Jak sbalit holku na diskotéce: základy

Desítky vlnících se zpocených žen, mnohdy ještě opilých. Existuje nějaké jiné místo, které by svým duchem vybízelo více k balení než diskotéky a kluby? Podívejme se na to, jak se holky na dýzách chovají, co tam dělají a jak se k nim přiblížit, případně nabalit.

Jak to chodí na discu

Při prvním pohledu na nepřehledný dav tancujících lidí vypadá diskotéka jako nepřehledné lidské mraveniště, kde do sebe všichni jen náhodně naráží, tancují a náhodně se pohybují sem a tam bez jakéhokoliv systematického členění.Prostě zhruba tak, jak to vidíte tady na prvním ilustračním obrázku – jedním slovem chaos, dekadence, dav.

Jakou holku hledáš?

Diskotéka - ukázkový dav na dýze

Naprostý opak je však pravdou! Ve skutečnosti pohyb vůbec není chaotický, ale je výsledkem vzájemného tření osamělých poutníků a různě velkých skupinek, které se navzájem střetávají na parketu a vytvářejí obrovský chumel, tak typický pro disco. Dýzaře si můžeme rozdělit na několik druhů, podle toho v jaké skupince a za jakým účelem na disko přišli:

Kámoši

Jedná se o skupinku 2 a více jedinců čistě mužského pohlaví, kteří se zpravidla nejprve pohybovali v nějaké hospodě, a pak vyrazili si zatrsat, zatancovat a tak. Někteří z nich můžou být zadaní, jiní jsou volní a podvědomě tuší, že by se nějaké to nabalování mohlo se jim hodit a vymanit je z temnoty osamění. Tato uskupení jsou dominantním prvkem většiny takovýchto podniků.

Kamarádky

Dvě a více holek. Primárním cílem holek často na rozdíl kluků není pořádně zakalit a opít se, ale zatancovat si, nicméně většinou se i u nich cíle tak nějak prolínají, spolu s nevyřčeným očekáváním toho, že se určitě najde někdo, kdo se k nim přiblíží a bude se o cosi snažit.

Kalící parta

Smíšená parta, jakýsi mezityp mezi uskupením „kámoši“ a „kamarádky.“ Můžou to být třeba kousky školních kolektivů nebo prostě známých, co spolu občas vyráží. Typické zde je, že ženy a muži se v těchto uskupeních navzájem různě prohazují a často by se nezasvěcený divák domníval, že někteří z nich jsou spolu spjati poněkud více, což ve většině případů však není pravda.

Páry

Skupinky partnerských párů muž-žena (méně často stejnopohlavní). Někdy se takovýto pár může i vmísit do skupiny „kalící parta,“ většinou se však drží odděleně a dá se rozpoznat velmi lehko různými tanečními i jinými projevy.

Osamělí lovci

Jsou to osamělí týpci, většinou výdělečně už kdesi činní, nicméně zoufale osamělí. Jejich prvotním cílem je najít si nějaký cíl a odvést si ho nejlépe domů, případně alespoň její číslo. Někdy se můžou stát na více či méně krátkou dobu i někteří z členů výše uvedených skupin, pravověrní osamělí lovci však chodí na disco zásadně sami.

Opuštěné dívky a tragédky

Fenomén ženské obdoby osamělého lovce (osamělá lovkyně) je spíše v kategorii kuriozit. Vzhledem k tomu, že ženy jsou stvoření velmi společenská a povídavá, samostatně na diskotéky nechodí a vždy jdou minimálně ve dvou. Pokud se přeci jen v některém koutě objeví osamělá holka, může to znamenat, že:

  • je to jakési asociální plaché stvoření
  • je už příliš opilá na to, aby našla svou původní skupinku
  • právě její doprovod odešel pro pití nebo na wc

Pohyb skupinek a formace

Tyto skupinky se většinou pohybují v určitých formacích, které jsou zpravidla víceméně kruhového charakteru a v jejichž centrální části je něco, co bychom mohli nazvat trsací prostor. Je to místo, které se vytvořilo tak, aby na sebe všichni, kdo spolu přišli, viděli a zároveň měli dostatek místa na své taneční kreace. Takže to, co svrchu na první pohled vypadá jako nepřehledný dav, je ve skutečnosti propletenec skupinek tvořících formace a pohybujících se na svých trsacích prostorech, přibližně takto:

Na obvodu každého kruhu nebo oválu si jen představte tancujícího člověka a máte před sebou pravý obraz dění v disco podniku. Když se podíváme na dvě skupinky zblízka, máme před sebou klasickou scénu z diskotéky: Tebe s kámoši a vedle skupinku užívajících si holek.

Jak je vidět, ve chvíli kdy valí song naplno a dýzařské nadšení je v plném proudu, jsi k dívce, kterou si pro naše účely označíme jako ŽENA, zády. Zajímavé, že otření o záda, případně ještě nížeji položené partie je oblíbená ženská technika pro probuzení zájmu… Takže ve chvíli, kdy je až podezřele málo místa a holka za tebou se vlní náhodou v úplně stejném rytmu jako ty.. Dává tím najevo, že by si s tebou ráda zatancovala!

Jdem po ní

Ve chvíli, kdy je zadní kontakt navázaný, ještě zdaleka není ovšem vyhráno. Nyní je potřeba objekt více prozkoumat. Zajímavé je, že u hodně holek jakoby byl rozpor těla a mysli, i když se kroutí a člověk by řekl že by ti nejradši spadla do klína, tváří se tak, jako by tě nejradši probodla. Je to způsobeno tím, že prostě nevědí, že trochu pozitivnější výraz by jim neuškodil a nebo prostě touha je silnější než přemýšlení a proto to není dokonale sladěno.

Ty si však zachovej profesionální nadhled a pozitivní výraz.. Ve chvíli některé silnější narážky zadnice holky o tebe to třeba okomentuj, jak málo místa je.. Mluvení je na diskotéce kvůli hlasitosti problém, ale je to důležité, pokud chceme nějak kontakt rozjet! Tancovat beze slova také jde, ale s každým odtancovaným neokomentovaným songem šance na další postup rapidně klesají!

Dejme tomu, že kontaktní část máme za sebou z náznaků tance už máme plnohodnotné trsání.. V této chvíli je ideální, když se formace tvoje a holky smísí, a nebo když ty se aspoň přimíchneš do její. Tím se vytvoří nová taneční skupinka v oblasti a věci se začínají dávat do pohybu správným směrem…

Pro základ tu myslím už máte informací až až..  Nyní už nezbývá, než se podívat do terénu a pořádně to tam rozjet!

Jak sbalit holku na diskotéce: základy

5 komentářů: „Jak sbalit holku na diskotéce: základy

  1. Majkl napsal:

    Hej vy si snad borci děláte prdel…jako děkovat za pár ušmudlených rad jak někoho sbalit , to nemyslíte ani vážně….to musíte být dobří zoufalci a podle mě vám žádná rada nepomůže , protože to zkurvíte svojí nervozitou , jen co na vás nejaká buchta mrkne , nebo nedej bože se dá s váma do řeči 😀 😀 😀 😀 …..ale dík pobavili jste