Jde to i jednoduše

Tentokrát jen takový kratší článek, spíš taková ukázka z praxe, co mi přišla od Dana na email, ukázka toho, že moc přemýšlení škodí a stačí prostě využít příležitosti.

Knihy

No já jsem sbalil jednu holku, když jí spadly knihy a ona málem spadla ze schodů… Ale já jí chytil a knihy sesbíral. Najednou mi poděkovala – a dala pusu!  Je to jednoduché jako facka. Nejdůležitější je vypadat jako nějákej super chlap a dodat si odvahu.

Jakou holku hledáš?

Jde to i jednoduše

8 komentářů: „Jde to i jednoduše

 1. ? jde to i jednoduse... napsal:

  no hochu newim kolikrat na tebe spadne holka ze schodů:-) ale pokus to byl dobrej

 2. Dark.Lord napsal:

  Ano přesně tak. Úspěšnost cca 10% na přímou otázku ohledně sexu 🙂

 3. Jacck napsal:

  Pro Abeba.XXX a všechny ostatní dívky, co sem zavítají: 😛 Musí to být úžasné, sledovat, jak se kluci baví o tom, jak a kdy kterou zbalili, nebo jak si radí, jak kterou zbalit, v domění že jsou tu sami „CHLAPI SOBĚ“, aniž by si většina z nich uvědomovala, že to není až tak osobní, ale že je to téma, které na 90% zajímá i to něžnější pohlaví, ať už za účelem pobavení :D, nebo jednoduše proto, aby nebyly tak snadnou kořistí a dokázali se proti často velmi nechutným taktikám kluků včas bránit.
  Docela vás za to obdivuji. 😉
  Holky, které ani trochu nezajímá, jak kluci uvažují, když chtěj s holkou chodit, nebo ji ve většině případů jen dostat do postele, to buď v hlavě nemají úplně v pořádku (protože kluci jsou prasata, co bychom si nalhávali), jsou namyšlený a přesvědčeny o tom, že je žádnej takovej nikdy nedostane (chyba lávky) -> Protože právě ti dobře vypadající navonění elegánové, kteří u holek dostanou šanci spíš než nesmělý mladík, jsou právě ti největší hajzlové, co zastávaj fakt (Proč mít jednu holku, když můžu mít všechny) -> A holky takovým podléhají nejčastěji.
  A nebo ty dotyčné samy netouží po lásce ale jen po SEXu (i takových pár znám [bohužel]).
  Takže co dodat, 🙂 jen tak dál, a hodně zábavy.
  A hlavně bacha, nemáte ani tušení, čeho jsou kluci schopni, když si chtěj jen zapíchat. A pak ti slušní ostrouhaj, protože po pár nepodařených pokusech je nahážete do jednoho pytle.
  Částečně souhlasím se ‚Starmanek‘ v tom, že vzhled nehraje příliš roli, ačkoli je jistě důležitej. Takže když u baru mezi klukama v riflích narazíte na týpka v saku, tak se buď jedná o zazobaného frajírka, nebo o kluka, který si myslí, že když bude jako jedinnej vypadat dobře, holky o něj budou mít větší zájem (což mu většinou vyjde) a jelikož v tom je zběhlej, protože to dělá často a pravidelně, tak už i ví, co má dělat a říkat, aby s ním ta dotyčná do postele vlezla (což mu taky vyjde), no a další den už ji jednoduše nezná.
  A mezitím někde v koutku baru sedí osamělý kluk v odřených džínsách se skleničkou Kofoly, který, kdyby od vás dostal šanci, by vás nejen miloval, ale i chránil před takovými jako z prvého příkladu.
  RADA: Nesuďte NIKDY podle zevnějšku, je sice důležitý, aby ten dotyčný byl trochu komunikativní (aby s ním nebyla úplně nuda), ale nedejte na první dojem a klidně vyzvídejte. Přisedněte si k tomu klukovi v rohu, když se k tomu nemá, tak mu pomožte, třeba se rozpovídá a vy si po pár letech nádherného vztahu řeknete: „Ještě že jsem nešla za tím FRAJÍRKEM.“
  A když už nic, tak můžete mít radost, že jste nedaly nějakýmu hajzlovi.
  Ženy všeobecně jsou velmi inteligentní bytosti, často se ale na to spoléhají a nechají se snadno nachytat.
  Je docela pravděpodobné, že zamlklej kluk, co se zakoktá už jen při pohledu na dívku, nebude jeden z těch parchantů. Může se sice jednat i o nějakého zabržděnce, co mentálně není na úrovni schopné navazovat vztah, ale také může jít i o člověka, který ví co chce, dokáže milovat a učinit dívku (ženu) šťastnou (a to na dýl, než jen 6 minut -> pokud je dlouhá předehra :D), jen prostě neví, jak dívku oslovit. Jste velmi komunikativní stvoření, tak tomu dotyčnému s tou konverzací pomozte.
  Kluci jsou od přírody machýrci, co se uměj jen vytahovat, nedokážou se tak ponížit, aby si hráli na nesmělého, a pokud se o to snad jen pokusí, tak to velice snadno a rychle zjistíte tím, že jak o ně projevíte zájem, tak se rozpovídají, čímž sklouznou do starých kolejí a od takových, holky, rychle pryč.
  To by snad pro dnešek stačilo, už tak jsem se tu rozpovídal až, až, a to jseště proti srsti tomu, o čem tato diskuse jedná. 😀
  SORRY KLUCI, KTERÝM JSEM TÍMTO ZPŮSOBEM ZKAZIL ŠANCI SI ZAPÍCHAT JEN PROTO, ŽE SI NĚJAKÁ DÍVKA PŘEČETLA A VZALA NA VĚDOMÍ MŮJ „ROMÁN“ 😀
  Jistě mi to ale nebudou zazlívat ti kluci, co od dívek očekávají více, než jen SEX.
  Vím že to příjde, a už se kluci moc těším na vaši kritiku!

