Jak pozvat holku domů

Tak jo hoši, dneska vám povím něco ze svých zkušeností, co se týče pozvání holky do bytu/domu.

Jakou holku hledáš?

Dejme tomu že mi je 14 a chtěl bych pozvat holku k sobě domů na nějakej ten nový stáhnutý film co byl zrovna v kině.

1.nenápadně předtím než se ji zeptám, vyzvídám jaký typy filmu má ráda (horrory, komedie, pohádky :D)

2.zeptám se jestli by nechtěla zajít ke mně na film. Myslím že by to holka měla pochopit, o co by mělo konkretně jít a buď odpoví ano (jsem happy) nebo ne (netlačím na ní)
V takovým případě bych řekl že to neva, nebo tak někdy jindy apod.

3. domluvím si datum kdy budu 100% vedět že budu mít volný byt/dům abych sme mohli…. mno… to se ktomu dostanem… (i kdyby tě holka náhodou dřív pozvala k sobě tak to není žádna ostuda. prostě to přijmi 😉

4. co na sebe??
myslím že už víte že by mohlo být něco víc. protože mám strašně mo rád svlíkaní 😛 tak jsem to udělal tak že jsem si vzal tričko, rifle s opaskem a boxerky se srdíčky.

5. kdy začít
ja zrovna netypl moc dobrý film.
tak jsem čekal jen na tu chvíli kdy se nejvíc bude bát a bude se ke mně tulit. to jsem ji pak políbil. ona se usmála a začali jsme se mazlit. po čase jsme se svlíkli do spodního prádla a hebkými dotyky jsme se hladili a mazlili.

Mužeš třeba i rukama ji opatrně a pomalu zajet pod prádlo na zadek nebo nosánkem do výstříhu… no… to už je na tebe. každý má svoji taktiku.

no a byla na řadě předehra.

nebo takzvaný „petting“. do podrobna to tu nebudu rozepisovat.

Pak jsme šli dál ale oba jsme se zastavili. Mně bylo 14 jí 15 ale řekl jsem ji že by to bylo moc pěkný ale že nechci aby s toho měla problémy. Pochopila mně a začala mně líbat :)) Pak jsme se šli oba osprchovat a já jako gentlman ji doprovodil zpět domu…

Takže takhle jsem to udělal já. Měl jsem připravenou ochranu kdyby bylo něco víc ale jelikož jsem chlapec čestně dodržující zákony tak jsem si počkal na sladké 15té narozky. xD

Hlavní je se nebát se jí zeptat a netlačit na ní!!! Já měl vítr o to jak to bude probíhat ale jak mile jsme se začli mazlit, uvonil jsem se a šel v pohodě dál.

Pro ty co budou pokračovat buďte na ni něžní a ne že uděláte pár směšných pohybů, vycukáte se a jdete spát 😀 U nás chlapců se po uděláni uvolní svaly a jsme unavení, takže vám radím abyste co nejvíc oddalovali než dojde k erekci.

Taky příběh s návodem xD

Denis

Jak pozvat holku domů

5 komentářů: „Jak pozvat holku domů

 1. Kryštof napsal:

  Hej cos typ za film zkusím napíšu jestli to vyjde a zapomněl si na to mít čistej pokoj kluci sou prasata to snad víš XD

 2. kajman napsal:

  no hele ve 14 az takhle? 😀 no neni se cemu divit v dnesni dobe ale me je 14 a ete sem ani nemel holku..vim ze je to divny a me to nevyhovuje ale co se da delat kdyz me zadna nece? 😀
  kdyztak nejakej ten dobrej ,,casanova“ mi pisnete na facebook na par rad 😀 muj FB: Martin Kajman Jakubec tk dikes predem 😀

 3. Hunter 007 napsal:

  Ciao,co si tak čtu,měl bych pár výhrad – ne vždycky se vypatí být ten ‚jemný a něžný‘ maník. Dvě z mých pěti holek se se mnou kvůi tomu rozešly – že to bylo pomalý a nudný. Na příště jsem se teda trochu připravil – hledal jsem,googlil jsem a myslím,že nejlepší postup je,když pomalu a jemně začnete a až budete u ‚toho‘,nechat ji chvilku vést. Jestli bude pokračovat takhle : hodně doteků,sladká slůvka a pomalé tempo až opatrnost – máte tu čest s romantičkou,se kterou opravdu musíte zacházet jak s porcelánem. Pokud na vás ale vlítne z ostra a jede jak mravenec,ulovili jste pořádnou dračici,se kterou se můžete pořádně rozjet. Současná holka,na které jsem to taky zkoušel,je se mnou 8 měsíců,což není myslím na mých 16 špatný. Doporučuju 🙂 !

 4. Ivuš napsal:

  Jo, tak to by asi zabralo. =) Pravda je taky to s tím, že se na holku nesmí tlačit. To mě už několikrát fakt odradilo. Hodně zdaru. =P =)