Jak se konečně „rozhoupat“?

Ahojte lidi. Hrozně moc chci chodit s nějakou tou holku, abych si s ní mohl povídat, abych jí mohl milovat a ona mě, ale mám velký problém. Je mi totiž 15, a ještě nemám žádnou sebemenší zkušenost – nikdy jsem s žádnou holkou nechodil.

Jsem totiž hodně stydlivý a moc toho nenamluvím 🙁 . Když si chci s nějakou holkou začít povídat, tak mám strach, že se něco pokazí, nebo že nastane ona trapná chvíle ticha, jak se mi již několikrát stalo – vůbec nevím, o čem si mám s holkou povídat 🙁 . Jak jsem již řekl, žádnou holku jsem neměl, jsem na střední, a ve třídě nemám holku ani jednu. Ale jako kluk mám mnoho kladných vlastností( nejsem takový, že bych v každou chvíli myslel jenom na sex, jak holku využít, atd… Jsem milý, inteligentní, vzhledově na tom nejsem také špatně, rád chodím na procházky do parku, sportuju…). Jediné, co mi brání je strach, a podobné pocity. Vůbec nevím, jak ji oslovit, o čem si s ní povídat, jak ten kontakt navázat, atd.. Tak prosím vás zkušené, aby mi sem do komentářů napsali, jak na to, jak začít. Předem díky 🙂 . PS: Tento web jsem pročetl snad celý, ale přímé,(nebo alespoň podobné)odpovědi na má otázky jsem zde nenašel).

Jakou holku hledáš?

Radim

Jak se konečně „rozhoupat“?

48 komentářů: „Jak se konečně „rozhoupat“?

 1. Hele jseš takový tip kluka který se bude holkám líbit zkus si sní povídat třeba o škole o jejích domácích zvířátkách o sourozencích o tom co má ráda o tom co ji nejvíce štve na klucích co nemá ráda a ták tak ji lépe poznáš a už pak budeš vědět co a jak dál přeji hodně uspěchů 😀 Majk

 2. M. napsal:

  V podstatě jsi nám popsal většinu lidí z nás. 🙂
  Nejprve si přečti tenhle můj článek: http://jak-sbalit-holku.info/poucte-se-ze-svych-chyb/ aby jsi věděl jakej má to balení vlastně princip(takový to že jsi milý hodný kluk je záporná vlastnost, těch je na světě spousta a stejně si nezapíchaj).
  Když nevíš o čem kecat tak spoléhej na to, že holka bude mít určitě alespoň jednu otázku(např.: „Kam chodíš na školu?“) a ta otázka bude tvá kotva, chytneš se jí a začneš o tom vyprávět příběh(je to nenucené protože se na to zeptala, takže i když nejsi moc dobrý řečník, technicky vzato to nebyla tvoje vina :D)
  ALE
  1) nesmí to být delší než asi 3 minuty(jako že bys dýl než 3 minuty kecal jenom ty, diskutovat je v pořádku)
  2) Musí to alespoň úzce souviset s tím na co se zeptala
  3) Nemusí to být přímo vtipné, ale měl by ses snažit a HLAVNĚ sám se smát svým vtipům, ale nepřehnat to(působí to sebevědomě, což je plus)

  Věř mi pokud se na něco zeptá je to mnohem lepší začít mluvit, ale problém zůstává v tom, že se musí zeptat(například pokud nosíš něco zajímavého a výrazného, tak si k tomu předem připrav příběh)
  OMG na tohle bych musel napsat celej článek, protože už možná víš jak mluvit, ale strachu ses nezbavil, ale doufám, že jsem alespoň částečně pomohl

 3. Radim napsal:

  Díky vám všem za dobré komentáře 🙂
  to phil: To že si nehezký a nepřitažlivý si myslíš jenom ty. Vždycky se najde holka, pro kterou budeš hezký, přitažlivý a budeš její typ 🙂
  to M. : Taky díky za rady, ale pořád jaksi nevím, jak se zbavit toho úvodního strachu – nevím jak se mám rozhoupat.Jak se zbavit té předtuchy že to opadne špatně,… Jak si mám dodat odvahu,…?

 4. Landaarte napsal:

  Co ti na to máme tady říct?Že si srab s tím ti nikdo nepomůže,s holkou se můžeš začít bavit prostým “Ahoj“ … co je na tom těžkého?

