Jak sbalit ženu

Ano, jistě. Tento web se jmenuje Jak sbalit holku. Tak proč se tu také nepodívat na to, jakým způsobem postupovat se samicemi poněkud staršími, stále však ke klasickým hrátkám či jiným aktivitám, kvůli kterým je vyhledáváme velmi dobře použitelnými. Podívejme se na to, jak se dá sbalit žena, a jestli to je těžší nebo lehčí než balení holek, prozkoumejme tuto tematiku pěkně do hloubky.

Kde končí holky a začínají ženy

Když se podíváme na klasickou dělící metody, a to sice metodu věkovou, zjistíme že v dnešní době swingers fenoménu a běžně se vyskytujích svobodných matek koexistují provdané 22cítky vedle 30letých discogirls, nic není jisté, hranice se smívá, ale přece jen s postupujícím věkem příslušnice ženského pohlaví můžeme pozorovat určité znaky, které u holky nenajdeme, nebo jen v míře omezené.

Jakou holku hledáš?

Jedná se především o:

  • mateřský pud – projevuje se: fixací na majetnější jedince, výraznou zálibou v pejskách, medvídkách a podobných neškodných stvořeních včetně lidských mláďat
  • ještě větší boj s konkurencí – žena, podvědomě si vědoma toho, že mladší konkurence neustále přibývá a její vlastní konkurenceschopnost klesá, se stává v okamžicích ohrožení podobnou mytické Harpii
  • ví co chce – říká to, ovšem nenechme se přátelé zmást, žena totiž nikdy neví, co chce

Na tyto faktory tedy pozor. Jinak se ale podstata ženy nijak neliší od holky, takže většina technik popsaných mezi tipy a triky zde na webu se dá úspěšně použít i na ženy.