Kamarádka – nebo tvoje holka?

OK … lidi všichni tady radí jak sbalit holku kterou znáte jen matně,,,ale co holku kterou znáte už nějakej ten rok , co sní chodíte ven,normálně se sní bavíte a smějete… a nevíte jak jí říct že se vám líbí? Nezufejte i já sem to tak měl a nevěděl co mám dělat!

1) myslím že zjištovat oní co má ráda a co se jí líbí asi už nemá cenu protože to víte. tak přejdeme rovnou k věci , musíte se chovat jako doposud akorát se jí víc věnovat a být déle sní.
2)jestli si něčoho všimla že oní máte zájem tak ja začněte naznačovat že kní máte nějaké city(KLUK MUSÍ VYJÁDŘIT SVÉ CITY PRVNÍ!!!!!!) no a když to zabere ona ví že jí mate rádi tak by měla také něco říct …pokud ne tak snad budete kamarádi.
3)no tak ste si vyznali lásko a co těd???? urcitě tam budete mít nějaké kamarády kteří budou rádi a kteří to budou sabotovat(já to tak taky měl) ,ale musíte to nechat bejt jestli jí máte opravdu rádi tak to budete přehlížet ,,a oni si na to časem zvyknou (věřte mi)
4) a co dál??? znáte jí tak sní asi budete často tak bych neviděl problém ji někam vzít (doporučuji abyste byli osamotě) no a myslim že je zbytečné říkat jak se tem chovat to jste si jistě přečetli
4) jak na líbání???? prach obyčejná věc (já se taky bál) ale šel sem dotoho po hlavě a vyšlo to …
5) krásný vztah s bývalou kamarádkou :))))))

Jakou holku hledáš?

POZOR::: já sem jenom lajk a todle nemusí zabírat na každou holku pokud chcete vědět vic napište mi na lifestyle@seznam.cz a já vam kdyztak poradim ok :::::)))))))))))))

Kamarádka – nebo tvoje holka?

4 komentáře: „Kamarádka – nebo tvoje holka?

 1. Blackrose napsal:

  Stručné, pěkné, originální a šikovné. Něco podobného používám i já a fakt to zabírá.
  Dobře to funguje taky na holky ze třídy, kamarádky z ulice… Ovšem bycha má to vyjímku! Obvykle to funguje jen na holky co ještě neměli kluka, nebo nemají s láskou takové skušenosti, já jsem to použil a „au“, fakt to bolelo :), hlavně se u toho smějte (né jak osel s otěvřenou tlamou) a věřte si!!!

 2. Anonym napsal:

  Chci využít tvé nabídky a poprosit tě o radu..

  Můj příběh je: mám kamarádku, se kterou bych chtěl být víc, poslední
  týden jsme spolu pořád, když ne tak si pořád píšeme.. Za tu dobu
  jsem se do ní opravdu hodně zamiloval a nechci jí ztratit. Jsem
  takovej trochu stydlivka, ale předevčírem jsem se odvážil a začali
  se líbat, jí se to hrozně líbilo, tak jsme to dělali znovu a znovu..
  Včera mi napsala že už to nechce, že to co se stalo se stát nemělo a
  že budeme dobří kamarádi a nic víc.. Co mám teď dělat?? Nechci jí
  ztratit, opravdu k ní cítím hodně, poslední noci kvuli ní nespim..

  Předem dík za radu

 3. inkognito napsal:

  Ahoj potrebuju radu. Mam kamaradku kterou jsem potkal o techto prazdninach a starsne se mi libi jenom ze jsem este nikdy nemel holku a nevedel jsem jak na to a nechtel jsem si to u ni pokazit. Tak jsem s ni chtel zustat aspon kamarad ale jednou mi napsala ze me miluje a jestli s ni nechci chodit a ja jsem odpovedel ze ji taky miluju . Jenze dva tejdny na to mi napsala ze poznala jineho a ze semnou chce byt jen kamaradka. Strasne me to stve a chtel bych se te zeptat jestli bych ji mohl nejak presvedcit ze ji miluju a jestli by mi dala jeste jednu sanci. Jenze je o rok starsi starsi a ma jineho kluka. Tak se te chci zeptat jesetli bych mel nakou sanci ji dostat zpet ? Ona pro me hodne znamena a k zadne holce jsem nikdy nic takoveho necitil jako k ni. predem dekuji za odpoved.

 4. bezradný napsal:

  čau, mám taky podobný problém nevím jak té holce vyjádřit city je to strašně těžký může mi někdo poradit ??? :-))