Jak se líbat

Další článek od vás! Denis se nebál ošemetného tématu a podíval se na všechny ty pusy líbačky, co a jak. Jestli si zrovna v tomhle nejste moc jisti, určitě nepřehlédněte tenhle článek.

Denis se nebál rozbourat pár přežitých mýtů o líbání a našil to sem pěkně zostra. Všechno, co jste si doteď mysleli že víte o pusách staví na nový základ a jeho náhled na tenhle problém si opravdu zaslouží přečtení a možná i širší diskuze.

Jakou holku hledáš?

Staří zkušení líbači můžou při čtení zavzpomínat na staré časy, kdy začínali, a mladí nadějní baliči pro změnu se v něm pro změnu můžou inspirovat a dozvědět se co a jak.

Tákže vám povím jak na líbaní.

Natočime mírně hlavu, zavřem oči (nebo necháme otevřené), mírně otevřeme usta…..

Běžte stím do háje 😀

Líbat umí každy, i ten co to neumí tak umí. (teď nemyslím malý haranty kteři třeba při tom koušou, nebo slintaj)
Žádny návod, taktiky atd… na to není

Předpokládam aspoň že víte trošku jak na to. (co dělat s rty)

Mám tu pro vás dva tipy:

1:Říct holce/klukovy že ses ještě nelíbal

Opravdu by mezi váma měla panovat důvěra a úcta. Prostě se ji/jemu o tom svěř a hledejte řešení společně. Měly byste si říct že se to stáva a že vás to třeba ten jeden zvás naučí. Po čase k tomu přijdete.
Jestli se tím bude chlubit na face, kámarádum/kamoškám atd. žýe neumíte líbat tak to hold není ta pravá ne?

2: Zkusit to

Třeba si ve věku okolo 10,11,12 či miň nebo víc kdy to pro tebe bude poprvý.
Hold běž do toho po hlavě. Nwm jak vy ale mojé poprvé (líbaní ne sex)jsem si představoval jak bude sladké, hebké, romantické atd.
ale bylo to normálni. NEcitíl jsem nic kromně vzrušení a jahodového lesku na rty. Bude ti to připadat divné ale po čase na to příjdeš. (já na to přišel v den kdy jsem psal tento článek)

Hlavní přísadou je nebát se, nestydět se. A kdyby holka odmítala (píšu holka protože se mi nezdá aby kluk odmítal polibek (ale pár vyjimek je)) tak ji do toho nenuť a dej ji trochu času.

Jo, a taky si vyčistěte zuby, a před tím si třeba dejte Orbitky mentolové ju zlatíčka?? :DDD

tak sjem vám tu napsal jeden článek který by vám možná mohl pomoct.

(Moje poprvý (zdůrazňuji líbaní) bylo tak že jsme se procházeli po parku, pod jabloni jsem ji objal a po chvilce jsem se jí díval do očí. vzal kolem pasu, naklonil hlavu zavřel oči a bylo to. Usmáli jsme se na sebe a pokračovali v činnosti no a dal…. někdy příště ;))

Denis

Jak se líbat

21 komentářů: „Jak se líbat

 1. Kryštof napsal:

  Znám ten pocit že se ti buď něco povede (nebo posere) a ty to musíš někam napsat. Přeji ti to a doufám že se mi to taky povede 😀

 2. Jakub napsal:

  Skvěle popsáno.:D) nejvíc se mi líbilo ju zlatíčka? to bylo fakt super jinak skvělý.Já jsem se ještě nikdy nelíbal a je mi 14 ach jo :D) sand najdu tu pravou no :D))))

 3. kajman napsal:

  jakube..nemuzes si stezovat! sou na tom lidi hur nez ty..napr ja xD vzivote sem nemel holku avsak libal sem se uz hodnekrat… boohuzel pri flasce mno…nwm jestli to povazujes za vyhru nebo za prohru