 5. denis napsal:

  přesně jak to myslí landaarte proste treba ahoj jak je co život pokud řekne docela dobrý a v tý chvíli poznáš podle jejího tonu hlasu jestli chce pokračovat v konverzaci asi tak ale nesmíš být takový že kní příjdeš a řekneš jak to de takovim smutnym hlasem ti pádem pozná že nejsi veselej člověk musíš v sobě mít trochu radosti 😀 aspon umě to tak funguje

 6. Radim napsal:

  To Landaart – Já nejsem srab, akorát jsem ještě nikdy neměl holku, takže nevím jak na to, abych se nestranil, apod…
  To denis – S tím abych byl více optimištější máš asi pravdu, určitě to na ni udělá větší dojem než normálně 🙂 (Díky)

 7. Rain napsal:

  Na tento web jsem se koukla jen ze zvědavost (jsem totiž holka :D).

  Znám to, strach je někdy těžké překonat. Ale nemysli, co by se mohlo stát. Prostě jdi a oslov ji. A kdyby se to nepovedlo.. Chybami se člověk učí. Nikdo tě nezakousne když něco popleteš. Příště to pak zkusíš znova a budeš vědět na co si dát pozor a čemu se vyvarovat. Nejsi první ani poslední kdo si tím prošel:).
  Hlavně mysli pozitivně, nemysli stylem: „Co když to popletu? Co když to všechno zkazím?“ To se pak klidně může stát, že to vážně zkasíš.

  Doufám, že jsem ti alespoň trochu pomohla:). Kdybys měl nějakou otázku nebo něco, napiš mi na e-mail: lucik-vitovka@seznam.cz.
  Lucka

 8. Honza995 napsal:

  Zdar, já osobně jsen žádnou holku ještě nebalil, ale vím přesně na co bych si měl dávat pozor protože jse tak trochu zajímám o psichologii, ale nevím jak bych měl začít konverzaci třeba s uplně neznámým člověkem a nedovedu si představit že k němu příjdu a řeknu ,,Ahoj´´ kdyby mi někdo poradil byl bych rád.

  A v tomhle případě si každý musí předem vybudovat mentální barieru před tím že se může stát že vás odmítne nebo tak něco, ale pozor nesmíte si říkat ,,nejspíš mě teď odmítne´´ protože věřte mi vaše tělo se bude chovat tak aby vás odmítla davejte na to velký pozor, radši si říkejte ,,Jo věřím že mi to teď nebo později výjde´´.

 9. Radim napsal:

  Moc děkuji za rady
  S tím pozitvním myšlením máte rozhodně pravdu – myslet na co chci, né na to, co nechci. OK. ale jak mám vyřešit to, že jsem nekomunikativní typ? Napadlo mě třeba – každý den si stoupnout před zrcadlo, a vykládat sám sobě, jaký jsem měl den, co jsem měl na jídlo, atd… 🙂 Teprve to zkouším a doufám, že mi to pomůže 🙂
  PS: to Honza995 – skus to taky – s toho komentu vyplívá, že asi taky moc rád nekomunikuješ… 🙂

 10. m. tasis napsal:

  Zdravíčko všem nešťastníkům,
  tyto problémy jsem taky řešil jako každý a nenacházel odpovědi…až jednou sem narazil na stránky a pozdeji na knihy zabívající se psichologií povětšinu balení holek a mnoho dalších věcí…člověk se až nestačí divit jaké věci se tam nejenom dočte ale i posléze pozoruje,… se mu chce až smát jak to všechno funguje . TAKŽE JEDNOZNAČNĚ PSICHOLOGIE

  PS. A´t neusnete na vavřínech-Nestačí jen vědomosti nabývat ale i v realném životě prodávat 😀

 11. Radim 2 napsal:

  Radime,překvapivě se jmenuju taky Radim , je mi 16 let a tvůj článek doslova vystihuje mojí situaci a to doslova.To znamená že jsme na tom stejně,ozvy se mi na ICQ 380251168 ,určitě si máme o čem povídat,navzájem si pomoct….

 12. Mr.Proper napsal:

  Jak už tady někdo psal,prostě se s tim neser a běž do toho.A jestli na to nemáš odvahu tak do sebe hoď pár panáků.

