Jak se přestat stydět

Všichni to jistě znáte. Už jste si vybrali holku, ale co teď. Jak ji mám oslovit. Proto bych pro vás napsal pár rad jak se zbavit strachu, nebo alespoň dostat vás k tomu aby jste svoji vyvolenou dokázali oslovit.

Jakou holku hledáš?

 1. První zaručená situace je komunikovat s ní přes internet, chat. Méně se budeš stydět a potom, když ji uvidíš se s ní dáš do řeči aniž by jsis uvědomil, že už to je naživo.
 2. Pomáhá také předem připravený plán. Buď to dokážete udělat tak aby vás dotyčná oslovila první, nebo třeba do ní nechtěně vrazíte, omluvíte se a konverzace je na světě.
 3. Třetí situace, že jdete sám venku a najednou proti vám jde. (sama) Každej kluk se začne jen blbě usmívat, nebo se odvrátí. Ale správnej kluk ji může pozdravit a hodit s ní řeč.

TeĎ vám napíšu základní fráze prvního oslovení:

 • Ahoj, neviděli jsme se ?
 • Ty chodíš do stejné školy jako já viď ?
 • Nevíš prosím tě kolik je hodin ?

Pro ty profesionálnější, co se míň stydí:

 • Ahoj, dneska ti to sluší – nezajdem někam ?
 • Nemáš chuť zajít si do kavárny nebo na zmrzku?
 • Hele v kině dávají super film a já mám dva lístky, nechceš jít se mnou ?

Každý člověk se kdysi styděl, ale to je blbost. Holka vás nikdy nebude brát za debila pokud to na ní vybalíte na férovku. To spíš holky nemají rádi, když chodíte kolem horké kaše.

Přeji mnoho úspěchů, nejsou to profesionální rady, ale já a mí kámoši jsme díky tomu sbalili svoji holku.

(Jedna rada závěrem, až budete s holkou na rande, nikdy je nezvěte k sobě domů. Spíš ji pozvěte do restaurace. kina….)

:_/:/_/_/_/_/_/“_

Nestydlík

Jak se přestat stydět

13 komentářů: „Jak se přestat stydět

 1. Porost napsal:

  Gratuluji webmasterovi, jakou krásnou stránku naprogramoval v tak mladým věku…

 2. Baruš napsal:

  Hej kluci 🙂 fakt to fukguje a ma pravdu s tim ze je lpsi to rict hned 🙂 takze hodne sesti 🙂

 3. Scoott napsal:

  tak diki za ty fraze,k bodu 3. mam malou poznamku,kdyz ji vidis,radsi se usmivat,protoze jaka holka bude chtit chodit s klukem ktery ani se ji neusmeje,a coz vic!

 4. Scawe napsal:

  Nevím, co tu sakra řešíte? Vidíte holku někde na ulici? Líbí se vám? Běžte a prostě jí někam pozvěte, zeptejte se na icq, skype, tel. number nebo aspoň email. Když už třeba má kluka, nebo se jí očividně hnusíte a odmítne vás, tak co? Většina holek co někde oslovíte už má kluka proto nechovejte se jako malí (bééé, bůů, nechce mě holka co se mi líbí, bééé) Prostě vás jedna holka nechce, skuste další! Vždycky je hezčí holka než ta, se kterou mluvíte, a každou chvíli jste zamilovaní do někoho jinýho. (mluvím o mladých létech)

  Například já, brouzdám po netu a narazím na http://www.lide.cz/Tc.MiShKa – Líbí se mi? Jo. (vyjímečně!;)) Teď jen doufám, že příde online. Pak se jí prostě zeptám, kde bych jí třeba mohl „potkat“(kam chodí do školy atd.) a tam jí někam pozvu. Když mě odmítne, tak mě odmítne. A ikdyž je sexy (podle mě, každému se líbí jiný typ) tak si prostě vyhlídnu jinou 😉

  No, hodně štěstí, ale opravdu stačí si věřit!

 5. Pozvat ji do kina je ta nejhorší věc co se dá udělat, nedozvíš se o ní nic, jen čumíte do pitomého plátna a pokračování nikde.

 6. Bambus napsal:

  Kdyz to holce reknete jednou, uz se nebudete nikdy bat. Dit to neni tak hrozny. Horsi
  je treba se priznat ze vas vykopli ze skoly treba.

 7. Peta napsal:

  Me zase pred trema rokama rekla ve skole zadama holka a rekla me na ferovku ze me chce mit doma:-)