Jak se víc seznamovat

Krátce se představím.Jsem 18ti letý kluk.Musím,ale říct,že s holkama namám vůbec zkušenost a na tu první stále čekám.Myslím si,že jsem docela v pohodě i když ne tak hezkej(aspoň já si to myslím).

Jakou holku hledáš?

Jsem takovej typ kluka,kterej moc nikam ven nechodí(myslim pařit a tak).Nekouřim a ani nepiju.Mezi mé zájmi patří cestování,docela dost mě baví fotografování,už od děctví se zajímám o železniční dopravu.No takže spíš introvert 🙂 Teď k problému.Rád bych si nějakou holku našel,asi jako věšina kluků v tomhle věku :).Boužel však nějak nevim jak na to.Zkouším pořád seznamky,facebook a podobně,jenže nevim jestli je to zrovna správná volba.Samozřejmě když chodím každý den do školy či ze školy tak potkávám mnoho hezkých hole,jenže nevím jestli je dobré je jentak oslovit,bojím se,že se mi třeba vysmějou nebo se něco pokazí.Docela mě už nebaví ten stereotyp jako,že přes týden ráno do školy,pak ze školy a večer bejt doma a učit se(Učit se samozřejmě musim to bych nikdy nevynechal :D) a koukat na TV nebo bejt na PC.O víkendu občas někam jezdím buď s rodičema nebo i s kámošem(Ojediněle :).Nějak ani nevim jestli se některým holkám vlastně líbim a dokázal bych s nima komunikovat.Tak tedy prosim o radu,jaký by měl být asi ten první krok abych se více seznamoval s holkama?Možná už tu bylo takových dotazů několik,ale přesto se zkoušim zeptat 😀 .Předem děkuji za odpovědi,jo a omluvte gramatiku.Jinak se mějte všici fajn 😀 .

Jak se víc seznamovat

8 komentářů: „Jak se víc seznamovat

 1. Reed & Blondie napsal:

  Čauki, myslíme, že by jsi měl více chodit mezi lidi…vem pár kámošů a běžte se někam bavit…KLUBY jsou v našem věku (je nám taky 18) nejlepší na seznámení, nedojde tam nikdy k trapným chvilkám, je tam šero a pořád hraje hudba a celkově jsou holky povolnější k seznamování i něčemu více (samy víme své, že po pár drincích děláme věci, které by jsme za normálních okolností nedělaly, ale nejsme žádné blbé pipiny :D) Všechny holky mají rády pozornost kluků ale zase se to nesmí přehánět. My samy jsem začali pařit asi před půl rokem a změnily jsme se od základu a lidi nás začali víc brát 🙂 tak přejem hodně štěstí a možná se potkáme na nějaké akci 😀

 2. Disciple napsal:

  Začít žít noční život a nebát se komunikace, hlavně vždycky dobrou náladu a být ve správný partě (nejlépe smíšené)… pak to jde samo. Alkohol patří ke společenskému rituálu, promiň, ale je to tak… něco jako když člověk podává při seznamování ruku, tak se také pije. Pokud zažiješ odmítnutí… Ser na ni, běhá ženskejch všude spousta,n ideální neexistuje. Každou nemusí zaujmout to samé. Pokud chceš navázat kontakt, nejlepší je oční a úsměv, hodně napoví (opravdu hodně)… rozhodně lepší než sahat jí na zadek (pokud není coura) nebo vískat jí vlasy… tyhle techniky opravdu nefungují, možná tak n a laciný coury… a ty přece couru nechceš, ne? Jo, líbí nebo nelíbí neřeš, to je blbost, když umíš mluvit a dělat správná gesta, dostandeš každou druhou. Hlavně taky vypadat k světu (mno tak na metalovým koncertě nevim).

 3. Dude napsal:

  „Alkohol patří ke společenskému rituálu, promiň, ale je to tak“ – Fuck you. To snad neni pravda.

  Uvedomujete si, ze tady vlastne vykrikujete do sveta, ze potrebujete mit rozmazane vnimani, abyste… mne uz to ani nebavi vysvetlovat, az tak moc je tahle kravina rozlezla.

  Oukej, a nyni prichazi rada od cloveka, ktery neni plebejec:

  V tvym veku jsem na tom byl podobne. Odpoved je jednoducha – nahoda a cas. Muze se stat, ze na ulici proste potkas divku, za kterou se otocis a ktera te bude silne pritahovat. V podobnou chvili je potreba to proste risknout, i kdyz je pravdepodobne zadana apod. Nic horsiho nez odmitnuti se ti nestane.

  Vezmi to tak, ze lidstvo uz nejaky ten patek zije a lidi se zvladli seznamovat i bez internetovych portalu.

 4. Dandiouse- dalsi anonym napsal:

  Jeziš kriste!!! Ty jsi asi moje dvojče!!! Stejné zájmy, skoro vše stejné, jako já, pouze s tím rozdílem, že nechodím na seznamky apod.. No to by jste mohli teoreticky poradit i mě, mám stejný problém. Je mi 15.

 5. Terka napsal:

  Ahoj, pokusím se ti poradit z mého pohledu, pohledu holky. Na začátek musím nesouhlasit s Reed & Blondie.Pokud jdu večer do klubu, šance, že najdeš někoho, s kým bys pak navázal vztah, není moc velká.Naopak, není problém najít někoho, s kým se můžeš líbat, případně vyspat, pokud o to stojíš, já třeba ne, ale šance, že si najdeš vztah, je malá. Z vlastních zkušeností bych řekla, že když už je tam někdo fajn, chvíli si povídáte (odkud si, kolik ti je ( a to ještě v lepším případě) a pak to většinouskončí líbačkou.Navíc, jak bylo řečeno, pod vlivem alkoholu často děláme věci, co ani nechceme a nemysláím, že je dobrý, pokud třeba někdo dokáže být sýám sebou jen pod vlivem alkoholu..
  Myslím, že by sis zaprvé měl zkusit najít víc kamarádů, protože pak můžete jít třeba do hospody, ven, cokoliv a půjdou třeba i lidi, co neznáš,pěkná holka..Je prostě fajn mít dost kontaktů..:)
  Zadruhé, zkus víc chodit mezi lidi.Co třeba nějákej workshop, když rád fotíš? Oslovit holku v knihovně, že jsi tu knihu třeba četl a byla výborná, nebo jestli by ti něco nedoporučila..? Zkusit nějákej workcamp v létě, nebo třeba, vem si desky a zkus na ulici předstírat, že děláš výzkum. A když se ti ta slečna bude líbit, můžeš si říct o telefonní číslo..Holky rády mluví, v tom to vězí! 🙂
  Za třetí, pravda je, že pokud nějákou slečnu oslovíš na ulici, ničeho horšího než odmítnutí se ti dostat nemůže a pak si můžeš říct, že ji stejně už nikdy neuvidíš, ale musím říct, tohle si říkám vždycky taky, ale stejně se nikdy neodvážím, takže si nechci hrát na moudrou ! 🙂
  Každopádně hodně štěstí ;D !

 6. Johy napsal:

  Jsme na tom hodně podobně 😀 až na to že jsem holka, do klubů nechodím a nepiju ani nekouřím (nechápu co na tom všichni mají). Ještě nikdy jsem neměla kluka…nejsem moc společenská, spíš stydlivá a tichá, klidně se mi taky ozvi na email 🙂 johy281@gmail.com