 13. Jake napsal:

  hele jestli je ti 15 tak v tom nevidim problém 😀 máš to v GENECH! 😀 jako každej kluk na planetě (až na určité vyjímky 🙂 )! 😀 prostě začni a ono se to dodělá samo ani nevíš jak! 😀 timhle způsobem boduju já 😀 teda čas od času uspořádám nějakou párty nebo tak kde máš pak mnohem větší šanci 🙂 GOOD LUCK! 😀 Jake 🙂

 14. Musíš to pstě skusit!:DHele ja se taky bojím ale navaž třeba kontakt nejdřív přes třeba skype,ICQ,twitter,facebook,MySPace (Pokud máš aspon jedno,pokud ne založ si hodí se) jak se za par dní seznámíte po FB nebo po pár hodinách když seš kanec:D 😀 A ve škole už si o tobě nemyslí že se ani neznáte ve škole s ní navazuj normálně ppírky třeba přes hodinu apod. bav se sní o prostých věcech např.:vysvědčení,co v škole jak se máš,ale hlavně ber to s humorem a musíš bejt aspon trosku vtipnej :-)!Když už budeš jí mít pod palcem hezky 😀 tak jí pozvi k vám domů nebo prostě jednoduše děte ven rada:ne hned někam na pizzu apod. !Pokud ti řekne že musí domů,na trenink nebo uz de s nekým jiným nevzdávej to a skoušej to…Pokud se odvážíš tak po těch pár dnech bych už skusil to chození (ovšem jak se seznámíte).Snad ti tahle rada pomůže =) -Martas-

 15. Jake napsal:

  –to ´Martas: hele jako ve vetsine souhlasim ae nwm nwm s tim ,,zkoušej to pořád“ tky by jí to mohlo začít lest na nervy 🙂 ae kdyz myslíš tak zkoušej 🙂

 16. Radim napsal:

  Ahojte. Děkuji moc za dobré komentáře.
  to m. tasis:
  S tím, abych ty vědomosti prodával i v reálném životě máš rozhodně pravdu. Často na to zapomínám… Je třeba si hodně věřit, myslet pozitivně po všech směrech(rozepisovat to nebudu, jelikož je to hodně VELKÉ téma – však víš)
  to Jake:
  S těma párty máš pravdu, ale rodiče mě nikam nepustí :-/
  to Martas:
  S těma socuiálníma sítěma, icq, atd… souhlasím. Na zbavení se ‚strachu z mluvení‘ je to rozhodně dobré(hlavně ICQ)
  Mám ale další menší problém, protože již chodím na střední, kam chodí jenom pár holek… Do mojí třídy jen jedna, a to ještě k tomu chodila se mnou na základku 🙂 Takže nevím, kde mám ty zkušenosti hledat + jich nabývat. S lidma ze základky se moc nestýkám – ve třídě jsem byl neoblíbený(si ze mě furt dělali srandu, uráželi mě, apod… :-/ (z psychologického hlediska problém vidím v tom(bohužel jsem si to pozdě uvědomil, ale přece :), že jsem jim NIKDY neřekl: „dejte mi už konečně pokoj“, „jděte někam“, apod…) Každopádně věci se hnuly do předu, já se usilovně snažím, takže nějaká situace + holka se mi do života rozodně připlete 🙂
  Ještě k tomu o prázdninách jedu na tábor – takže paráda. Všechny své vědomosti budu moct začít naplno praktikovat 🙂

 17. BrunoLižpič napsal:

  Radime, jestli tě nepustí rodiče na nějakou tu pařbu, tak asi jim uteč z domu, ono se to nějak později vyřeší 🙂 teda pokud nemáš nějaké rodiče, kteří vůbec nechodili na pařby ve svém mládí.
  No prostě jim uteč z domu, najdi první holku, která by stebou něco chtěla mít a mrdej ji 😀

 18. Jake napsal:

  no musis to nejak okecat :DD treba jako ze konci skolni rok a ze se chcete pred prazkama pobavit a ze to poradas proste ze tam nesmis chybet ze nejsi uz zadny mali detatko 🙂 takhle se to dělá!!

 19. Sparr napsal:

  Potřebuju poradit, líbí se mi jedna holka (kámoška). Jenže problém je v tom, že já jsem ještě nikdy s holkou nechodil :/ Jak mám začít?

