Jak sbalit holku, která tě odmítla

Pokud chcete nějakou holku (máte výhodu pokud se s ní vidíte každý den), ale ta holka vás nechce nebo odmítla. Řiďte se tímhle:

Jakou holku hledáš?

Pokud vás ta holka nechce (nikdy ste jí neřekli, že jí chcete, ale víte že o vás nemá zájem) postupujte takto:

1) Měj svůj styl
Hodně holek má rádo Justina Biebera, takže pokud je ta holka fanynka Biebera tak asi nebude chodit s metalistou. Takže se zkus oblékat podobným stylem. (swag)

2)Bav se s jejími kamarádkami

Holky o sobě vědí hodně věcí a toho musíš využít. Bav se s jejími kámoškami a postupně se jich ptej (NENÁPADNĚ, aby jim nebylo jasný, že jí chceš) na věci o ní.

3) Buď správňák a ne zmrd

Většina holek (POZOR – ne všechny, ale hodně velká část) nemá ráda zmrdy. Takže se chovej slušně.(Nemusíš přestat mluvit sprostě a tak, ale nedělej píčoviny. Aspoň ne před ní) Ptej se jí jestli nechce s něčím pomoct, přidržuj jí dveře, atd.

4) Dárky

Holky milujou šperky. Takže pokud bude mít třeba narozeniny. Kup jí nějaký přívěšek nebo prstýnek.

To byly rady jak zbalit holku která tě nechce.

Teď to těžší. Jak zbalit holku která tě odmítla.

1) Řiďte se předchozími radami

2) Udělej aby žárlila

Pokud začneš nabalovat jinou holku a přímo před ní tak je docela jisté že začne žárlit (nejlepší je když je ta holka vážně hezká, protože si pak připadá víc ohrožená a taky je dobré když je to její kamarádka)

3) Vezmi zpátky svoje „miluju tě“

Když si jí už řekl že se ti líbí a že s ní chceš chodit, tak ví, že tě tu má, ale pořád tě nechce. Takže zkus nějak (může se stát, že se vám to posere ještě víc, takže pokud se moc bojíte tak to radši nedělejte) vzít zpátky to cos jí řekl. Aby byla v nejistotě jestli jí pořád chceš nebo ne.

4)Zajímej se o věci o které se zajímá ona

Holka nebude chodit s někým kdo má uplně jiné zájmy. Např. já jsem chtěl jednu holku a když sem jí to řekl, odmítla mě (bylo to z očí do očí). Ona miluje fotbal, bohužel já miluju basketbal a fotbal mi nic moc neříká (ale občas kouknu na nějaké důležitější zápasy) no nic. Tak sem se začal zajímat víc o fotbal a sice sem se jí nezeptal znovu, protože moje první „miluju tě“ bylo dost nedávno, ale řeknu jí to až se s ní zase uvidím za nějaký měsíc či dva. Tohle je taky poslední rada.

5) Nezopakuj to moc brzo

Když si jí jednou řekl, že jí chceš tak to nech chvíli uležet. A pak až za dobu se o to pokus znovu.

Tohle vám všem snad pomůže 🙂

Jak sbalit holku, která tě odmítla

8 komentářů: „Jak sbalit holku, která tě odmítla

 1. holka napsal:

  Ahoj
  jsem holka a chtěla bych říci že je to docela pravda. Jen s tím Biebrem, většina normálních holek ho ráda nemá…

 2. Kuba Chabada napsal:

  Teď na vánoce sem jedný fakt překrásný holce mojí skoro nej kamarádce a spolužákyni ona hrozně miluje zvířata tak sem ji dal sošku pejska a ja ji lasku už vyznal ale ona že mě nechce tak sem ji to na vanoce dal a ona úplně zkameněla a asi 5minut se mě držel (objala mě)…. No tak se ptám jak na ni jestli si myslite že mě chce nebo ne <3 <3 <3 <3 <3

 3. martin napsal:

  clanek pravdiviale ve 3) bych dal ze nema cenu se pred holkou pretvarovat stejnepo roce se vratite do toho stavu jaci ste a to je velka pricina rozchodu kazdej den to bude ze uz to neni jako driv jako na zacatku ze se menite atd. proste pred holkou se mirnit ale hlavne byt sam sebou

  KUBA CHABADA
  je to uplatitelna holka podle me pokud ti rekla ze ne nic s tim neudelas leda ze se lepe poznate a zjisti ze jsi fajn ale u hodne holek mladsiho veku jdeo vzhled a pokud se ji nelibis nic s tim nenadelas

 4. fah napsal:

  Já to přestal čís po prvním bodu 😀 prej měj svuj styl, jestli posloucha justina biebra, začni se oblékat jako on 😀 tak to je svuj styl jak hovado