Jak ji okouzlit? Podrobný fungující návod!

Dlouho jsem myslel, že nějaký univerzální trik nebo pomůcka k balení neexistuje. Dokud jsem na internetu nevyštrachal jednu pomůcku, která zatím zabrala pokaždé. Co to je a jak na to? Přečtěte si můj článek!

Začalo to tím, že jsem se trochu pohroužil do těch různých knih o balení a tom, co holky baví a co na ně nejvíc zabírá. Zaujaly mě ty metody, které mimo jiné vycházejí z toho, že holky se rády koukají na něco zábavného, tajemného a na něco, co jen tak někde nevidí – trochu jsem se insipiroval od toho, co učí Mystery. Triky mě vždycky docela zajímaly a tak jsem si řekl, že propojím dvě příjemné a užitečné věci – balení holek a nějaký ten trik.

Jakou holku hledáš?

Po dlouhém zkoumání jsem na internetu našel konečně věc, která by se přesně pro tyhle účely hodila – šlo o tzv. magic ufo. Objednal jsem si ho na dobírku na oficiálním webu (www.magicufo.cz) a byl zvědavý, co to má být a jestli se to teda hodí.

Netrvalo dlouho a zazvonila pošťačka, přiřítil jsem se po ránu ještě v pyžamu s dávno přichystanými penězi v ruce 😀 a byl zvědavý co to bude. No nebudu princip úplně prozrazovat, pro případ že by si to tu četla nějaká holka a pak bych to už na ní nemohl zkoušet, ale tak pro vás pánové to tu trochu nakousnu… Jak se mi třeba pomocí tohodle magic ufa podařilo získat číslo na slečnu, se kterou jsme si byli vyjít dneska odpoledne…?

Nejdřív teda něco o tom, co vlastně to je: Je to létající talíř, který umí nechat levitovat jenom ten, kdo se s ním naučí podle návodu manipulovat. Takže jsme vyrazili s kámošem jen tak do našeho oblíbeného klubu na jednu (kofolu samozřejmě, jsme šlušní hoši: :D). Výhoda klubů a těhle prostor podobnýho typu je v tom, že tam není úplně ostré světlo, takže je to na tenhle trik ideální prostředí.

Pak jsem si vyčíhl, kde sedí u stolu dvě slušivé dívenky a jakože jdeme s kámošem si objednat nebo tak něco.. A vytáhl jsem připravené ufo a začal ho ovládat a tak trochu s tím blbnout, levitovalo a létalo mi to nahoru dolu (je to potřeba doma trochu nacvičit). No jako tohle se neděje každej den, takže si toho samozřejmě všimly že a bylo vidět, že holky sledujou co to tam jako dělám. Prostě jsem po očku je sledoval a pomalu tu předváděku ukončil.. Když začaly tleskat bylo to doma (někdy netleskají, už jsem to zkoušel i jinde – záleží na náladě, kdybyste to taky zkoušeli tak se tím nenechte zaskočit). Pokaždý ale se na konci zeptají – buď co to je jako za představení, nebo kde jsem to vzal a nebo nahlas spolu prohodí něco do čeho prostě vstoupím nějakou hláškou – jakože jsem si to nechal přivýzt z Marsu, nebo že s tím půjdu to Talentmánie nebo tak něco (to si radši trochu připravte :D) no a pak prostě z tohodle kecání není problém přejít do normální řeči co tu dělají/dělá a hlavně – jestli si to nechce taky zkusit. Tady jsem našel na netu video abyste si to kdo to neznáte uměli představit, snad mi to tam admini vloží:

Fígl je v tom, že kdo neví jak na to, tak mu to prostě nelítá !! Jo spadne to, neletí to prostě. Tak ovšem co říct teď? Připravte si lístek a tužku (potřeba mít s sebou!) a řekněte něco jako že je potřeba aby měla mozkové vibrace na úrovni té, aby rozvibrovaly a nechaly létat ten talíř ve vzduchu, tak at vám namaluje na co myslí. Něco načmárá nějak to chytře ohodnoť a pak obrať a napiš na papír:

_ _ _ _ _ _ _ _ _

a řekni ať tam napíše číslo na které myslí, číslo co tě k ní dovede. 9 čárek je na 9 míst, a 9 číslic to má jak víme telefon nebo icq, prostě kontaktní údaj, se který se dá kurde dál pracovat! Jestli ji znáte od vidění a víte že tam chodí tak třeba číslo nechte až na příště, ale jako buď tímhle fíglem nebo jiným způsobem je dobrý to dostat.

To ufo je vůbec dobrý i na dýzy (ovšem ty malý, ne tak narvaný) tam vůbec nemá šanci nikdo na to přijít jak to funguje. Teď nosím svýho oblíbenýho magic ufáka prakticky všude s sebou a když vidím nějakou kočenu v okolí, prostě si to tam s ním rozbalím a fakt v 9 z 10 případů zabere 🙂

Jo, kdybyste ho sháněli, tak doporučuju si ho vzít na oficiálním webu – www.magicufo.cz. No třeba se vám tahle metoda někomu hodí. Good luck, borci.

Petr

Jak ji okouzlit? Podrobný fungující návod!

3 komentáře: „Jak ji okouzlit? Podrobný fungující návod!

  1. bych se maximálně podřezal kdebych tě viděl s tim dělat triky a ufo by se najednou urazilo a odletělo ti :DD

  2. Mago napsal:

    hmm takže dneska se balí na ufony? hustý.. ale jo no, třeba zkusím a napíšu jak to šlo mno 🙂

Komentáře jsou uzavřeny.