 20. mdfk napsal:

  kluci, dejte mi na sebe někdo facebook please… potřebuju někoho staršího a zkušenějšího… mam to brutálně složitý a nevím si vůbec rady :/ … moc prosím 🙂

 21. Skynet napsal:

  Čawte lidi.Prosím potřebuju pomoc.Výhlídnul jsem si jednu holku na FB a úplně jsem se do ní zbláznil jen co jsem ji viděl.Začal jsem s ní kecat – Jak je? atd…Potom jsem ji napsal že jedna z nejhezčích holek co jsem kdy viděl (no asi je ta nejhezčí :D) a ona ať ji pošlu fotku.No tak jsem poslal fotku a že nejsem tak úplně její typ ale že záleží na ni, že jsem docela pěknej.Známe se tak 3 dny a já teď nevim co dál.Co ji mám napsat nebo jak ji mám říct že jsem do ní zabouchlej? Bydlíme ve stejnym městě, takže docela výhoda…Prosím odepište 🙁

 22. terka :) napsal:

  Jsem holka 😀
  Jestli mohu radit za sebe, ničeho se neboj, a jestli ti to pomůže (mě to pomáhá:), řekni si:“Když nic nezkusíš, nic nezískáš.“ I kdyby se něco pokazilo, alespoň budeš pro příště vědět, co je vhodné a co ne. Hlavně se neboj, holka je ráda, když si může pokecat s někým milým a usměvavým…nedávno jsem potkala, no myslela jsem že z toho něco bude 🙂 ,protože jsme si skvěle rozuměli. Řeknu ti jak jsme se seznámili, abys věděl, jak začít tu konverzaci: Seděla jsem na lavičce s knížkou v ruce v docela zapadlém koutu města (malej parčík)…potom se objevil ON 🙂 koukal po mě, různě obcházel park, na chvíli zmizel a pak se zase objevil…samozřejmě mě to znepokojilo 🙂 Potom se odhodlal, přišel za mnou a konverzaci započal prostým: Co čteš? No a pak jsme kecali asi hodinu a půl (samozřejmě se vyskytly i trapné chvilky ticha 😀 (ale říká se, že to k seznamování prostě patří 🙂 nakonec se ale vždycky jeden nebo druhý chytne a něco řekne a hned se na to zapomene) a nakonec jsme si vyměnili čísla… Doufám, že jsem ti alespoň trochu pomohla 🙂 Hlavně mysli pozitivně a nesoustřeď se přespříliš, buď sám sebou 🙂

 23. Radim napsal:

  Ahojte lidi 🙂
  terko – moc ti děkuju za rady 🙂 Máš určitě pravdu 🙂 Rozhodně, když to zkusím, a něco nevyjde a krachne, budu mít zkušenost, a příště si na to dám pozor 🙂 Být sám sebou –> 😀 Ono se to možná lehko řekne, ale pro začátečníky – amatéry(jako jsem např já) je to trošku těžký už je mi 16let, a ještě jsem žádnou holku neměl, takže při holčičí společnosti mě přepadnou ty ony destruktivní ničivé pocity(všichni jistě víte jaké). Ale lidi, za tu dobu, co jsem sem vložil svůj první příspěvek – prosbu o rady, jsem se naučil jednu věc – „Vždycky, když nadejde příležitost, o které budu vědět, že když ji nevyužiju, tak toho v budoucnu budu litovat, v každém případě tu příležitost využít !!! Nedělejte stejné chyby jako já 🙂
  Kéž by byly holky jako jsi ty 🙂 Co chodí do parků si číst knihy(hned bych té příležitosti využil) … 🙂 V téhle době je to totiž dost málo pravděpodobné … Holky většinou chodí ven jenom v hloučcích jiných holek… řekni mi prosím tě, co mám udělat, když uvidím 2 holky, a jedna se mi hoodně zalíbí… co mám udělat abych nevypadal jako pitomec a trapák? 🙂

 24. Ellie napsal:

  Ty si snad myslíš, že holky nejsou vůbec nervózní nebo co. Já jsem noc před schůzkou vůbec nemohla spát, ráno mi bylo tak špatně, že jsem vůbec nejedla a měla jsem skoro chuť to zrušit. Ale to už bylo dávno. Naučila jsem se ovládat a uvědomila jsem si, že kluci jsou taky nervní. Tak to vezmi jako já, vždyť my se taky bojíme 🙂
  Ellie

 25. Radim napsal:

  Přesně to jsem si myslel 😀
  Ale tak, když jsi mi to tady tak dobře objasnila tak díky :)) 😀
  S touto myšlenkou se hned bude seznamovat o něco líp 😀

