Jak sbalit holku v klubu

Tak vás zdravím .. Asi se nemýlím v tom, že tenhle článek čtou ti co neví jak sbalit holku .. Řeknu vám, jak to dělám já, a zatím jsem měl skoro 100% úspěšnost v tom co dělám .. Sbalím holku večer v klubu, a v noci ji mám v posteli .. Popřípadně udržujeme volný vztah a nebo to bereme jenom jako úlet ..

Jakou holku hledáš?

A aby jste neříkali, že jste mladí a že do klubu nechodíte a blablabla, tak mě bude 17 za měsíc, do klubů chodím asi rok a půl, a za měsíc sbalím minimálně 3 holky ..

Takže, je pátek, 8 hodin a vy si řeknete, že zajdete do nejbližšího luxusního klubíku .. Pusťte si svou nejoblíbenější hudbu (samozřejmě volume doprava), buďte nějakou dobu v koupelně, vyčistěte si zuby hlavně, upravte vlasy, navoňte se, oholte se, určitě i úplně dole, hoďte něco dobré na sebe a jděte .. Já osobně do klubů chodím sám, kámoše a známe potkám až tam .. Když jste v klubu, potkáte kámoše, pokecáte, dáte si drink a vyhlídněte si kořist .. Já nejraději chodím do klubů, kde jsou velké bary, protože vyhledávám kočky které jsou samotné u barů, a že jich tam je .. A když se vám nějaká zalíbí, tak jděte k baru, samozřejmě blízko ni, ale nějak nedávejte najevo, že jste tam šli jen kvůli ní, prostě si jdete koupit drink .. Tak si něco objednáte, sednete si, a teď bych vám právě řekl, třeba můj rozhovor, který jsem prohodil s mou partnerkou tento víkend, samozřejmě s tou co jsem ji potkal až v tom klubu .. Ale berte to s rezervou, opravdu nemám takovou paměť abych si to přesně nepamatoval, něco přeskakuju, ale použivám skoro pokaždé stejnou techniku, a ženy odpovídají taky nějak stejně.. Jdeme na to ..

Já: Tak já mám vedle sebe takovou krásnou slečnu a objednám si drink jen pro sebe?
Ona: Asi si málo všímáš …
Já: (podíval jsem se co právě dopila a barmanovi jsem řekl) Jedno Cuba libre prosím ..
Ona: To jsem nečekala, že to myslíš vážně ..
Já: A co jsi čekala?
Ona: Já ani nevím ..
Já: A jak se jmenuješ?
Ona: Nikol, ty?
Já: Těší mě Nikol, jsem David, (podal jsem ruku a dal ji “”“něžnou”“”“ pusu na tvář, né že ji tam začnete olizovat !!! )
Já: Ale co že tady sedíš sama? To se jen tak nevidí … (kecám, vidí se to často, ale nesmíte to dát najevo, že o tom víte)
Ona: S nikým jsem se nedomluvila, nudila jsem se tak jsem si tu zašla a doufala, že potkám nějakého známého ..
Já: A potkala?
Ona: Jo potkala, ale ne ty, na které bych měla náladu ..
Já: Tak třeba se aspoň nebudeš nudit semnou ..
Ona: Zatím se teda nenudím … (v tom ji přijde to Cuba Libre)
Ona: Děkuju ti za ten drink, na co tě pak zvu já?
Já: Já dneska moc nechci pít, takže nejspíš na nic .. (tohle říkejte i když by jste nejraději vychlastali sud piva, protože pokažde když jsem to řekl na to přišla odpověď …)
Ona: Ale nějak ti to musím vrátit!
Já: Těch způsobů je ..
Ona: Jaký například?
Já: Nechám to na tobě …

…. tohle opravdu je skoro vždycky stejné, je to spiš taková improvizace, a jen oťukávání, jak kdo mluví atd, potom samozřejmě příjde vyzvidání, kde bydlí, kolik jí je (já říkam že mi je 18 :D ) kam chodí na školu, co poslouchá a blabla .. Prostě to už jde samo, právě, to vzájemné oťukávání vám dodá takovou sebedůvěru, že se s ní naučíte mluvit, že už potom to kecání jde samo, hlavně ji poslouchejte, když vám něco řekne co má ráda a takové, tak to její téma rozvádějte a takové, aby vám o tom řekla co nejvíce, a aby věděla že vás to baví (i když třeba ne …) Tak asi po hoďce kecání (stejně mi v průběhu objednala sex on the beach a já pozbytek večera už platil, dali jsme si par drinků a následovalo ..

