Jednoduchost

Dovoluju si nesouhlasit s frázi „na holky se musí chytře“ ve většině případu pokud nad vším moc přemyšlíte, tak zkazíte drtivou většinu pokusů. Je pravda, že jsou různé finty a triky, ale mam odzkoušeno že neexistuje NIC! jako je tzv. „univerzální balicí hláška„. Ale teď k té radě.

Jakou holku hledáš?

Základ je jednoduchý: Pokud jste se holce zalíbil už jednou, nesnažte se udělat ze sebe na schůzce někoho jiného: Můžete tím vše pokazit. Ovšem co dělat, když nedokážete holku pozvat na rande?

Finta je taková: Jděte do toho pomalu a s úsměvem, zeptejte se jí, napište nebo naznačte… hlavně buďte sebevědomý (nebo tak aspoň vypadejte).

A důvod? Holky chtějí muže a ne ustrašené kluky s mizivým sebevědomím. Držte se chlapi! Holek je dost na každeho se dostane:P a záleří jen na vás, kolikátý chcete byt v pořadí .

Marek

Jednoduchost

11 komentářů: „Jednoduchost

 1. ryt95 Bolyngard napsal:

  ta věta má hloubku:

  „Holek je dost na každeho se dostane:P a záleží jen na vás, kolikátý chcete byt v pořadí.“

  dobře ty!

 2. Baruš napsal:

  pro posledni tri komenty : kde mate svoje sebevedomi sakra 😀 takhle zadnou kost neklofnete 😀 delate presne to, co vam tento clanek rika, ze nemate delat…vzmuzte se !!! 😀

 3. Maremic napsal:

  víte že podle statistik v roce 2010 je na každou ženu 1,01 mužského?? (tj. na každého se nedostane) ale jak se říká naděje umírá poslední . že??

 4. chlapi tak tenhle článek mě dodal sebevědomí no jo je to pravda akorát že sem ho objevyl moc pozdě 😀 ale jinak v poho jen tak dál 😉

 5. Mell napsal:

  já mám ráda ustrašený kluky 😀 Nevadí mi když kluk není sebevědomej 😀
  Je to roztomilé 😀