 26. Baruš napsal:

  Jako holka říkám, bud´ naprosto v pohodě 🙂 jak psala Ellie, tak sme také nervózní a máme…teda já 😀 😀 stejnou depresy z odmítnutí nebo z chvíle ticha, ale jestli je ta holka v pohodě a bude taky trochu nervózní, tak to určitě zvládneš 🙂 a zvládneš to, i kdyby nervózní nebyla 🙂 věř mi, je mi 15 a taky mám někdy takový pocity 🙂 tak hodně zdaru 🙂

 27. Radim napsal:

  Díky všem… přišel jsem na jednu věc. 🙂 Není problém se s holkou bavit, navázat s ní vztah… Je problém vůbec nějakou najít :-/ Najít nějakou, která bude odpovídat mým představám, a já jejím. :-/ Holky, poraďte prosím ještě, kde vás(spíše takové ty normální, nee rozmazlené, a namyšlené) hledat? 🙂

 28. Baruš napsal:

  for Radim: Přes kamarády 🙂 zajdi s nima a jejich partou ven, taky sem to tak udělala a včera sem začla s jedním chodit 🙂 ona se nějaká určitě chytne, ale musíš lovit a nevěsit hlavu dolů. Nebo třeba v autobuse 🙂 hodně zdaru 🙂

 29. Majk napsal:

  Myslím Radime, že nejseš sám kterému to dělá problémy. Za střízliva si taky moc netroufám, ale nevím proč po 4 pivech dostanu určité charisma (nevím jak to ten chlast dělá) a můžu si s holkou povídat i dlouhé hodiny, takže já ti radím, dej si panáka nebo nějaký to pivko, hlavně ať to z tebe pak netáhne a nesmíš se “vožrat“, pak to pude určitě líp… Čau

 30. terka :) napsal:

  Musím souhlasit s Ellie, taky jsme nervózní, kdo by nebyl 🙂 A kde holku hledat? Všude možně, rozhlídni se kolem sebe a měj otevřené oči.. ono taky když člověk někdy moc tlačí na pilu, tak to taky není moc dobře..když budeš chodit mezi lidi, určitě se najde nějaká, s kterou si budeš rozumět 🙂 a nevěš hlavu, v 16 nemusíš mít nutně holku.. jo, jak jsi psal, co máš dělat, když vidíš dvě holky a jedna se ti hodně líbí, co máš dělat…byla jsem onehdy v tramvaji s kamarádkou a kluk za mnou normálně přišel (bez ohledu na to jestli jsem byla sama nebo ne)… pokud je kamarádka aspoň trochu chápavá a přející, tak se po chvilce vzdálí a je to…holky ti hlavu neukousnou 🙂

 31. Radim napsal:

  Děkuji Vám všem za dobré komentáře, myslím, že už vím jak na to, a zanedlouho budu mít krásný, šťastný vztah 🙂 Všem tedy děkuji předem za rady, mějte se fajn 🙂

 32. panove je videt ze o nas nic nevite ……na nas musite pomalu,nas zajima prvni dojem jakej mate uces jaky mate iq nejlepsi je prumer ….a panove nejdriv si nas zacnete pomalu stahovat ke dnu ale opravdu pomalu nebojte se nas oslovit nebo taky nam dat pusu to na nasvdycky zabere .hlavne musite byt jini nez kolegove ….nebojte se na nas promluvi hlavne moc nesportujte pak sůi myslime ze jse tepli nenoste uzky ryfle a kosile panove nemate jeste neco v cem vam muzu pomoc pa pa panove

 33. jseminkognito napsal:

  jo tak na holky se musi pomalu to vim i ja a ze je mi 12 hnad 13 ale nejhorsi je dys si neveris musis si verit a hlavne to neposrat hodne stesti 😀

 34. marki napsal:

  ono kluci…bohatě stačí se ji zeptat na rodinu a tak a ona bude mlvit a mluvit a mluvit(min.já vždy mluvím jak střeštěná ale mezi ámoškama nikoli…)

 35. Ahoj, mě je 15 a kluka nemám :(, sama nevím proč – sportuju, ráda chodím někam ven, mám moc ráda zvířata myslím, že ani zvhledově na tom nejsem nejhůř :). Přesto žádného kluka nemám… Doufám, že se s někým seznámím tyhle prázdniny ( tábory, con… :)) Chci jenom říct, že v tom nejsi sám, mě to, co jsi napsal ukázalo, že jsou i kluci, kteří to cítí stejně jako já a jsem zato moc ráda. Hodně štěstí při hledání nějaký holky :))