Ona: Nechceš si zatančit?
Já: Na to jsem se tě už měl zeptat já, že?
Ona: No mohl jsi
Já: Jenže já nerád moc tančim před lidma, radši si zatančim s někým sám doma …
Ona: Tak to je škoda, že u tebe nejsme … (tahle věta prostě musela přijít !!! takhle, nebo se to dá říct i jinými způsoby, ale prostě pokud to takhle řekne, tak už máte vyhráno)
Já: To ale neznamená, že u mě být nemůžem …
Ona: Ale já nevím, známe se teprve chvilku …
Já: Však si jdeme přece jen zatančit, ukážu ti jak se tančí!
Ona: No tak to jsem zvědavá ( v tom objednávám další drink a po vypití platím, radši ani nechci říct kolik, a jedeme ke mě domů, objednávám taxíka, a jsme doma)

Zavedu ji do pokoje .. (který musí byt před každou akci pěkně uklízený, voňavý, protože musíte s tím počitat, že ji zavedete k sobě!!) pustím hudbu (taky musí byt připravená) vezmu víno naliju a to už si pak moc nepamatuju co jsme si říkali, protože už jsem byl docela opilý, ale pořad to bylo, říkala mi (protože dělá aerobic) o závodech, jak ji to baví atd,a vy se musíte pořád usmívat a chválit ji, v tom už třeba mít ruku na její noze, a trošku hladit atd … Až prostě dojde k sexu .. To už snad nemusím psát, pro ty co už sex měli tak ví, že to jde samo, a pro ty co ho neměli, tak to poznaj!

Takhle to u mě funguje skoro u každé holky .. Ten rozhovor co jsem psal, tak takhle začínám opravdu u každé holky a zatím mi to vychází … Tak díky že jste to dočetli až do konce, protože se mi to fakt psát moc nechtělo :D … A hodně štěstí, další dotazy pište, odepíšu .. Mějte se, Dave !

 

Jak sbalit holku v klubu

8 komentářů: „Jak sbalit holku v klubu

 1. Vůdce napsal:

  Návod hezkej, ale je to podle mě pro začátečníky, kteří prostě potřebují s holkama získat praxi. Kdybych si představil, že tohle je pro mě konečná metoda jak sbalit holku (hlavně že si zašukám), tak bych asi moc šťastný nebyl. Ale to, že jsi v 17 tak úspěšný se určitě cenní 😉

 2. Dave napsal:

  Tak samozřejmě, ale, většina tady lidí si myslím, že mají pod 20. A taky vím, že za pár let to už chce i nějaký vztah, ale dokud jsem mladý tak si chci užívat 😉 A díky

 3. Honza napsal:

  Slušný návod, ale ve většině music barech řve nahlas hudba a není tak nikomu rozumět co říká…tak jak si sní tam můžeš povídat? 🙂

 4. Je to supr, jenom nechapu odkud ma mlady kluk jak ty prachy na kazdej patek na luxusni diskoteku…..A dalsi vec, ty bydlis sam? Pokud ne, nevadi ti ze mas doma rodice ? (kdyz chces mit sex )

 5. Dave napsal:

  Honza: To je právě výhoda, aspoň jste k sobě hodně blízko 🙂

  Jano: Prachy. Po škole chodím na brigády, 4 dny v týdnu a vydělávám si grafikou. Nene sám nebydlím. A rodiče, oni jsou v nejlepších letech a tak po víkendech se chodí bavit, a když jsou doma, tak co, zavřu dveře a oni to pochopí 🙂

 6. Dave napsal:

  Patrik: Proč, co je na puse na tvář? Starší holky, co mají nad 18 se snad pokaždé představují a dávají si s kluky pusu na tvář, když ji tu pusu nedáš tak si řekne, aspoň většina z nich, že jsi takový, buď stydlivý, nebo nezkušený. Z tou pusou mě to naučil brácha, když mi bylo 15, on mě seznámil s jeho kámoškama, tak jsem řekl Ahoj já jsem David, a styděl jsem se když brácha u toho řekl: „On nerozdává pusy asi“ no, to tě samozřejmě hned napadne tu pusu jí dat, ale bylo mi blbé, že to ten brácha řekl a ona u toho byla .. Od té doby je dávám automaticky a nikdy se nestalo, že by to té holce vadilo ..

 7. http://svudnikzen.cz/

  Chceš vědět jak na holky? Jak sbalit kteroukoliv si zamaneš?Zkus originálního průvodce, který je plný tipů, rad a triků, jak sbalit holku. Balení je hra a je třeba k tomu tak přistupovat. Dost bylo trapných momentů, kdy jsi nebyl schopný otevřít pusu. S příručkou budeš vědět, po čem ženy touží a co každou dostane. Je na tobě, jestli naše rady použiješ na „rychlovky“ nebo na hledání dlouhodobého vztahu. Neposkytujeme recept na štěstí, ale umožníme ti ho začít pěstovat. Získáš sebedůvěru, zbavíš se ostychu a nebudeš se bát využívat naskytnuté příležitosti.