Když se mi holka líbí už 2 roky.. Co dělat?

Zdravím,
potřeboval bych poradit. Je mi 14 a již asi dva roky se mi hrozně líbí jedna spolužačka. Problém je, že s ní chodím do jedné třídy už sedm let a postupně zjišťuji, že o ní v podstatě nic nevím.

Jakou holku hledáš?

Nejhorší je, že se s ní nedokážu normálně bavit (to se mi stává v menší míře u všech holek). Dnes jsem byl s kámošema v kině a ona šla ještě se svojí kamarádkou s námi. Mám dojem, že jsem jí za cca. 5 hodin, které jsme strávili v kině a čekáním na něj, řekl všeho všudy asi dvě věty. Dalším problémem je, že každý bydlíme na jinou stranu od školy v nedochozí vzdálenosti. Špatné je i to, že nevím, o čem bych se s ní měl případně bavit. Nejsem pro holky asi moc zajímavý, mám dlouhé vlasy, poslouchám metal, jsem uzavřený do sebe a v oblasti „módy“ jsem už naprosto out.

Vůbec netuším, co mám dělat, zvlášť po takové době, co se „známe“. Já jsem ještě holku neměl, ona už měla kluků několik.
Prosím o radu nezkušenému, ale zamilovanému zelenáči.
Děkuji „M“

PS: Nemám na ni žádný kontaktní údaj, fb nemám

Když se mi holka líbí už 2 roky.. Co dělat?

2 komentáře: „Když se mi holka líbí už 2 roky.. Co dělat?

  1. Bender napsal:

    Čau. Docela mě zaujalo že jsi metalista tak jako já… každopádně „znáte“ se už 7 let takže to bude trochu obtížnější… bavit se s ní můžeš téměř o čemkoliv… je to jedno… třeba : jak se má, co dneska plánuje dělat nebo jestli ráda čte knihy či co poslouchá za hudbu. Klidně se jí ptej na náhodný věci. Prostě se o ni začni nějak zajímat. Dobrý by taky bylo kdyby jsi ji někam pozval a nebo spíš kdyby jste se šli projít někam ven (jestli je to teda možný když od sebe bydlíte daleko…) a po ňákym tom čase co se líp poznáte by jsi jí teda mohl říct že se ti zalíbila.. a pak už snad víš co dělat. Co se týče módy… na tu kašli a nos to co odpovídá tvýmu stylu protože tak je to nejlepší. A mohl by jsi zvážit založení si fb či získat na ní nějaký kontakt aby jste mohli třeba psát…

    Tak hodně štěstí, snad jsem aspoň trochu pomohl a kdyby jsi chtěl ještě nějak poradit tak napiš na corbius@email.cz

  2. Michael napsal:

    A to je problém že bydlíte každý jinym směrem? :-O tak někdy vyraž stejnym směrem jako ona (existují autobusy ačesko není tak velká země abyses ztratil) a třeba ji doprovoď a pokecej, zeptej se na nějakej kontakt. Taky jsem metalista a nikdy jsem se stylem žádný problém neměl, to spíš naopak… pokud nosíš ušmudlanou džinovou bundu s nášivkama, okopaný glady a roztrhany kapsáče, tak se nemůžeš divit, že s tím stylem nejsi u holek zrovna populární. Najdi si s ní třeba i společné zájmy, informuj se. 😉