silné.. a objeví se rty trestuhodně blízko sebe! Co přijde ted? Intenzivní dlouhý polibek, do kterého je zapojeno celé tělo.

Nesmíme na ženu jít opravdu moc zhurta. Někdy i tohle je tak akorát, a víc by už nebylo v tu chvíli moc chytré, protožeby už nepřišla. Pokud ale cítíš, že je svolná, neboj se ničeho a zkoumej terén, zajížděj kam se dá. Ale pokud nyní ucítíš nenápadné odsunutí, teprve ted se zasekni, protože ona se právě necítí na to, a je potřeba ji dopřát ještě nějaký čas. Opačná situace je, pokud ucítíš cuknutí ovšem to se odehrává tak, že její ruka se nachází v tvém rozkroku. Pak není co řešit, a jde se na věc!

Jak to jde

Samozřejmě poprvé když se dva lidi takto těsně k sobě dostanou, nemusí to vždycky hned fungovat na 100%, a taky většinou nefunguje. Každý je zvyklý z dřívějška na něco jiného, a nebo pokud jeden nebo dokonce oba zatím jsou naprosto bez jakýchkoliv dřívějších zkušeností, může to dopadnou všelijak. Tohle je prostě riziko podnikání, jak se říká musí se na to jít pudově: buď to pude, nebo to nepude. Neměl bys ale propadnout zbytečnému stresu, protože při něm by mohly selhat klíčové orgány (=orgány určené k reprodukci, mužské rozmnožovací) a mohlo by dojít k jedné z těchto dvou krizových situací:

 • a) vůbec to nepůjde
 • b) půjde to, ale z tvojí strany až moc rychle

Zde platí, prostě napoprvé to asi nebude úplně ono, ale až si na sebe trochu navyknete a veškerý stres opadne, bude to úplně o něčem jiném. Trochu se tomu dá předejít použitím různých alkoholických přípravků, to je asi všeobecně známá věc, kterou tu není potřeba nějak víc rozebírat.

Na internetu samozřejmě se dá najít mraky návodů, jak řešit obě krizové situaci pomocí zaručených postupů, nicméně pravda je ta, že prostě je to potřeba vyzkoušet a najít svůj „grif,“ který se nedá získat jinak než praxí.

Na co dát pozor

I když prášky už dneska bere většina holek, pokud si na 100% nejsi jistý už z dřívějška, že je skutečně bere, rozhodně se pojisti a investuj pár desítek korun do balení kvalitní gumové ochrany, protože není nic horšího, než ve chvíli kdy se všechno schyluje k tomu, že teď to přijde, zjistíte, že to vlastně nejde!

Stejně tak by se neměla zanedbat celková úprava těla do posledního detailu, aby ji cokoliv nemohlo odradit a odpudit, nezapomeň, že všechno bude vidět! Stejně tak věnuj nezanedbatelnou část energie eliminaci všech možných rušivých elementů a přípravě terénu na aktivity, které zde propuknout.

Po akci

Po akci (doufejme úspěšné)  – bys jí měl nenápadně dopřát soukromou návštěvu koupelny, a podobně to udělej i ty. Hlavně se ihned po aktu neseber a neodejdi nebo neusni, to jsou dvě největší možné chyby.. Je prostě si potřeba trochu oddychnout, holky si pak často rády povídají a řeší všechno možné (zpravidla s tím, co se právě odehrálo nesouvisející), to je potřeba trpělivě vyslechnout a nezkazit celkový dojem.

