Jak sbalit holku na Minecraft

Tuhle metodu jsem zkusil jen 1, ale vyšla :D.Holka musí chodit často na nějaký komunikační server (facebook, skype, Icq,…), když nechodí tak je to pak horší.

Jakou holku hledáš?

Za 1. s ní musíte hodně komunikovat z očí do očí, přijdete z venku a jdete na PC než přijde na Pc, tak udělejte na minecraftu z kostiček její jméno co nejlépe klidně i se srdíčkem, pak se jí zeptejte co si přeje vytvořit, jestli minecraft ovládáte dobře, tak zkuste udělat plakát, kde bude její obličej. Poté už u ní máte dobrý vztah tak jí třeba někam pozvěte, já chodím běhat, tak jsem se jí zeptal jestli si nepujde zaběhat. Po 2-3 týdnech, než pujde spát zeptejte jestli by s váma nechtěla chodit.

Jak sbalit holku na Minecraft

9 komentářů: „Jak sbalit holku na Minecraft

 1. rohan131313 napsal:

  hmm to je taktika tak na 2 veci 1. musela te uz trochu milovat nebo tak neco
  2. je to nooobsky

 2. ... napsal:

  Rohane… ty seš docela dobrej zabiják. Balíš holky na minecraft, ptáš se jich na tvrdo, jestli s tebou nechtěj chodit (prostě se políbíte, a podle reakcí poznáte, jestli se chcete…, místo hloupého se ptaní). Tohle by fungovalo možná na 13-14 leté.

 3. rohan131313 napsal:

  jo a dodatek k tomu Tohle by fungovalo možná na 13-14 leté. to funguje jak je libo

 4. jjaartraa napsal:

  Lol holky a balit na minecraft ?? 😀 neznám moc holek co by ho hrálo 😀 za ty zatím 2 roky co ho hraju sem potkal jen 4 ….

 5. DeDMan_Cz napsal:

  proboho tohle je nejtrapnejsi spůsob jak sbalit holku tohle jen a jen pro maly deti co jsou tlusty jako ty 😀