 4. jarda herman napsal:

  buďte v klidu já sem měl 7 holek a z žádnou sem se nelíbal a je mi 11 let

 5. Baruš napsal:

  kluci budte v klidu 😀 my holky sme na tom s nervama uplne stejne 😀 taky sem se jeste nelibala, ale myslim ze je dobre rict to te holce a treba zjistite ze ta holka se taky nelibala a pak je to v klidu 🙂 hodne stesti a drzim palecky….nezapomente mi je drzet taky 😛

 6. Stifmister napsal:

  Když sem se líbal poprvé tak mi to přišlo jakoby to bylo něco co umím celý život a tréma? To mně vůbec nenapadlo 😀 takže vám jen co jste se nikdy nelíbali chci říc že není čeho se bát, když to nějak skazíte tak nwm třeba že to holce nebude líbit to nwm stim zatim nemám skušenost a netušim co by se mohlo stát ale nad tim vy nepřemýšlejte a prostě to skuste ( s tou pravou samozřejmě) :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 7. Stifmister napsal:

  stou tremou samouzřejmě že teda byla sem se špatně vyjádřil ale ještě před tím pak najednou byla pryč.

 8. Gerg napsal:

  já se taky este nelíbala je mi 14 ale myslím si že do 15 tomu líbání prostě něco chybí . jarda herman tys měl 7 holek jo?? v jedenácti kdybys byl holka tak bych si myslel že si coura (nic proti) a nebo že máš vztahy na fb . :))

 9. jarda herman-> OMFG:D
  všichni ostatní-> Jakékoliv otázky ohledně líbání zodpovím po předložení rodného listu, předpokládám, že žádat občanku by tu bylo zbytečné:D
  Ok, teď vážně -seriously: Jde o instinkt, pokud jste alespoň trošku temperamentní, budete brzo přeborníci:) Líbání nemá pravidla. Proto je to zábava. Nejde o to, že pusu dáš sem, ruku omotáš tady:D to je blbost. Hmat, chuť, čich, sluch, zrak:) Je to hra. Nerozhoduje barva kůže (vyzkoušeno), nerozhoduje pohlaví (vyzkoušeno) a dokonce nemusíte být jen dva:P Buďte trochu kreativní, zlatíčka:)

 10. to Gerg-> 5, 65 sexuálních partnerů:D před dovršením 24 let, je průměr ženy ve Velké británii. Každá 10. žena měla do 24 let sexuálních partnerů 10, myslím, že 7 holek v 11 letech, se kterými se ani nelíbal není nijaký extra hřích. Navíc kecal:D a nebo nezná definici chození:)

 11. Alča a Barča napsal:

  My sme se ještě nelíbaly a máme stejný nervy jako vy 😀 😀 takže buďte v klidu, protože je to oboustraný.

 12. I já sem se ještě nelíbal 🙁 i přesto že mám holku 🙂 len bych chtěl vědět jak jí mám říc že sem se ještě nelíbal… dík

 13. Maverik napsal:

  Já snad něco začínám ale nejsu si jistej protože sice mně píše že mě má moc ráda a stýská se jí… ale ona se takhle chová ke všem kamarádům..

 14. Denis napsal:

  heh, prohližel jsem si email historii a našel jsem si tu ten článek co jsem psal.. rok uběhl a já nabral další skušenosti a souhlasím stím co je v jednom příspěvku: „bál jsem se ale pak mi to připadalo jako celej život“…. mám velký zkušenosti… asi je to tím že jsem zrovna chytl nymfu která chce krom líbaní i něco jinýho ale to odbočuji… prostě jdetě do toho a řestaňte se klepat. ještě jednou říkam že doufám že vám tenhle článek k něčemu byl.. Denis

 15. googl napsal:

  hosi nevim jak poradit, ja mel stesti ze mi ho polopila krasna slecna strcila necekane do huby tak jsem se snazil neslintat nekousat a trochu s nim kvrdlat a po 2min mi rekla ze libam skvele.. takze spokojenost.. kdyz fakt nevite jak na to tak vemte partu hodte se do nalady vemte sebou cucaci bonbony a predavejte si to s holkama s pusy do pusy a tak dostanete odvahu..