Jak oslovit holku v metru

Ahoj, mám problém. Každý den jezdím do školy metrem a často potkávám jednu nádhernou holku. Není to žádná Misska, ale pro mě je to nejkrásnější holka na světě. Rád bych ji oslovil, ale problém je, že jezdí s dvěma kamarádkama. Nikdy nejela sama. Pokud by byla sama, asi bych to zvládl, ale nevím jak to udělat, pokud je tam více holek a mě jde jen o tu jednu. Mimo to bych se asi hrozně styděl a zamotal bych se. Díky za rady 🙂 Filip

Jak oslovit holku v metru

5 komentářů: „Jak oslovit holku v metru

 1. Tak to skus nejak nenápadně my holky to delame nekdx tak ze jsme na necho pmilem sleteli ( jen vedle neho ) nebo tak nrco nebo se ptame za jak dlouho bude metro tam a tam atd. Skus ale nejak ji oslov.

 2. Filip napsal:

  No, mě jde spíš o to, jak získat jen tu jednu holku, když jsou kolem ní kamarádky.

 3. ŠImon napsal:

  Ahoj, rada od muže 🙂
  pokud ji oslovíš před kamarádkama, tak ať to dopadne jakkoli bude to velký plus, je v tom seběvědomí a pokud tě odmítne, nejspíš by se to stalo i kdyby sama a pokud se ti vysměje, je to pinda, která za to nestojí!

 4. Filip napsal:

  A jak s ni mam mluvit pred kamaradkama kdyz chci ziskat jen ji. Aby se neurazily nebo tak 😀

 5. Ema napsal:

  Zkus to. Běž za ní a představ se ale pozdrav i její kamarádky. Potom se zaměř jenom na ni. Mluv jenom s ní a když třeba bude vystupovat, zkus ji zdržet a požádej ji o číslo.