Má mě za magora

Ahoj, už několik let se mi líbí holka ze třídy ale za ty roky sem si to u ní stih slušně podělat… A tak si o mě myslí že jsem totální hovado.

Jakou holku hledáš?

Kamarádi mi nepomůžou, protože jim to je úplně jedno. Už jsem si několikrát říkal: Tak dneska to zkusim zlepšit. Ale nejde to. Vlastně s ní nemám ani moc o čem mluvit. Vím, že se hodně baví s mym kámošem, kterej s ní každou chvíli dělá blbosti a běhají po třídě. Už mě napadlo že bych to samý dělal taky, jenže ona mě už dlouho zná a bylo by jí divný že se najednou tak chovám, a tak by to jako legraci ani nebrala.
Prosím moc o radu

Má mě za magora

7 komentářů: „Má mě za magora

 1. Anonym napsal:

  Ahojky zlato, myslím si, že na tomhle webu se ti moc rady nedostane, takže ANO! Jsi naprostej magor, že sem vůbec něco píšeš 😀 Musím se ti omluvit, ale právě se ti s kamaádkou tak trošičku vysmíváne. Nevěděli jsme, že i kluci jsou tak ubozí, aby psali do „RAD“ 😀 takže doufám, že se to ta tvoe vyvolená nikdy nedozví a jinak…snaž se ;D nebuď borec, ani se nechovej jako borec! Buď sám sebou a snaž se stát jejím kamarádem 🙂 prostě se jí jednoho dne omluv za to jak ses k ní choval 😀 A promin, že se ti smějem!! 😀
  A.N.O.N.Y.M.

 2. Rohan131313 napsal:

  Takže anonyme nechci žádnej posudek za urážení le DRŽ HUBU!!
  JDI SI NA SERVER JAK SBALIT KLUKA TO JE NECO PRO TEBE ! admine pardon ale tak si to ja myslim.
  tenhle server neni od toho abys sis tady četl veci a smál se ok některy k tomu jsou ale tyhle ne no a jinak jestli sis to slušně pojebaj je toho celeejweb ja to napravi:) dik a čs

 3. Autor napsal:

  Jo, i mezi klukama se najdou takový ubožáci a fakt neni nutný se tomu smát. Rohan, Díky za zastání 😀

 4. Domi napsal:

  Anonym: To fakt mysliš vážne? Kolik ti proboha je let? Tenhle web je k těmto věcem určenej a když se ti to nelibi tak jdi jinam. A abych pravdu řekla, to že se podepisuješ jako anonym je ukazkou toho, že seš jen zbabelec, co se jen schovava za namachrovanejma recickama.

  Autor: Hodně štěstí. 😀

 5. J.e.T. napsal:

  Ahoj autore,
  vim jak ti je, sem na tom uplne stejne a nemuzu ti rict nic jinyho, nez abys to nevzdaval.

  Hodně štěstí !

 6. Syntex napsal:

  Ty dve 13 lety holky jsou faktz ubohy :DDD a ty se snaz makej nad sebou a snaz se to nejak zlepsit 😉

 7. Ach, mám stejný problém já s kámošem jsme nejchytřejší ze třídy, ale všichni nás maj za blbečky, no jeho ne tak jako mě. Mě se každý posmívá a dělá si ze mě blázny. A já nevím co s tím, bojím se, že kdybych se holky zeptal tak mě odmítne. Stejně by si z nás jen utahovali. PS: už jsem s jednou holkOÚ chodil, ale pak už jsme se spolu měli spíš jenom jako okrajoví kamarádi takže to nemělo cenu. Balím jinou. Lepší.