Kde sbalit holku

V restauraci, kavárně, hospodě, baru

V kavárně můžeme balit dva druhy holek: návštěvnice těchto podniků, tedy ženy sedící kdesi u stolu, případně na baru, a pak číšnice, servírky, prostě obsluhu. Na každou z těchto skupin musíme použít trochu jiné balící postupy.

Jak sbalit servírku

  1. vyhlédni si podnik, o kterém víš, že v něm dělá minimálně jedna dobrá servírka, která by stála za hřích – toto vyhlédnutí může být prostě nenápadná procházka kolem a nakouknutí, jaká je uvnitř obsluha
  2. teď, když máš vyhlédnutý objekt zájmu a tušíš do jaké slečny chceš jít, můžeš zvolit dva způsoby – zrychlený nebo pozvolný; pozvolný má jisté výsledky, zrychlený se dá použít jen někde a někdy
  3. pozvolný způsob spočívá v tom, že se musíš zapsat jako sympaťák, co nechává dýžka a vždycky se slečnou servírkou něco prohodí – to znamená chodit tam optimálně každý den, postupně si vybudovat pozici stálého hosta – sympaťáka; dřív nebo později si začnete tykat a pak už je k tomu, abys jí pozval na drink někam jinam, kde chuděra nepracuje, jen kousek
  4. zrychlený postup je tento: přijdu do hospy nebo baru, pozdravím slečnu barmanku a poprosím jí, jestli bych jí nemohl objednat drink; teď se tak mimochodem představím, ještě celé objednání jednou zopakuji, slečna je celá šťastná, tohle se jí ještě nikdy nestalo – a teď už jen stačí zajít ještě zítra, počkat až bude miss barmanka končit a vyrazit si spolu trochu užít

Jak sbalit holku u stolu

Na návštěvnice hospody, kavárničky nebo baru se dá jít vícero způsoby, především záleží na tom, jak daleko sedí. Pokud se nám poštěstí, že sedíme u jednoho dlouhého stolu, není problém si nenápadně posedávat blíže a blíže, až sedíme pěkně naproti sobě – a v této chvíli navážeme hovor, co tu dělají, odkud přicházejí a kam jdou. Když pak ještě k tomu objednáš něco dobrého k pití, jsou děvčata už schopna čehokoliv, což je přesně to, co my – baliči – po nich chceme.

Jakou holku hledáš?

Když sedí děvče opodál, pak se dá použít tento postup: navážeme oční kontakt a zjistíme, jestli má holka o mě opravud zájem. Když to vypadá nadějně, pošleme jí přes obsluhu ještě jednou to, co si dala. Celá nadšená teď přiťukne. Když hezky pokyne a usměje se, je na čase sepsat krátký vzkaz typu „ať ti chutná tvůj drink, můžu si přisednout“ nebo „prosím pojď ven, mohu s tebou mluvit “ – na písemnou odpověď ale není třeba čekat, stačí jednoduché pokynutí hlavou. Zvednout se musíš první ty, ženský jsou strašně nerozhodný stvoření, takže i když kývne, nic není zas tak jisté. Když vše vyjde, je zase pěkně ruka v rukávu a o jedno číslo v mobilu více.

Jak sbalit holku na diskotéce

Disco rozhodně patří ke klasickým místům, kde se dají holky balit poměrně lehko, ovšem chce to znát pár fíglů a jít na to chytře. Balení na disco je však natolik specifické téma, že se mu ještě budeme věnovat v části webu věnované tipům i trikům. Než vyrazíš na disco s úmyslem nabalit první holku, určitě si pročti do hlouby všechny články věnované jak všeobecným tématům tak i dílčím tipům a ženské psychice, natrénuj fyzičku, ať můžeš oslňovat svým neopakovatelným tanečním stylem a především si přečti cenné poznatky o chování holek na disku shrnutých do těchto bodů:

  • Pokud jsou holky ve skupině, nabourává se do ní velmi těžko, protože se navzájem utvrzují ve své neoodolatelnosti a nedostižnosti – tady pomůže, když se na ně vydáme ve stejném počtu jako je skupina trsajících holčin a nenápadně je od sebe oddělíme. Obecně však platí, že čím více je holek pohromadě, tím hůře se balí. Nejvyšší počet, při kterém to ještě je celkem dobře možné je podle výzkumu našeho webu 3 dívky pohromadě.
  • Ideální je najít osamělou zastrčenou holku – takto bývá otevřenější a podstatně přístupnější. Obdobně jsou přístupnější osaměle sedící a s okolím nekomunikující dívky, nebo dvě nudící se kamarádky u stolu – zde je lepší zvolit postup 2 na 2, tedy vzít si s sebou kámoše.
  • Jen tancovat nestačí, je potřeba při první vhodné příležitosti začít s vybraným objektem mluvit, i jen tak mírně. Čím dříve a více, tím lépe pro celý úspěch akce. Úspěchem akce rozumíme získání čísla/icq čísla/vyvedení ven/vyvedení ven a nějaké sexuální aktivity s dotyčnou/atd.