Jaké psát sms?

Ahoj je mi 16 let. Potřeboval bych poradit, mám takovej problém: už mi dochází slova a nápady, na co se pořád mám ptát v smskách.

Jakou holku hledáš?

Mám vyhlídlou takovou jednu bytůstku: mám ji opravdu moc rád, moc se mi líbí, ale ještě nic neví, jsme jen kamarádi. No teda známe se asi 3 měsíce, ale navázal jsem s ní kontakt teprve před týdnem.

Začalo to asi tak, že sem se jí zeptal, jestli by nešla ven. Ona, že šla  – to jsem byl rád. Tak jsem neváhal a začal sem jí psát sms, vyvíjelo se to dobře celý týden jsme byli spolu venku, teda vlastně nebyli jsme tam sami 2, ale býval tam s náma ještě jeden můj dobrý kámoš. Bez něho bych si opravdu nevěděl rady, o čem se bavit.

Nojo ale teď nastává ta situace, kdy už to začíná houstnout, začínají neustále stejné sms atd. Například sms: ,,ahoj jak se máš?“ „copak děláš?“ „jakpak ses vyspinkala?“ „o čem se ti zdálo? .“ ona mi odepíše, ale ne na celou sms.

Třeba mi odpoví: ,, ahoj spalo se mi fajnově, ale ještě bych spala. mám se fajn a co u tebe? “ To je ono, o čem tu chci mluvit. Co mám na takovoutu sms odpovědět aby se to trochu oživilo? Nemůžu pořád vymýšlet otázky, na který by mně odpovídala. Prosím poraďte..

Ta druhá věc je, ta že nevím o čem se s ní mám bavit. Když jsme venku na další týden plánuji s ní jít ven sám bez kámoše, ale vůbec nevím, jsem z toho vynervovaný, co jí mám vůbec říct.. Aby pořád nemluvila ona?

No a ta třetí věc: jak poznat, kdy příjde ta správná, chvíle abych ji řekl, že k ní něco cítím? Ta chvíle, kdy nic nepokazím a nestane se to že mě začne odbývat a začne na mě kašlat?

Děkuji moc za jakoukoliv radu, prosím odpovězte co nejrychleji… spěchá to..

dodyx7y

Jaké psát sms?

9 komentářů: „Jaké psát sms?

 1. na kdy bude prava chvile ji řéct jestli kní něco citíš tak třeba na to zkus oklikama navodit řeč 🙂 … a na tu sms jí zkus odepsat třeba že tobě se taky spalo fajně ale líp by se ti spalo kdyby si ji mohl mět vedle sebe …. je hodně variant 🙂

 2. Starteer napsal:

  dodyx… to poznáš prostě tak furt se o ni zajímej, piš si s ní a to poznáš 😉

 3. Kubo,
  každej není tak slohově nadanej, jako seš ty 😉
  Myslim, že každej někdy potřeboval radu a někdo právě v tomhle oboru – na tom nic není…

  Je mnoho témat, který můžete probrat, jen je důležité je najít…
  Hledání je obtížné a zdlouhavé, lae pokud tomu dáš čas a chut, myslim, že budeš spokojenej 😉

  Měj se hezky!
  Věř si!

 4. Ghost napsal:

  Vůbec nevím jak oslovit holku, zkusil jsem ji oslovit jako třeba jestli by nechtěla někam jít ale vždy jsem se zasekl a řekl jen „ahoj jak se máš“. Prosím poraďte jak se toho zbavit. 🙁

 5. kemish napsal:

  Ghoste zkus na to prostě skočit a když ti náhodou řekne že nemá zájem, unes to pevně. Moje metoda byla taková že sem zkoušel bejt vtipnej mužeš třeba komentovat její fotky na FB že ji to sluší atd. Uvidiš co z toho vyjde :):

 6. Kámo mám podobný problém .. vyřešil jsem ho tím že jsem okolo deváté hodiny (Kdy asi tak vstává) šel před její dům a napsal jí jak se má a tak .. no a pak jsem napsal ať se podívá z okna že tam je hrozná bouřka .. a tam jsem stál něco na sebe hodila a bylo to šel jsem s ní ven a poprvé jí políbil 😉