 36. vasek napsal:

  lidi potre buju pomoc vim jak balit holky to zvlasdnu a to nejsem buh vi jak peknej ale chodim s 1 holkou a vime osobe vsechno a us nevim ocem se sni mam bavit us tyden chodime ven a je trapny ticho poradte pls piste na email seva333@centrum.cz pls

 37. Radim napsal:

  Klárko – Rozhodně nejsi sama 🙂 Teda rozhodně nejsme sami 🙂 určitě 50% teenagerů řeší stejný problém co my 🙂 Ale já za celou tu dobu přišel na to, že je třeba zkoušet, je třeba do toho jít, aby se výsledky začaly projevovat 🙂 To chci napsat všem. Je třeba něco podniknout, aby se věci začaly hýbat:
  Pro kluky: 1. Zvýšit si sebevědomí
  –> například tak, že každé ráno vstanete, mrknete se na sebe do zrcadla, usmějete se, vzpřímíte záda a řeknete si – jsem to ale pěkný kluk 🙂 Holky se mi přeci musí jen hrnout .) Tato formulka vám dosti pomůže – viz (zkoukněte film The secret)
  2. Usmívat se + navazovat oční kontakty
  –> to proto, aby holka věděla, že o ní máte zájem.
  Jestliže si chcete zvýšit sebevědomí, udělejte to tak, že se začnete usmívat na holky kolem, když budou procházet po ulici, a budete se jim dívat do očí 🙂 Je to fakt skvělý pocit, když se na ně civíte, a ony uhnou pohledem 😀 Ale ještě příjemnější je, když se na vás taky podívá a usměje se 🙂 🙂
  3. Ničeho se nebát, a jít do toho po hlavě
  4. Učit se ze svých chyb
  Ale u tohoto pozor! Každá holka je jiná, takže se tyto faktory mohou obměňovat – každé holce se líbí něco jiného, něco preferuje atd …

  Pro holky:
  Když se vám bude líbit nějaký kluk, nebojte se mu to ksakru dát najevo! 🙂 avazujte s ním oční kontakt, usmívejte se na něj 🙂 názor, že by lovit měli jen kluci … to ještě jakš takš skousnu, ale jak máme lovit, když vy nám to neumožníte? Jinými slovy – když my se na vás koukáme a usmíváme, a vy se snažíte za každou cenu si nás nevšímat, jak se potom mají dva lidi dát dohromady?
  No, napsal bych tu toho víc 🙂 Toto bylo napsáno v rychlosti, takže se tam můžou vyskytovat nějaké chyby, s čímž počítám, a klidně mi pište, když si budete myslet, že je něco jinak, než jsem napsal 🙂
  Hodně zdaru při lovení 🙂
  S pozdravem, Radim 🙂

 38. Jacob_325 napsal:

  hele ted jdu ven tky s holkou která se mi líbí a sem nervózní a rozklepanej jako pra.. 😀 ale říkám si že žiju jenom jednou a že cokoliv pose.. tak z toho se poučím a napravím to přiště :))

 39. Veruška napsal:

  Ahoj… Teď budu mluvit za holky za nás všechny 🙂
  Jak se začít bavit s holkou? Nejdříve (pár dnů) ji jenom zdrav a potom se zeptej na různé věci a přihoď k tomu věty, např.: Nešla by jsi se mnou do kina? Máš krásný účes!
  Kdyby nesla nějakou těžkou tašku zeptej se nechceš s tím pomoct? A chovem se k ní jako k jemné a citlivé bytosti.
  A nemachruj, my holky to nemáme rádi 😉 a vůbec se neboj když s nějakou holkou mluvíš, prostě se chovej přirozeně.
  A to je asi tak vše co bych ti řekla jo a nejdůležitější věc: nikdy holce nelži!
  Ráda ti ještě napíšu, zatím ahoj:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

 40. nezajimava_osoba napsal:

  Ahoj,
  potřeboval bych pomoc.
  Asi před 2 týdny se mi strašně začala líbit jedna spolužačka. Občas si ve škole spolu povídáme, celkem často si navzájem koukáme do očí, občas i ona osloví mě a začíná mi připadat, že už jsem pro ní něco víc než ostatní spolužáci. Nikdy jsem ještě holku neměl, jsem v tomhle ohledu dost nezkušený, nejsem ani nijak hezkej. Prostě se bojím, že si mě přestane všímat, atd… Tak nevím, jestli mám ještě čekat, častěji si s ní povídat nebo už s ní někam jít nebo jak? Poraďte mi prosím. Díky