Mám problém sbalit holku

Ahoj lidi mám jeden problém já miluju jednu holku na naší škole.


My sme se na sebe koukali (oční kontakt) asi před 3 lety a stydím se jí oslovit jeden můj kamarad sní začal mluvit a ona taky a bál jsem se že jí sbalí a já sem sní mluvil jen když ona měla problém otevřít barvu na keramice já sem jí pomohl a poděkovala mi. Prosím poradíte mi?

Jakou holku hledáš?

Mám problém sbalit holku

4 komentáře: „Mám problém sbalit holku

 1. Cpt. John "Soap" MacTavish napsal:

  Zkus trochu upřesnit, jste spolu ve třídě? Jak často jí vidíš? Takhle toho moc nevíme, abychom ti mohli poradit. Máš nějakou šanci se k ní dostat? Jde o to jakou techniku zvolit.

  Jinak, tři roky je dost dlouho, aby člověk dokázal změnit názor 😉 Ale třeba šanci máš furt 😉

 2. Jediná rada je opravdu jedinná: Nebát se. Neboj se jí oslovit. Musíš ten strach z neúspěchu potlačit. Neúspěch je to jedinné, čeho se ve skutečnosti bojíš. Právě ten strach je jedinný důvod tvého neúspěchu…

 3. Podle me je holka ze tridy blbost… ver mi sam sem byl jaksi zamilovan do spoluzacky a ted tu kravu bemuzu ani vystat.. jelikoz se s ni uvidis kazdy den tak to bude prvni mesic hezky ale pak si poleze na nervy… takze moje rada znic.. cokoliv ale ne ze tridy!

 4. mateshajlich-gej napsal:

  achooj jmenujise matěj hajlich je mi 15 se sem panyc a gej ale sem tak hnusnej že budu panic do 50 co mám dělat nechtěl bi mě někdo???

  mucíček :*