Jak dostat holku do postele

19 komentářů: „Jak dostat holku do postele

 1. Jacck napsal:

  Pro Abeba.XXX a všechny ostatní dívky, co sem zavítají: 😛 Musí to být úžasné, sledovat, jak se kluci baví o tom, jak a kdy kterou zbalili, nebo jak si radí, jak kterou zbalit, v domění že jsou tu sami „CHLAPI SOBĚ“, aniž by si většina z nich uvědomovala, že to není až tak osobní, ale že je to téma, které na 90% zajímá i to něžnější pohlaví, ať už za účelem pobavení :D, nebo jednoduše proto, aby nebyly tak snadnou kořistí a dokázali se proti často velmi nechutným taktikám kluků včas bránit.
  Docela vás za to obdivuji. 😉
  Holky, které ani trochu nezajímá, jak kluci uvažují, když chtěj s holkou chodit, nebo ji ve většině případů jen dostat do postele, to buď v hlavě nemají úplně v pořádku (protože kluci jsou prasata, co bychom si nalhávali), jsou namyšlený a přesvědčeny o tom, že je žádnej takovej nikdy nedostane (chyba lávky) -> Protože právě ti dobře vypadající navonění elegánové, kteří u holek dostanou šanci spíš než nesmělý mladík, jsou právě ti největší hajzlové, co zastávaj fakt (Proč mít jednu holku, když můžu mít všechny) -> A holky takovým podléhají nejčastěji.
  A nebo ty dotyčné samy netouží po lásce ale jen po SEXu (i takových pár znám [bohužel]).
  Takže co dodat, 🙂 jen tak dál, a hodně zábavy.
  A hlavně bacha, nemáte ani tušení, čeho jsou kluci schopni, když si chtěj jen zapíchat. A pak ti slušní ostrouhaj, protože po pár nepodařených pokusech je nahážete do jednoho pytle.
  Částečně souhlasím se ‚Starmanek‘ v tom, že vzhled nehraje příliš roli, ačkoli je jistě důležitej. Takže když u baru mezi klukama v riflích narazíte na týpka v saku, tak se buď jedná o zazobaného frajírka, nebo o kluka, který si myslí, že když bude jako jedinnej vypadat dobře, holky o něj budou mít větší zájem (což mu většinou vyjde) a jelikož v tom je zběhlej, protože to dělá často a pravidelně, tak už i ví, co má dělat a říkat, aby s ním ta dotyčná do postele vlezla (což mu taky vyjde), no a další den už ji jednoduše nezná.
  A mezitím někde v koutku baru sedí osamělý kluk v odřených džínsách se skleničkou Kofoly, který, kdyby od vás dostal šanci, by vás nejen miloval, ale i chránil před takovými jako z prvého příkladu.
  RADA: Nesuďte NIKDY podle zevnějšku, je sice důležitý, aby ten dotyčný byl trochu komunikativní (aby s ním nebyla úplně nuda), ale nedejte na první dojem a klidně vyzvídejte. Přisedněte si k tomu klukovi v rohu, když se k tomu nemá, tak mu pomožte, třeba se rozpovídá a vy si po pár letech nádherného vztahu řeknete: „Ještě že jsem nešla za tím FRAJÍRKEM.“
  A když už nic, tak můžete mít radost, že jste nedaly nějakýmu hajzlovi.
  Ženy všeobecně jsou velmi inteligentní bytosti, často se ale na to spoléhají a nechají se snadno nachytat.
  Je docela pravděpodobné, že zamlklej kluk, co se zakoktá už jen při pohledu na dívku, nebude jeden z těch parchantů. Může se sice jednat i o nějakého zabržděnce, co mentálně není na úrovni schopné navazovat vztah, ale také může jít i o člověka, který ví co chce, dokáže milovat a učinit dívku (ženu) šťastnou (a to na dýl, než jen 6 minut -> pokud je dlouhá předehra :D), jen prostě neví, jak dívku oslovit. Jste velmi komunikativní stvoření, tak tomu dotyčnému s tou konverzací pomozte.
  Kluci jsou od přírody machýrci, co se uměj jen vytahovat, nedokážou se tak ponížit, aby si hráli na nesmělého, a pokud se o to snad jen pokusí, tak to velice snadno a rychle zjistíte tím, že jak o ně projevíte zájem, tak se rozpovídají, čímž sklouznou do starých kolejí a od takových, holky, rychle pryč.
  To by snad pro dnešek stačilo, už tak jsem se tu rozpovídal až, až, a to jseště proti srsti tomu, o čem tato diskuse jedná. 😀
  SORRY KLUCI, KTERÝM JSEM TÍMTO ZPŮSOBEM ZKAZIL ŠANCI SI ZAPÍCHAT JEN PROTO, ŽE SI NĚJAKÁ DÍVKA PŘEČETLA A VZALA NA VĚDOMÍ MŮJ „ROMÁN“ 😀
  Jistě mi to ale nebudou zazlívat ti kluci, co od dívek očekávají více, než jen SEX.
  Vím že to příjde, a už se kluci moc těším na vaši kritiku!