  PS: Vzhledem k rozsahu mého příspěvku, si nemůžu dovolit, aby zůstal nepovšimnut, proto ho jistě najdete i na jiných diskusních fórech na toto téma. Včetně odkazů na tomto serveru. 😛

 4. No já bych řekla, že ses té holce prostě líbil, tak to na tebe navlíkla s pádem ze schodů. Až mě někdo zachrání před pádem, tak poděkuju a určitě ho nebudu líbat, to dá rozum. A sázím hlavu proti pětníku že poděkováním zareaguje 99% padajících (pozor – neplést s padlými!!!) žen.

  Ona tě chtěla, riskla to a vyšlo to. Gratuluju ! 🙂

 5. jj máš Jacck já mám co povídat ja neoslovím holku ani kdybych chtěl proto jestli ti to nebude vadit tak tvůj článek budu rozšiřovat protože tvůj článek musí holky vidět

 6. jn napsal:

  zaleži taky na osobě jestli bude balit kluk nebo holka umě to probyhalo tak že přišla jedna holka pěkna, seděla vedle kamoše co chtěl taky balit ale bohužel neumi to 😀 koukala na mě a na něho ja se nani usmal 1 kontak očima ona taky se usmala pak šla tancovat byli sme na dize tak řikam 2 kamošvi jdu ji zbalit 🙂 tak tancovala, a ze zadu sem ji překvapil už to jelo držel sem ji za boky tancoval sni pusa je to tam 🙂 zeptaš se na jmeno date si kontak 1 rande je tam 🙂 zaleži na tom jakej mate balici styl zaleži taky na osobě nebo ti muže kamard nebo kamaradka dohazovat vetšinou mě to vychazelo ale muže to i skončit s fiaskem 🙂 to pak musiš na to jinak