Jak na oblíbenou holku

Milí čtenáři, po dlouhých zkušenostech a bádání jsem přišel nato, že holky si spolu o klukách povídají víc, než si myslíme. Proč to vlastně říkám ?

Jakou holku hledáš?

Zjistil jsem, že když si získáte důvěru u většiny většiny holek, tak potom k té co se vám líbí, se dostanete lehčeji! Ale má to jeden háček: nesmíte jí dávat ze začátku vůbec najevo, že byste o ní někdy měli zájem, a to holku tak vyprovokuje, že vás bude chtít víc a víc.

Hlavní je: nesmíte si jí všímat, občas jen pozdravit abyste věděli, že existuje – ale musíte se věnovat hlavně jejím kamarádkám a to holku začne štvát, takže si začne říkat, „co je na nich lepšího jak na mě?“ –  A na 90 procent se do vás zabouchne.

Jeliman

Jak na oblíbenou holku

11 komentářů: „Jak na oblíbenou holku

 1. Lukas napsal:

  Možná si měl dodat, že to funguje na holky tak kolem 15…nejsem si úplně jist, že by normalní žena odcenila, že se jí nevšímáš 🙂

 2. Ahoj, mám takovej problém. Jedna holka spolužačka chodíval jsem s ní ven (pravidelně) v páté třídě a ona pak přešla na gympl a už mi nikdy nenapsala e-mail ani SMS a vůbec nezavolala. A od tá doby jsem o ni neslyšel, ale párkrát jsem ji viděl a když jsem dnes jel trolejbusem(přestoupil jsem na jinou školu to ana neví) tak ona tam taky nastoupila (přesedal jsem) tak jsem ji celou cestu sledoval pak jsem vystoupil a utíkal jsem k jejímu domu(bydlí ne sejné ulici) tam jsem se skoval a když šla tak jsem ji pozoroval a pak jsem letěl domů a napsal jem tohle to.

  Prosím pomocte mi já ji miluju už od třetí třídy (teď jsem v šesté)

  Jakub

 3. anonym napsal:

  Ahoj jsme holky a chceme vám dát rady jak 100% na nás
  Za prve : Musíte být elegantní a hlavně holku ,,jakože,, ,,,,,chránit „““““““.
  např.když vás někdo sere a vidíte že se to oné holce neloíbí tak,,zasáhněte.
  2: Když má svátek ,tak jí dejte čokoládu-
  3: Většina holek se snaží být nedostupné a přitom se jim líbíte takže ,, Neztrácejte naději i když vám zpočátku holka nic najevo nedá
  4:Až budete na facebooku nevo icq …. tak jí napište v nějaké dobré chvilce jestli nechce s vámi jít ven a nejlepší bude když vezmete nejlepšího kámoše a jeho holku sebou,aby to nevypadalo jako rande a přitom s ní budete kecat.Pak ji pozvěte na rande,,ALE VY!
  5:neotravujte je nějak moc
  6: Usmívejte se a buďte pozitivní a sexy
  Holky na vás čekaj lovci!Ulovte si ji! – vezměte příležitost za pačesy.
  Pokud vám to nevyjde,tak stejně to zkoušejte znovu.

 4. eliska napsal:

  Ja myslim, ze to plati na kazdou, nezalezi na veku 😀 Je to proste nejlepsi taktika…:)..(holka, 19)

 5. eliska napsal:

  Jinak..kazda holka je jina, kazdy holce se libi jiny typ kluku..ale nejdulezitejsi je, aby kluk byl sam sebou…holky poznaj, kdyz ze sebe delate neco co nejste…:)

 6. Scawe napsal:

  JJ souhlasim s Lukas – tohle platí na holky kolem 15 (jde to použít i na dospělé – ale to už je trochu jiné) Hlavní myšlenka, kterou chtěl autor říci, je že Holky (ale i Kluci) chtějí to, co nemůžou mít – takže když si jí nebudete všímat, bude si chtít dokázat, že je stejně dobrá jako ostatní a preventivně po vás půjde, ale myslím, že tento postup není až zas tak dobrý, protože když už vás mít bude, už si nebude muset nic dokazovat a dlouho to nevydrží. (podle mě, ale samozřejmě jí potom můžete ukázat že jste okouzlující, vtipný atd. ale budete to mít těžší, než když jí prostě narovinu třeba někam pozvete.)

  Spíš bych jí zaujmul a okouzlil než tohle.