  PS: Vzhledem k rozsahu mého příspěvku, si nemůžu dovolit, aby zůstal nepovšimnut, proto ho jistě najdete i na jiných diskusních fórech na toto téma. Včetně odkazů na tomto serveru. 😛

 2. Jakub napsal:

  Máš pravdu,. Dokonce jsem si to přečtl i uplně celé, . Jelikož já patřím k těm stydivějším 🙂 Nikdy s komunikací nemam problém, ale vždycky mi přišlo dementní snažit se o to jen dívku dostat do postele,. Jde mi o vztah a bohužel, jak si napsal, holky radši frajírka , než kluka se kterym by mohla bejt šťastný, kluka kterého by doopravdy mohla milovat a on naopak jí. ..:)

 3. Don napsal:

  jako kdyz se budu chtit z holkou vyspat tak si urcite nevyberu jako zaminku pocitacovou parbu xD to radci nejakej ten peknej filmeceka kdyz uz pride na ten polibek tak pri libani tu holku zacnu prstit a mas zaruceny ze se stebou vyspi a nebo taky dostas facku xD ale za skousku to stoji Jacck:nevim jak tebe ale me by to nebavilo drzet se zarucicky hrat si na zamilovany a spat spolu az po mesici….je to vsechno moc na dlouho a casem se ten par stejne rozejde zivot je kratkej a clovek si ma uzivat dokut to de…..me je 17 a usadi se chci urcite az ttak po 20 letech az se poradne vyradim

 4. vitas napsal:

  TO Jacck :
  Pěkná slohovka , ale má to jeden háček . Většina mladých holek prostě NECHCE hodné kluky . To tak je , proč by mladá holka co si chce užívat chtěla ušlápnutého týpka co sedí v rohu s kofolou v ruce, i když je určitě hodný , a takové slečny by si vážil a miloval jí ? Když může mít zkušeného týpka , se kterým si užije víc zábavy ? Ne ?
  Ale i na ušlápnutý týpky jednou dojde , až jim bude tak 30 , pomalu nastupující bříško a vypadávání vlasů , budou mít dobrou pozici v práci …. Potom bude pro ženy přitažlivý , protože chytrá žena ví , že on jí bude milovat tak jako ona jeho , dobře jí zabezpečí atd … Myslíš že ne ? Na to vem jed že ano .
  Holky jsou chytrá stvoření , ale neřídí se rozumem , ale city a dojmy …. Což neříkám že je špatně , naopak .
  Sice to není k tématu , ale pro demonstraci ženského myšlení to bohatě stačí .
  Za dob svého působení v Praze jsem měl dobrou kamarádku , se kterou si bohužel docela tvrdě zahrál osud . Byla chytrá , docela plachá a stydlivá . Přesto jí rodiče v 18 vyhodily z bytu na ulici, v tom měl ruce hlavně její nevlastní otec . Našla si bydlení u jednoho asi 60 letého pána , kterému místo nájmu uklízela , žehlila … prostě dělala domácí práce. Bydlela u něj asi rok a půl , když jí řekl at si najde práci , protože věčně vyžraná lednička a vyšší spotřeba energií byla i na starého pána moc. Brigádu si nenašla , tak jí stréc řekl narovinu , že jestli chce u něj dále bydlet zadarmo , tak se s ním bude muset vyspat . Jasně že na to má kamarádka nepřistoupila , říkala že by to z ní dělalo kurvu , nebo tak něco . Ten večer šla na koncert , po kterém se vyspala s bubeníkem nějaké debilní skupiny . Ráno to strécovy řekla , a ten jí na to vyhodil z jeho bytu . Dává tohle chlapovy smysl ? Jasně že ne ! Ale dej to přečíst nějaké holce z tvého okolí , jaký má na to názor , a určitě ho pak sem napiš . Bydlení si našla a novou partu kamošů taky – dodnes bydlí ve squatu .
  Občas si píšeme , tak vím , že se jí nepodařilo odmaturovat ani na podruhé . Pokud vím , tak nefetí .
  Smutné ? Vsadím se většina lidí co tohle čte zná ze svého okolí podobný příběh .

