Jak přimět holku k něčemu.. víc?

Ahoj všichni kdo čtou tenhle článek…… tak a přejdeme k věci (jenom upozorňuju že až tak od 14!!!)

Takže chodíte s nějakou holkou, byli jste spolu na rande a líbaliste se protože myslím že tohle je celkem důležité na začátek…

Jakou holku hledáš?


Tak ona se bojí a nechce (byl by problém u rodičů nebo že by to byl trapas).Má pravdu… poprvé je nejhorší období pro holku a doufám že nebudu muset vysvětlovat proč.Důležité je na ní netlačit, a pomalinku se ktomu přibližovat. takhle by to mělo vypadat (u mě teda jo) : 1.Rande- povídání si a dát si pusu
2.Rande- povídání, začátek slíbáním
3.Rande- povídání,líbání
4.Rande- povídání,vyrazit někam, lib.
5.Rande-líbání,povídání,jit k tobě
6.Rande-hodně líbání, málo poví-
dání, vyrazit někam
7.Rande- začit o tom debatu, libání
8.Rande- Nic o tom, LÍBÁNÍ
9. Rande- Spát u tebe/jí

Jak přimět holku k něčemu.. víc?

8 komentářů: „Jak přimět holku k něčemu.. víc?

 1. Scawe napsal:

  9 rande kvůly tomuhle? pěknej návod, ale asi není z moc osvícené hlavy. Navíc, i takto jsi k tomu holku dotlačil a pochybuju, že (by) vám to vydrželo. (pokud to není imaginace)

  Navíc, jste vy kluci tak nadržený, že když jste s holkou, myslíte jen na to, ojet jí? Mě osobně je 15, teď jsem pozval jednu holku ze třídy na rande, moc mi na ní záleží a jde mi víc o ní, o její chytrost, o její krásu, o její výraznou osobnost… než o uspokojení puberťáckých hormonů (kterých moc nemám ^^)

  Pokud ale chcete holku jen na to jedno, tak doporučuju jít ven, najít nějakou, co vypadá, že je zkušená, a vojet jí… To není až zas takový prob.

 2. Brejk napsal:

  9 rande..Osobně,měl sem holku vzdálenost (40 km) a říkám vám 2-xxx rande jen líbání kor v 15 letech .. 🙂

 3. Michal napsal:

  Ver nebo ne, ony si ty holky dost casto taky nechteji jen povidat 🙂 Aby se ti nestalo, ze z tebe bude kamarad a nabijet ji bude nekdo jiny..

 4. Děkuji za radu, ano dost často ty holky také nechtějí jen povídat :-). Takže já maximálně první rande si řekneme něco o sobě a tak, ale už 2. rande se musí dít něco :-D.

 5. :D napsal:

  Haloooo tohle je rok 2012 nejsi ještě z old school třeba čaje o páté nebo tak,ale takle bys byl panic tak do 60!

 6. Lily napsal:

  tak to asi těžko..prostě když se mi ten kluk líbí,tak se třeba už na 3.rande může něco dít,ale když mi přijde jen v pohodě a nic k němu necejtim,tak by nestačilo ani 20 randat:D

 7. Disciple napsal:

  Záleží na dívce a situacích, na tohle žádný univerzální návod není… to se prostě musí vycítit. A když ne, tak to shoří, další zkušenost a zkušenostmi se člověk učí.