Jak sbalit holku na chatu

V tomto návodu poznáte jednu vyzkoušenou a fungující metodu, jak se dá sbalit holka na chatu. Jedná se o rychlý a jednoduchý způsob, jehož cílem do několika minut, nejvýše hodin od seznámení na chatu vyrazit na rande. K tomu, abys dostal holku z online chatu ke kafi ti stačí tvoje fotka v chatovém profilu, připojení k internetu a několik zpráv. Přečti si, jak na věc a už dneska můžeš opoustit počítač a vyrazit s dívkou z chatu!

Jakou holku hledáš?

Na kterém chatu balit

V současnosti existují v zásadě pouze dva chaty použitelné k balení holek a žen: chat.lide.cz a xchat.cz. Na ostatních chatech bývá mnohem méně lidí, takže se šance na úspěšné dokončení balícího manévru výrazně zmenšují. Výhoda i nevýhoda chatu na Lidé.cz je v tom, že je přímo spojen s profilem na Lidech, který je svázan se Seznamem a vším co s ním souvisí, na Xchatu je obdoba profilu, který se však dá vyplnit čistě pro balící účely a není třeba se obávat toho, že lidi, kteří znají tvůj email na Seznamu se o čemkoliv dozvědí.

První fáze: Vyhledávání

Jak se běžně chovají lidé na chatu? Asi takto: přijdou tam a zahlásí: zdar, někdo na pokec? Někdo pak napíše, kecá se, časem třeba dva lidi zjistí, že si spolu rozumí, a tak se dojde k zásadní otázce: A odkud že ty jsi? Nyní dochází ke zděšení, protože se zpravidla zjistí, že každý je přesně z opačného konce republiky. Tak dobře si rozuměli, tolik zpráv plných porozumění si vyměnili, a to všechno bude k ničemu, protože se nemají šanci v životě uvidět!

Právě tomu my, zkušení chatovací baliči, však předejdeme hned v zárodku. Proto, první věc co udělej, když jdeš na chat s úmyslel sbalit nějakou ženu, je tato: Vyhledej si v profilech, pouze ty, které bydlí v tvém okolí. Když nemá na profilu fotku, nevadí – máme šanci 50 na 50 že bude hezká nebo ošklivá a fotku může.

Fáze druhá: Oslovení

Najdi místnost, kde vyhlédnuté děvče právě chatuje, a napiš jí nějakou kvalitní zdravící hlášku.

Fáze třetí: Pokecání a ukecání

Představ se jako člověk všemi opuštěný, který by v dnešní večer strašně rád vyrazil, ale protože se na něj všichni proradní rádoby kamarádi vykašlali, nenachází teď jeho duše klidu a on je odsouzen k chatování, dokud v brzkých ranních hodinách neusne vyčerpáním na klávesnici.

V této fázi je třeba správně načasovat sdělení o tom, že vlastně čistě náhodně jste oba z jednoho města. Nejdříve probuď trochu dívčího soucitu a předveď svou přirozenou vtipnost. Kdyby dotyčná hned věděla, že jste oba ze stejného místa, mohla by být hned od počátku plachá, takhle když si bude zprvu jen tak nezávazně kecat s nějakým týpkem kdoví odkud, nebude si tolik dávat pozor na každé slovo, co píše, a když zjistí, že ten vtipnej chater vlastně bydlí přes ulici, vezme to mnohem lépe.

Fáze čtvrtá: Domluvení schůzky

Když jste v nejlepším, uhoď s nenápadnou a nezávaznou otázkou, něco jako:

tak super když jsi taky odtud, to ještě někam zajdem ne?

Pozor, ať si ted nepokazíš image, přesvědč ji, že ji pozveš (a také to pak udělej!), navrhni důvěryhodné a příjemné místo v dosahu. Toto místo bys měl mít vymyšleno, ještě než začneš vyhledávat v profilech a odhadnout, jak dlouho může trvat doprava tobě tam a také doprava tvé vyvolené (k té navíc připočti koeficient ženské zpomalenosti a čas na líčení a výběr oblečení). Na základě toho  rozmysli, jak široký zvolit okruh, ve kterém hledat a čas, kdy psát. Většinou je sice více lidí na chatu někdy kolem 24:00, pro úspěšně využití této techniky je však ideální chatovací čas někde v rozpětí 18:30 – 20:00.

Fáze pátá: Rande

Ve chvíli, kdy už se ti podařilo dívku ukecat a domluvit místo i čas, předej jí pro všechny případy svůj mobil a získej její. Tím se ti podaří získat použitelný kontakt na ní v offline světě mimo chat.

Vyraž na schůzku, nasaď pozitivní výraz, objednej hned z kraje v rychlém sledu několik skleniček, aby se atmosféra dokonale uvolnila a užívej si, kecej, bal, prostě dál už dělej co chceš a uživej si své čerstvé známosti.

Jak sbalit holku na chatu

4 komentáře: „Jak sbalit holku na chatu

 1. Lukáš napsal:

  Určitě povedený návod. Já přicházím ještě s jinou verzí. Checkůj web. Mějte se.

 2. Max napsal:

  Zdar , ty rady jsou obecně směřovány řekněme na věkovou kategorii +16 že? co když se najdou originální a nesmrdutí pod hranicí 18 let bez možnosti nákupu alkoholu a tím pádem nemožnost několika sklenek které často potkávám v tvých článcích? S pozdravem Maxx

 3. secoro napsal:

  kdyz chat, tak lide.cz mistnost samota, kazda co tam chodi musi uz bejt aspon trochu z toho ci onohoduvodu zoufala, tudiz snadna korist

 4. Lol napsal:

  tak tohle je hodne trapny, budu se ji ptat odkud je kdyz to ma v profilu a hlavne jsem se pobavil u tech fázích 😀 ty jsou snad jasný každýmu že nemůže jíst chleba dokud nesklidí 😀 Kdyby si radeji napsal nejaké vychytane finty. jako treba jak oslovit holku nejake vychytrale faze 😀 ale tohle me fakt pobavilo