 5. A napsal:

  Skvělý portál kluci vážně skvělej 🙂 A dokonce předčil mé očekávání. Téměř všechny rady jsou správně 🙂

  Jen si dovolím nesouhlasit s Vitasem. Čás holek- drsňaček jede po frajírcích. Ale ostatní se zamilují i do nesmělých/stydlivých kluků. Znám spoustu holek, kterým to přijde sladké 🙂

 6. nevimcz napsal:

  Ahoj, chtěl bych se zeptat. Píšu si s holkou na FB. Když sem se jí zeptal, jestli se spolu vyspíme, napsala možná. O víkendu se máme sejít, a já bych chtěl být připraven. Zkrátka o víkendu se s ní chci vyspat. Ale jak? Děkuji a prosím o rychlou pomoc.

 7. Nugett* napsal:

  Ono, když se na to dívá holka, co ještě se svým klukem nespala a naivně si myslí jak si na ní počká.. je to rána do srdce 😀 Ale pro všechny normální holky to je podle mého názoru čistá pravda a jen pravda 😀 Dobrý web, kluci..jen tak dál 😛

 8. Ondrc napsal:

  Zajímavé počteníčko 😀 já sem se překonal jednou v Brně na České to je taková hodně frekentovaná ulice kde je křižovatka všech šalin a trolejáků po Brně, no a asi mě popadla nějaká balící nálada nebo co a stačí tak málo k prvnímu kontaktu, oslovil jsem cizí holku, nikdy jsem ji neviděl no prostě aby se usmála že jí to bude slušet víc, no a pa sme se rozpovídali, no domluvily jsme se na dnešek že půjdeme spolu ven, a řekla už že se jí aji líbím, snad z toho bude vztah a doufám že to nebude nějaká zlatokopka, vypadá celkem jako fajn rozumná holka jo je to vysoškolačka takže drsný, já 2 roky sám už bych si taky zasloužil vztah snad 😀 mějte se a všem nezadaným zdar 😉

 9. Sabi napsal:

  mýlítese my holky na to nejdem rychle jako vy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!BLBEJ VEB ahlavně nesnášíme když nám kluci říkal KOČIČKO!!!!!!!!!

 10. Chci poznat autora tohoto clanku.. Jelikoz kazda veta se shoduje tomu co si myslim.. Presne takhle to je..PRESNE..

 11. Tony napsal:

  Cus… Potrebuju rychlou pomoc… V sobotu slavim narozeniny bude tam moje dobra kamaradka… Budeme slavit na zahrade, kde je rodinny dum a ja nevim jak se ji mam dostat mezi nohy 🙂 Zname se dobre rikame si vsechno akorad nevim jak ji mam dostat nahoru do postele prosim poradte mi diky 🙂

 12. Spt: díky a zdravím 🙂

  Tony: ideálně v takové té bujaré fázi po pár sklenkách, zavést řeč na nějakou hudbu/ filmy a pak to navléct tak, že máš vlastně úžasnou náhodou něco, co by měla vidět/slyšet u tebe v pokoji, atp.. Pak, když nastane správný klid, by se mohly věci pohnout

 13. Terka napsal:

  Musím se smát kluci 😀 😀 :D. Být vámi, tak to tak nehrotím.. Většina holek je jen banda tupých zmalovaných slepiček, které vám (pokud nevypadáte úplně zrůdně) dají rychle a ještě rády (jen bacha na to, abyste je pak neviděly ráno – to může být pěkný šok :D). S tím alkoholem bych to taky nepřeháněla, svět je po tom fakt hezký, ale uvědomte si, že i ty holky.. tak ať se při vystřízlivění neleknete :). Jedna „rada“ – uvědomte si, že každý, ať už holka nebo kluk, chce to, co nemůže mít. Takže trochu hry na nedostupné neškodí.. Já z toho například šílím. Všímá si víc kámošek než mě? Je online a nenapíše mi? Podívá se na mě, usměje a pak jde pryč? Aaaaaah :D. Samozřejmě to nepřežeňte tak, aby si ta holka nemyslela, že nemáte zájem.. Prostě jen ten „tlak“ střídat, občas ubrat, občas přidat. A pravdou je, že VŠECHNY holky chtějí bad boys. Jen některé jsou chytřejší a umí se lépe ovládat, takže jim dříve dojde, že hodní kluci jsou o moc lepší volba. Takže vy hodní kluci máte trochu smůlu – musíte se rozhlížet po těch chytřejších :). Ale to nakonec oceníte, slibuji :). Mějte se krásně.